Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

končno začel z The Last of Us 2, bi rekel da sem nekje čez polovico...

 

in se še kar ne morim navadit na roke/rame od Abby,  holy shiet :rofl:

 

drugače pa dobra igračka, mi je bolj ušeč kot enka, bolj tekoč gameplay/fight, tudi štorija mi je zaenkrat ok 

Spoiler

sicer so kšni čudni prebliski, recimo ko greš z nosečo prijateljico na misijo, pa lagano pleza in kolje zombije tik pred rokom :avadodo:

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 urama:

končno začel z The Last of Us 2, bi rekel da sem nekje čez polovico...

 

in se še kar ne morim navadit na roke/rame od Abby,  holy shiet :rofl:

 

drugače pa dobra igračka, mi je bolj ušeč kot enka, bolj tekoč gameplay/fight, tudi štorija mi je zaenkrat ok 

  Skrij vsebine

sicer so kšni čudni prebliski, recimo ko greš z nosečo prijateljico na misijo, pa lagano pleza in kolje zombije tik pred rokom :avadodo:

 

 

what?!?

 

Spoiler

tik pred rokom?! Saj si ji še pozna ne nič, in šele v seattlu izveš, da je noseča....

 

Povezava do prispevka

Jaz sem pa dejansko čist padel v Quake 1 (ta malo-updatana-a-še-vedno-retro Enhanced verzija).

 

Ne morem verjet, kako gladko se 25 let star FPS igra leta 2021 - gibanje, streljanje, zvok in občutek orožij, dizajn stopenj in sovražnikov, skrivnosti... Resda sta gameplay in ''zgodba'' v svojem jedru sveta preproščina, a očitno je glih ta minimalizem brez gimmickov in bullshita razlog, da se je igrica tako dobro postarala, ker ima špil res v nulo porihtane osnove. They don't make'em like they used to :worship:

 

Edino kar bi se želel, je mal več barvitosti in bolj prepoznaven vizualni dizajn sovražnikov, ker meni vsi delujejo približno enaki oglati rjavi zmazki...

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 6 minutami:

 

what?!?

 

  Skrij vsebine

tik pred rokom?! Saj si ji še pozna ne nič, in šele v seattlu izveš, da je noseča....

 

Ne, govorim za drugi del igre

Spoiler

Ko začneš igrat kot abby, mel gre s tabo na prvo misijo 

 

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 1 uro:

Ocena od 1-10 do zdaj?

 

Eos in Havari sta mi dost dogajala, Voeld mi je pa zdej z nekimi stranskimi mal zatezil, nisem fan aren in miljavzent sovragov (GoT Legends izkljucen :D). itak bi bil zivcen, ce bi kak klicaj al pika kazila mapo, tko da upam, da mi ne pade vnema. glede na meltdown Mn3 okol igre sem prijetno presenecen, lip sync me ne moti. dolg je ze od ME3, in tole mi bolj sede, kot da bi igral legendary edition. pa se free je bil 1x na ps storeu. much fun for ‘zero’ bucks. ce me kaj moti, je pomanjaknje razlicnih sovragov. 

osmica zaenkrat

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Malo mi je zapasal kakšen shooter z vesoljsko/scifi tematiko in sem našel COD: Infinite Warfare, ki se mi je valjal v predalu. Glede na to da je bila dosti kritizirana ob releasu, mi je tako za malo mindless šicanja čisto ok. Igra je spolirana in če jo razčleniš na posamezne gradnike, slednji delujejo čisto v redu, razen zgodba, ki je čisti generičen akcijski tobogan brez kakršnihkoli twistov. Sicer nimam izkušenj s CODi, ampak ta se mi zdi da je čisto potešil to, kar sem iskal v trenutku, ko sem ga našel v predalu.

 

Včeraj sem malo probal še Zombies, ampak nimam pojma kaj je potrebno počet, tako da malo skačem naokoli in šicam zombije. Niti se mi ne da čekirat kaj je cilj in kaj je potrebno postorit, da se ga doseže. Setting je pa kar kul. Nekakšen theme park v stilu 80's horror filmov. Verjetno bom še danes odigral kakšno rundico in mogoče probam še kakšen multi match odigrat, potem pa mislim, da bom imel vsega skupaj dosti in gre na bolho.

 

Ko zaključim s tem pa mislim, da bom zagnal kakšno od PS+ igric. Maneater ali pa Bugsnax. Samo mislim, da imam za slednjega premajhno zalogo drogic.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ravnokar s kolegom obrnila A Way Out. Res carska zadeva. V bistvu zdaj komaj čakam, da probam It Takes Two.

It Takes Two je res 7x boljša od A Way Out in ti bo ful boljša.

Sem pa obe obrnil z istim frendom.

uredilo bitje atomic
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Končal Psychonauts 2 na PS5 (PS4 verzija) Ne vem če bom 100% (ker je v eni misiji časovno omejeno za en tag dobit za kovčke in sem zajebal) Tudi ne vem če je NG+ varijanta po koncu, ker te pusti v Motherlobe-u in pač lahko pucaš večino stvari,.. Je pa odličen špil. Kljub temu da ni PS5 verzije,.. vsaj teče 60 fps na PS4pro rezotu in ima odličen AA (mogoče celo preveč)

uredilo bitje foker
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 16 urami:

Rdr2

 

 

  Skrij vsebine

un par k je tm blizu nekineki rancha, k te debeluh povab notr jest, pa eno cko ma.

v uber creepy vibe, govori da so starsi mrtvi, teb ma meso neki funny tase pa takoj ratas omamljen k zacnes pit. No, jz sm raj spizdil vn, mas pa opcijo naprej pit.

