Skoči na vsebino

Najboljše gostilne v Sloveniji


Nodi

Priporočeni prispevki

tyne reče pred 5 minutami:

Bil na polno razočaran, hajpa me rtv, hajpa me fotr, pol se pa sprašujem, če ne bi sam naredu boljše lazanje.

Zakaj sem jedu lazanjo? Ker je blo na meniju glih kakšnih 10 jedi.

 

Bil sem samo enkrat, tako da ne bi delal zaključkov, ampak med pričakovanji in realnostjo je zeval prepad.

 

Težko rečem za lazanjo, ker recimo sam ne bi nikol naroču lazanje v Krtini in je tud nikol še nisem. Na jedilniku ni veliko, je pa vse precej slastno oziroma je vedno slastno ob vsakem mojem obisku. 

 

Še največji minus pri vsej zadevi je lastnik.. na koncu vsakič pride z omizjem na enega kratkega, ženskam prinese rože in pove vso zgodbo okrog njegove gostilne. Predvsem pa se rad pohvali z gosti, ki so ga obiskal. Tud na splošno je na stenah vse polno fotografij znanih obiskovalcev (cavazza, roglič) in časopisnih člankov o njegovi gostilni. Nekaterim to sede, takšna gostoljubnost, medtem ko mene mal odbija. 

 

Skratka, če greš na boljšo romantično večerjo boš v Krtini - sploh ob teh prijetnih pomladnih večerih - dobro jedel, dobro pil, po večerji pa poleg prijetno zabeljenega računa dobil tud sex2x 

 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 2 urama:

Dobr ti ne paše.

Kljub vsemu je najboljša restavracija v okolici Kamnika.

 

To da kljub rezervaciji sediš z random parom za mizo, se mi je enkrat zgodilo v življeju v VGlandiji za nek poseben event, kar je, bi rekel, običajno za nek poseben event a ne.

 

Če se je tebi to zgodilo na običajen dan. Je vredno vse kritike in 70% off, če si se odločil da boš ostal. (Sam da se ne bo izkazalo da si bil tam na bone - kak je bil tisti dan kulinarike/reatavracij.)

Še v Figlmullerju ne bi sedel skupaj z random parom, kaj šele v neki gostilni pri Kamniku:rofl:

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 1 uro:

 

Težko rečem za lazanjo, ker recimo sam ne bi nikol naroču lazanje v Krtini in je tud nikol še nisem. Na jedilniku ni veliko, je pa vse precej slastno oziroma je vedno slastno ob vsakem mojem obisku. 

 

Še največji minus pri vsej zadevi je lastnik.. na koncu vsakič pride z omizjem na enega kratkega, ženskam prinese rože in pove vso zgodbo okrog njegove gostilne. Predvsem pa se rad pohvali z gosti, ki so ga obiskal. Tud na splošno je na stenah vse polno fotografij znanih obiskovalcev (cavazza, roglič) in časopisnih člankov o njegovi gostilni. Nekaterim to sede, takšna gostoljubnost, medtem ko mene mal odbija. 

 

Skratka, če greš na boljšo romantično večerjo boš v Krtini - sploh ob teh prijetnih pomladnih večerih - dobro jedel, dobro pil, po večerji pa poleg prijetno zabeljenega računa dobil tud sex2x 

 

Viva Italia :D 

Povezava do prispevka
tyne reče pred 3 urami:

Bil na polno razočaran, hajpa me rtv, hajpa me fotr, pol se pa sprašujem

Isto jaz razočaran na Krtinno.

Samonjaz sem bil pred ohoho leti ko so odprli in se vmes lahko izboljšalo/poslabšalo.

Morski reče pred 1 uro:

Še v Figlmullerju ne bi sedel skupaj z random parom, kaj šele v neki gostilni pri Kamniku:rofl:

Ob posebnih priložnostih je to normalno. Zato sem atomica vprašal a ne?  Če si povabljen za neko priložnost ne pričakuj da boš sedel sam.

Sumim da je atomic šel z boni kulinarike malce testirat. Ne vem. Če je pa to bila običajna priložnost pa ni opravičila.

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 12 urami:

Aja, ker bonov se pa ne placa? 

Cesa ne preberes tu... 

 

tomazek reče pred 6 urami:

 

Daj pridi da fašeš po riti! Vsi so ignorirali to opazko... potem pa ti!

 

Ti boni so bili popusti z namenom da čim več ljudi preizkusi t.i. vrhunsko kulinariko. Ljudje prićakujejo vrhunsko kulinariko in vrhunsko dożivetje ob množični razprodaji bonov in s tem gostilniških kapacitet. LoL

 

Povezava do prispevka

Mislim, kako lahko v katerikoli gostilni oz. restavraciji stranki sploh ponudijo opcijo, da sedi pri mizi z nekim drugim docela neznanim parom? Ne rečem v kaki menzi hitre hrane (malica npr.), ampak v restavraciji?
Če ni proste mize, pač: "hvala, nasvidenje, gremo drugam"  (razen če je opcija, da počakaš par minut in ti za čas čakanja ponudijo aperitiv). 
Ali pa obratno: Jaz osebno bi se res čudno počutil, če bi bil pri večerji s kolegico, potem pa prisedejo neki neznanci. 

Namreč, tu ne gre za neko (prisilno) druženje in navezovanje stikov z neznanimi ljudmi. Tega mi res ni treba. Tudi če se izkaže, da so čisto OK itd. Gre pač za princip neke "intimne" večerje.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@colonel Tavington: tako kot praviš. Malica res ni problem.

