Skoči na vsebino

Najboljše gostilne v Sloveniji


Nodi

Priporočeni prispevki

Skaručna je bila včasih ful dobra. Samo baje, da s časom se je lastnik preveč navadil na koko in je začela padati kvaliteta. Pa nabil je cene v božjo mater. Meni osebno me je pred par tedni prijetno presenetila krtina d'ampezzo. Hiša franko mi je predaleč in ne da se mi gor samo zaradi nje. Njihov pristop do hrane (20 hodov z mikroporcijami) mi ne potegne. Pa sem slišal, da je mucho precenjena. 

 

Enkrat moram probat Zemono.

 

 

Povezava do prispevka
Molekula reče pred 3 urami:

hiša dank

 

Misliš "Denk" iz Zgornje Kungote? Ja ta definitivno (zame bolje kot Zemono recimo). V Mariboru je še zlo podobna "Mak".

 

Denk in Mak vodita - vsak chef svojo - dva brata.

 

 

uredilo bitje AtÍka
Povezava do prispevka
GigiGovedina reče Pravkar:

kategorij je skor kot pri Oskarjih

 

 

Seveda... to so ti novodobni nabori nagrad, ki so sami sebi namen, seveda pa ne škodi, če zraven zakupiš kaj oglasnega prostora in dobiš potem eno diplomo, ki jo lahko obesiš na steno. 

 

Povezava do prispevka

Teden restavracij je katastrofa, najboljši test lahko naredi vsak pri sebi, en teden prej naj grejo jest v isto restavracijo pa se vidi taka razlika da glava boli, že količina gostov je neprimerljiva in osebje verjetno že avtomatsko ne more biti na takem nivoju.

Sem pa par let nazaj obiskoval majerijo in me veseli, da je še zmerom na visokem nivoju.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Teden restavracij je katastrofa, najboljši test lahko naredi vsak pri sebi, en teden prej naj grejo jest v isto restavracijo pa se vidi taka razlika da glava boli, že količina gostov je neprimerljiva in osebje verjetno že avtomatsko ne more biti na takem nivoju.

Sem pa par let nazaj obiskoval majerijo in me veseli, da je še zmerom na visokem nivoju.

Njihov problem, itak treba bit pozresen namest da bi nardil super izkusnjo za stranko. 

Povezava do prispevka

Skoraj v vseh naštetih sem jedel, v nekaterih večkrat. Včasih so me te stvari bolj zanimale. Ene so dobre, večina jih je pa totalni marketinški nateg. Tukaj bi edino izpostavil Hišo Denk, ki je po mojem ene 2-3 nivoje nad vsemi. Od ambienta do kulinarike.

Povezava do prispevka
osis reče pred 8 urami:

Ja in ko dejansko restavracije potem prilagodijo za rajo. Šel 1x na ta teden restavarcij in ne vem če bom še kdaj šel. Je pa po drugi strani dober test - če me tretirajo kot šit, potem me ne vidijo več.

kaj pa vem, grem vsakič pa imam in ful dobre in precej boge izkušnje

za un keš se imo vseen splača, mal sprobaš kaj počne tist chef pa vidiš če ti bo pasal it še

 

da sem bla in za teden restavracij in izven njega sem bla samo v Elementu, pa tbh ne vem če nisem od vseh obiskov glih na tednu restavracij najboljš jedla, je bla definitivno med boljšimi izkušnjami

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 8. 6. 2020 at 1:15:

skoda da ni se nekega cenovnega razreda pri teh seznamih. v gostilno rajh gremo tu in tam k nam je blizu pa se mi ne zdi tako drago. sem jedel ze drazje in slabse v ljubljanskih koncih al pa v kakem tourist trapu.

 

a je tale kodila tudi dostopna normalnemu cloveku?

Krištof ma 3 hodni meni za 28€ če se prav spomnim. Ampak najedel se pa ne boš :)

uredilo bitje smarnca
Povezava do prispevka
smarnca reče pred 33 minutami:

Krištof ma 3 hodni meni za 28€ če se prav spomnim. Ampak najedel se pa ne boš :)

 

Ko sem jaz v Krištofu naročil 3-hodni meni , sem dobil zraven še 2 pozdrava iz kuhinje, tako da je bila na koncu kar zelo konkretna količina hrane in zelo v redu izkušnja. 

Izven Tedna restavracij seveda. Na začetku, ko so bili meniji po 10, 11, 12 eur, je bil še dober lifehack, potem pa je postajala izkušnja vse bolj industrijska in price/performance vse slabši. 

uredilo bitje Thrivial
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...