Skoči na vsebino

Najboljše gostilne v Sloveniji


Nodi

Priporočeni prispevki

Kolikor vem jim je trenutno Maru najboljš, jaz ne grem nikol zraven :whistle:

Drgač nam je pa trenutno top Kult 316.

 

Sem bil pa zadnjič po n-letih spet v kitajski restavraciji Kitajski vrt... verjetno bomo šli še kdaj, ni bilo slabo.

 

Pa Žibert ima en zanimiv buger...

Retro (100% slovenska govedina, domača bombeta s sezamom,  majoneza z baziliko, paradižnikova marmelada, kozji sir, rukola) 4,90€

Retro.jpg

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 urami:

ja ja, to so moji sosedi, tu nad fitnesom Ilirija, Maru se reče :)

 

sej realno najbolj sprašujem Sushimama (nisem bil že skor 10 let) vs Sato Bento (še nikoli) vs Maru (4-5 let)

 

 

V zadnjem času sprobal samo Sato Bento in je bil odličen. Sicer sem zadnjič neko azijsko dostavo sprobal, ampak niso bili nekaj wav.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

No... ne rabite rabit takih izrazov... Večhodni meni boš res težko dobil za ta denar v kaki vredi restavraciji. Dobil pa boš klasičen meni s 3 hodi, če se to šteje med hode - mogoče kak kruhek za dobrodošlico, juho, glavno je in sladico.

 

Pa, če sprašuješ za nasvete bi blo dobro vedet s katerega konca si, saj se menda ne boš vozil s Primorske v Prekmurje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 1 uro:

Malo bolj fensi par hodni meni (20-30 eur na osebo) pa da je kaka varianta dobit ze ta vikend plac? :D

 

 

Res počekiraj teden restavracij. Preglej menije in kaj bi jedel, kliči in sprašuj. Naj ti ne bo nerodno, ker je kao teden restavracij. Zato pa sodelujejo v tem. 

 

V sklopu tedna restavracij ima vsaka restavracija določeno število miz namenjenih temu. Tako, da če najdeš kaj, kar ti bi bilo všeč tudi mimo tedna restavracij, je velika verjetnost, da boš dobil mizo. 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

Zakaj pa to? Sicer se ne spomnim, če sem bil za vikend al med tednom ko sem hodil (zdaj že lep čas nisem bil), ampak kolikor gledam gor so odpiralni časi tudi čez vikend napisani in nikjer ne piše, da ne gre čez vikend.

 

sori, ne vem od kje sem potegnil, da bi želel mimo tedna restavracij

 

tam se pa ziher najde kaj pametnega, sploh če gledaš restavracije z dvema ali tremi zvezdicami

sam se večinoma itak odločam po meniju ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...