Ampak osebno mi je bilo pa recimo neprijetno, ko sem v enem gostišču šel na večerjo. Sam, seveda. In ni bilo proste mize, pa so me prisedli k enemu starejšemu gospodu, ki je pri mizi bral knjigo in srkal neko pijačo. V tem primeru mogoče res ni panike, ampak vseeno sem se počutil neprijetno. Ga zdaj  motim pri branju? Pogovarjati se tako ne moreva, zgolj tisto osnovno "Dober večer. Kako ste? Dober tek...". Nisem ga niti vprašal kaj bere, ker je čisto not padel v branje in sem takoj opazil, da ni bil ravno navdušen za pogovor. Pač, meni je bilo takrat res neprijetno. Večerjam, nasproti mene pa sedi komplet tujec, ki bere knjigo. Mogoče se zdaj sliši smešno, ampak mi je pa ostalo v glavi. :)    

Povezava do prispevka
andrejus reče Dne, 4. 5. 2022 at 10:42:

Dobr ti ne paše.

Kljub vsemu je najboljša restavracija v okolici Kamnika.

 

To da kljub rezervaciji sediš z random parom za mizo, se mi je enkrat zgodilo v življeju v VGlandiji za nek poseben event, kar je, bi rekel, običajno za nek poseben event a ne.

 

Če se je tebi to zgodilo na običajen dan. Je vredno vse kritike in 70% off, če si se odločil da boš ostal. (Sam da se ne bo izkazalo da si bil tam na bone - kak je bil tisti dan kulinarike/reatavracij.)

Hehe drugač je blo res na bone :) Namreč bil je teden restavracij.

Kaj pa tista restavracija Olga, ki je prenovljena? Men tisto zgleda boljše..

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 7. 5. 2022 at 13:31:

Mislim, kako lahko v katerikoli gostilni oz. restavraciji stranki sploh ponudijo opcijo, da sedi pri mizi z nekim drugim docela neznanim parom? 

fora je da ko čakaš svojo  hrano, rečš paru če lah probaš x iz njegovga pladnja, magari ženo

dokler pride tvoje boš mel celo  mizo zase

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 7. 5. 2022 at 13:31:

Mislim, kako lahko v katerikoli gostilni oz. restavraciji stranki sploh ponudijo opcijo, da sedi pri mizi z nekim drugim docela neznanim parom? Ne rečem v kaki menzi hitre hrane (malica npr.), ampak v restavraciji?

 

To je recimo čisto normalno na Korziki, tudi ponekod v Franciji. Če izpostavim en primer, ki se mi je dogodil - za večerjo je namenjenih 30 miz za 4 osebe. Prideš tam z boljšo polovico in kljub temu, da je 15 miz še popolnoma prostih, te posedejo k nekemu drugemu paru, ker jim je škoda praznih stolov in ker itak vejo, da bo tako ali tako na koncu vse polno. In če zavrneš jih prav malo briga.

 

V Sloveniji sicer tega še nisem doživel.

Povezava do prispevka

@MorskaGlista: e, vidiš, na Korziki in v Franciji pa jaz nisem nikoli bil. Zanimivo to vedet.
Pa če bi pod roko stisnil nekaj napitnine, misliš da ti ne bi dali proste mize? Sicer dvomim, ker mislim, da gre za princip določene restavracije in verjetno tudi rezervacije. Razen če bi res veliko stisnil (nimam pa pojma koliko bi bilo dovolj :)).  

edit: še enkrat bom rekel: jaz, če bi šel s kolegico na večerjo defenitivno ne bi sprejel mize, kjer bi sedel s kakšnim drugim neznanim parom. Pa ni variante, niti v kakšnem odročnem "pajzlu". Ali bi počakala ali pa bi šla drugam. Čeprav sem družaben in mi ni problem navezovati novih stikov, mi je to vseeno nekako nevšečno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pri kitajskih mi je legendarno, kako vsi zmerej trdimo, da je najboljša v SLO glih tista, ki je najbližja :D

 

Drgač pa jst dam roko v ogenj za Grosuplje, ker še nisem bil razočaran nad hrano in osebjem. Kar se mi zdi čist soliden kriterij.

Povezava do prispevka
Hosta reče Dne, 4. 6. 2022 at 21:49:

Pri kitajskih mi je legendarno, kako vsi zmerej trdimo, da je najboljša v SLO glih tista, ki je najbližja :D

 

Drgač pa jst dam roko v ogenj za Grosuplje, ker še nisem bil razočaran nad hrano in osebjem. Kar se mi zdi čist soliden kriterij.

Ma ne vem, meni je bila najboljša v Velenju, pa sem daleč stran (pa ene 10 let nazadnje kar sem bil) :D Pa v centru v LJ, jih je kar nekaj, sam me nobena ni impresionirala. Za grosuplje sem pa slišal dobre stvari. 

Povezava do prispevka
Hosta reče Dne, 4. 6. 2022 at 21:49:

Pri kitajskih mi je legendarno, kako vsi zmerej trdimo, da je najboljša v SLO glih tista, ki je najbližja :D

 

Meni je pa legendarno kako govorimo o kitajskih restavracijah. Ampak vsakdo, ki je bil kdaj v proper (ne fancy, ampak pristni) kitajski restavraciji v tujini  bo vedel, da to kar se streže pri nas ni K od kitajske restavracije. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...