 

 

A je kdo naprej pil ?  :D

 

Nisem sploh naletel na ta quest :D 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 17 urami:

Rdr2

 

 

  Razkrij skrite vsebine

un par k je tm blizu nekineki rancha, k te debeluh povab notr jest, pa eno cko ma.

v uber creepy vibe, govori da so starsi mrtvi, teb ma meso neki funny tase pa takoj ratas omamljen k zacnes pit. No, jz sm raj spizdil vn, mas pa opcijo naprej pit.

 

 

A je kdo naprej pil ?  :D

 

 

Jaz sem ostal in wtf...

 

Spoiler

nisem več 100%, ampak mislim, da te dejansko posilita... no, drug dan sem se vrnu in jima predstavil vso zbirko orožij...

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Nisem sploh naletel na ta quest :D 

Ja, cist mal umaknjena farma, pa te tip na verandi ogovori, ce se okol potikas, jz ga prvi 70ur hod nism postekal

 

Hattori reče pred 3 urami:

 

Jaz sem ostal in wtf...

 

  Skrij vsebine

nisem več 100%, ampak mislim, da te dejansko posilita... no, drug dan sem se vrnu in jima predstavil vso zbirko orožij...

 

Jz sm potem celo oklico prebrskal pa bajto ce bojo kaki ostanki al pa kak indic kaj se je dogajal sam ni blo.. no sj glede na to da je bil pig farm, ne bi ostal velik..

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 8 urami:

 

Jaz sem ostal in wtf...

 

  Razkrij skrite vsebine

nisem več 100%, ampak mislim, da te dejansko posilita... no, drug dan sem se vrnu in jima predstavil vso zbirko orožij...

 


 

Spoiler

Ce se prov spomnem sem se zbuidil napol ziv v eni jami med deli teles/trupli mal stran od bajte :)

 

Povezava do prispevka

Ravnokar obrnil Jedi: Fallen Order. Lahko rečem samo :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Zgodba, liki, igralnost, Star Wars vzdušje. Vse res fenomenalno. Ima seveda svoje pomanjkljivosti, kot so kaotična mapa, dokaj slab design prepletanja stopenj, ki je brez fast travela kr malo muka, če si faking OCD iskalec zabojev. Ampak to so malenkosti v primerjavi z vsemi plusi.

Pri Disneyu bi se lahko marsikaj naučili od te igrice igračke. Tako se naredi jeben SW spektakel! :avadodo:

 

9/10

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ravnokar obrnil Jedi: Fallen Order. Lahko rečem samo :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Zgodba, liki, igralnost, Star Wars vzdušje. Vse res fenomenalno. Ima seveda svoje pomanjkljivosti, kot so kaotična mapa, dokaj slab design prepletanja stopenj, ki je brez fast travela kr malo muka, če si faking OCD iskalec zabojev. Ampak to so malenkosti v primerjavi z vsemi plusi.

Pri Disneyu bi se lahko masikaj naučili od te igrice igračke. Tako se naredi jeben SW spektakel! :avadodo:

 

9/10

In kaksni so plusi..mogoce me celo prepricas da poizkusim se 1x

Povezava do prispevka

@bigboss82Jah, tisto kar sem hvalil. Predvsem so zadeli Star Wars vibes. Jaz sem dokaj fan franšize, tko da sem valjda malo biased, samo vseeno po navadi ne igram slabih iger samo zaradi contenta. Tle je igralnost (bojevanje, parkour traversal/platforming, evnironmental uganke, etc.) res dobra. Ajde, fight valjda ni na nivoju kakih Soulsov ali Sekira, samo je dovolj tight in challenging, da ostane zanimiv do konca (igral na najvišji težavnosti in crkaval ko papak :D).

Zgodba je pač standard Star Wars popcorn flick, ampak so liki res kul in imajo ful dober character development. Pač, res je na nivoju originalne trilogije al neki.

Podoba je super, glasba pa je na nivoju najboljše iz SW filmov.

 

Jaz sem 100%-al vse skrivnosti in loot, tako da sem proti koncu bil malo izmučen, ker ipak loot ni nič posebnega (samo kozmetika). Po moje, če ne se ne greš completionista, je tudi ta aspekt igre nadpovprečen, predvsem iz vidika puzel v okolici.

Ne vem no, meni je bila res top shit zadeva.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

Ravnokar obrnil Jedi: Fallen Order.


Ma, jaz sem to že pred časom, ko je igra izšla. Na PC-ju sem igral. Strinjam se z vsem napisanim zgoraj, ker igra je dejansko res zelo cool. Ampak mapa (kot že omenjeno) je pa res katastrofa. Zgolj zaradi mape (in fast travela) igra izgubi eno točko ocene pri meni. Pa malo me je še zmotilo, ker je tisto craftanje svetlobnega meča bolj ali manj postranskega pomena. Drugače pa je res čisto ok zadeva. 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...