Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

The Mothership reče Dne, 20. 7. 2020 at 12:10:

Lepo bi bilo, če bi se dalo pri navajanju uporabnikov spremenit besedilo v nicku, glede na to, da je slovenščina jezik s sklanjatvami (recimo, to je en od razlogov).

O yes, to je še zadnji feature ki ga rabimo, 100kb JS library za sklanjatve :D

Povezava do prispevka
drevored reče pred 21 urami:

a ni bil stari forum vsaj ene dva tedna na voljo se? kaj ste takrat delali? k se je izrecno reklo, da si pejte pogledat in skopirat stvari.


Nekaj časa je bil na voljo, to je res. Ampak spomnim se, da je bilo rečeno, da bo kasneje dolgoročno na voljo (kot arhiv). Zdaj sem se sicer itak sprijaznil, ker dejansko nimam tam nič tako sila pomembnega, da bi bilo nujno dostopati. Bi pa z veseljem vsaj še 1x počekiral :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 24. 7. 2020 at 12:18:


Nekaj časa je bil na voljo, to je res. Ampak spomnim se, da je bilo rečeno, da bo kasneje dolgoročno na voljo (kot arhiv). Zdaj sem se sicer itak sprijaznil, ker dejansko nimam tam nič tako sila pomembnega, da bi bilo nujno dostopati. Bi pa z veseljem vsaj še 1x počekiral :) 

js bi rada zbrala @The Mothershipove pesnarije, da jih objavim v spletni knjizici.

Prisim ne pozabite me, v kolikor boste odpirali arhiv. 

menjam za sliko nisa

Povezava do prispevka

Pozdravljeni,

 

trenutno nimam pripomb na forum. A moram pa pohvaliti, da stega tako naštimali, da sem se navadil, da sploh ne opazim več razlike med prejšnjim. Tako se dela nadgradnje forumov, da človek sploh ne pogreša stare različice in objokuje izginotje le-te. :)

 

 

 

Povezava do prispevka

Ne vem al forum heca al sem jaz prizadet, tko da dejte pomagat pls.

 

Huaweip30 opera ne morem zbrisat Google keyboard emojija, ko ga hočem zbrisat z return mi vrze to  😉span widget

 

Isto mi nardi k hocm zbrisat quote, ce dam select all mi zbrise samo tekst, ne pa Tut quota kot objekta. Enkrat mi je uspelo zbrisat z select all, tko da ne vem kaj delam narobe, obupan sem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...