Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Mislim, da kar precej... meni je ta moderni humor v 90% beden... med tem, ko je današnji mladini v večini beden humor izpred 30 let. Jaz sem ugotovil, da sem en cel svet oddaljen od dosti gnojiščarjev in se zato tudi spokal :D Berem pa samo zaradi par enih in istih zadev, ki mi občasno nudijo zabavo.

 

Meltdowni so nadcarski za boostanje ega. Pa tudi tega včasih kakega presekaš in te preklinjam v mislih. Se ti nikoli ne kolca? :D

 

 

Povezava do prispevka

pa jaz vse tole kar se tiče tega"meltdowna" vidim kot klasično iz muhe je nastala čreda slonov al neki

 

AO pač nima domišljije pa gre na prvo žogo ala "ok boomer" al neki

 

ajd ne rečem 

 

tist moj t.i. meltdown je bil malce grd

 

ampak v primerjavi z vsakodnevnimi meltdowni da ne omenjam katerih mn3čarjev je malenkost

 

ne bom se spuščal v razlago zakaj mi je počil film ker sem že povedal parkrat v IGu

 

ampak kot običajno itak nihče ne upošteva ker je večji lol kontrirat iz "ok boomer" kot nekaj resno debatirat,s čimer se čist strinjam :D 

 

 

@LordFebo dej naredi skupino boomerji pa magari če sem edini v njej  :D 

 

 

Povezava do prispevka
TestisX reče pred 7 minutami:

tist moj t.i. meltdown je bil malce grd

 

ampak v primerjavi z vsakodnevnimi meltdowni da ne omenjam katerih mn3čarjev je malenkost

 

ne bom se spuščal v razlago zakaj mi je počil film ker sem že povedal parkrat v IGu

 

Z omembo meltdownov itak nisem mislil tvojega, ker sploh ne vem kaj je blo. Je kup drugih carskih, ki deliverajo zadeve, ki jih irl nikoli ne bi doživel (no, vsaj upam... irl ne bi blo fajn) :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Z omembo meltdownov itak nisem mislil tvojega, ker sploh ne vem kaj je blo. Je kup drugih carskih, ki deliverajo zadeve, ki jih irl nikoli ne bi doživel :)

 

ma brezveze.."toliko policije za taki nič" al neki

objavil sem slike iz peke mladega odojka ,AOju se je strgalo ker je vegan,pol se je men strgalo ker sem imel dost njegovega vsesplošnega holier than thou odnosa do večine mn3čarjev ki jih smatra za inferiorne al neki ..to je bila kaplja čez rob...naprej je pač trma ..pa dost tut iz dolgčasa al neki

skratka brezveze..imho nesporazumi pa ego..nič zares  zanimivega

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...