Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

dreknapalci reče Dne, 3. 2. 2022 at 7:01:

@sadhu sequencer

 

Basically, če prav razuemem je lahko še najbolj elegantno naredit kar scrnsht in ga nalimat v prispevek in bo slika za večno na mn3 uploadana, kot na netu stisnit desni klik na sliko in "kopiraj" ter to kopirano prilepit v prispevek.

Če bi rad tako, pa je treba kot opisano kopiran URL od slike vstavit še v imgur in od tam kopirat povezavo za v prispevek. :)

 

Hvala za trud!:worship:

dokler ti ne zmanjka uporabniku dolocenega placa za upload datotek

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Vrhovni_Plenum_OF reče Dne, 24. 2. 2022 at 14:10:

A lahk sprostite ban na limanje webmov

Tole. 15 sekundni webm je od oka 1-3mb, 15 sekundni gif je 30+mb.

 

Verjamem da je blo to narjeno vstric z zmanjsanim storage_om, sam z banom webmov si pljuvate v skledo, ker zasedejo nerealno manj, pa se zvok imajo.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
S<3NEC reče Dne, 2. 4. 2022 at 20:23:

Ko kliknem "naslednja" ali drugače izberem stran v temi, se mi pogled ne pomakne na vrh ob nalaganju, ampak običajno ostane spodaj (vidim zadnji post).

Uporabljam Firefox Windows in Firefox Android. Drugih brskalnikov nisem preizkušal.

 

Isto se zadnji mesec dogaja meni.

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 12. 4. 2022 at 15:17:

Meni se to dogaja že 2 dni. Doma lahko pridem na forum, sam to ni gušt, hočem iz službe <.< :D

 

dzuko reče Dne, 12. 4. 2022 at 19:55:

Meni se to dogaja vsakih par dni..pa ne odkrijem logike kaj/kje/zakaj..

 

saosin reče Dne, 13. 4. 2022 at 15:28:

Men se to kar redno dogaja od samega zacetka zadnje verzije foruma, pomaga edino reset telefona

 

Navedek

Pri Optimusu niso znali 'reproducirati' napake, zato prosijo uporabnike, ki imajo tovrstne tezave, naj javijo IP in dosekunden čas. Najbolje meni na mail lordfebo@gmail.com. Danka.

 

Povezava do prispevka
S&lt;3NEC reče Dne, 2. 4. 2022 at 20:23:

Ko kliknem "naslednja" ali drugače izberem stran v temi, se mi pogled ne pomakne na vrh ob nalaganju, ampak običajno ostane spodaj (vidim zadnji post).

Uporabljam Firefox Windows in Firefox Android. Drugih brskalnikov nisem preizkušal.

 

Denis reče Dne, 22. 4. 2022 at 4:56:

 

@sadhu sequencer se ve kaj?

 

Se opravičujem za pozen odziv. Javim danes.

Povezava do prispevka

@sadhu sequencer a lahko kako pomagam?

 

V nekaterih temah se mi to ne dogaja (vsaj kolikor sem uspel sedaj v 10 min testirat). Pomagajo stvari kot so ankica in posti ignoriranih userjev, če ima to kak smisel.

Ko kliknem na novo stran, se najprej zgodi scroll-up animacija, nato se zamenja content in nazadnje instantno (brez animacije) skoči nekam nižje. Strani, ki so podvržene tem to počnejo ob vsakem obisku. Tudi, če prej sprožim "reload with clear cache". Dve sosednji strani v isti temi se lahko obnašata drugače. Ena normalno ostane na vrhu, druga skoči v neznano.

 

Poizkusil sem izklopiti tudi "layout.css.scroll-anchoring" v FF nastavitvah, ki očitno popolnoma odpravi težavo.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 8 minutami:

Poizkusil sem izklopiti tudi "layout.css.scroll-anchoring" v FF nastavitvah, ki očitno popolnoma odpravi težavo.

 

Prav pridejo takšne povratne informacije.

 

Sicer znano je, da ima V8 (js engine od FF) težave zadnjih kakšnih recimo 5 let, ampak do sedaj so se stvari dale pohendlat, čeprav to "handlanje" pri programerjih vse bolj obuja stare travme od Explorerja.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

@sadhu sequencer Tole "layout.css.scroll-anchoring.highlight" mi pokaže sidro. Na tej dotični strani se trenutno sidra na tvojo značko tega posta.

Ob menjavi strani se najprej sidra na vrh:

image.thumb.png.a4692c50a657cf46b2b9cff63868a4ac.png

 

Potem pa včasih skoči dol. Največkrat na:

image.thumb.png.59667bbf0ebd2e1a8217a58e520b27c9.png

 

Če je dolga stran pa navadno ujame enega od elementov v boxu od userja, levo do posta.

Če odprem stran v novem tabu vedno deluje pravilno.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...