Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Doppelganger reče pred 6 urami:

Ne vem al forum heca al sem jaz prizadet, tko da dejte pomagat pls.

 

Huaweip30 opera ne morem zbrisat Google keyboard emojija, ko ga hočem zbrisat z return mi vrze to  😉span widget

 

Isto mi nardi k hocm zbrisat quote, ce dam select all mi zbrise samo tekst, ne pa Tut quota kot objekta. Enkrat mi je uspelo zbrisat z select all, tko da ne vem kaj delam narobe, obupan sem.

 

 

isti telefon, isti browser, dejansko se ne da pobrisat quote-a

 

za keyboard uporabljam swiftkey in lahko pobrisem emoji brez problema

 

sem probal se edge, itak je chromium in isti kurac, prav tako se ne da pobrisat quote-a

 

keyboard se dobesedno zapre, ko hoces z backspace-om pobrisat

 

@sadhu sequencer dej zrihti to

Povezava do prispevka

Ko kliknem naslednja stran, me vrže na dno naslednje strani. Ampak pazi to, ta tegoba se mi je začela pojavljati danes. Pazi to vol 2, ni konsistentno, včasih me vrze gor, včasih dol, grozn je k pol ne vem kje sem.

 

Sadhu a si mi ti to kej spremenil, ker sem ti rekel rasist (oprosti) al so mi Kitajci heknili v telefon in sem zdaj njihov zlatokopni suženj? 

 

EMUI in opera

Povezava do prispevka

Chrome na telefonu vsake tolk cajta trofi demenca in pozabi moje shranjeno geslo za forum

 

Kein panik, napisem user:pass, ampak potem mi lagano vrze ven "Tvoj racun je iz varnostnih razlogov zaklenjen za 15 minut" ceprav sem cist pravilno napisal ime in password, triple checked

 

What gives, forumski samani in vraci?

Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 13. 8. 2020 at 12:24:

ej @sadhu sequencer

 

zakaj so embeddani tweeti tako ozki?

 

se mi zdi, da si enkrat nekaj spreminjal in da so taki od takrat

 

twitter widget ima sirino 250px, povecaj na ene 450px in zadeva takoj izpade bolj normalno

 

Sorry za pozen odgovor, tudi mene moti to, enkrat sem urejal to za embedde socialnih omrežij, a zgleda da sem twitter izpustil. Bom zrihtal.

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 minutami:

Razen če kupi letno karto za gnoj. Ali? Mislim, če si nekdo res želi, potem teh 10 fičnikov ni nek problem. 

 

Točno tudi to je res. Sem pozabil.

 

Also,

 

Twitter embedi so sedaj malo širši.

 

Morski reče pred 28 minutami:

Senior dev sadhu: ne morem na mn3njalnik preko lte, lahko preko wifi. Naprava: iphone

 

Bom pogledal. Imam tudi iPhone.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...