Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 4 urami:

Men je pri tisti drugi looney tunes kolesarski igrici všeč, ker v živo tudi ne zganjam trikov in je večina mojega kolesarjenja bolj iskanje potk in miru v hribih, tale Descender mi je ful bolj tekmovalna scena.

 

Itak, men tut sede tak chillaxed experience, kar mi Descenders tut vbistvu je. Zanimivo mi je v tem primeru, da js neke tekmovalnosti v spilu ne zaznam. Mas par okolij (biomov, ajde :D ) ki so razdeljeni na posamezne randomly generated proge, na konc pa boss jump. Vmes nabiras tocke kot v beforementioned skejterskih legendah s triki in adrenalinsko voznjo, ni pa nekih dirk al bilocesa, mas objective ala koncaj progo v 45 sekundah recimo, kar pride temu najblizje. Drgac je pa tut vsak peciklist zase, kot v Lonely Mountains. Mas global leaderboard, pa duhce od ostalih igralcev, ki igrajo career session/bike park istocasno s tabo, to je pa tut to. Pa za par terabajtov map na Workshopu

 

Na isto/podobno zogo mi je leta nazaj bil, tu in tam mi se vedno je, ceprav steka za popizdit - BeamNG. User generated contenta za to igro je tolk, da bi kamot lahk par sto ur mu posvetil :)

 

Grem pa se enkrat probat Lonely Mountains, ker mu ful ne delam usluge :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Igram Sackboy, glede na 79 meto je presentljivo dober špil

 

Sicer ne poznam te igrice, vendar pa imam občutek kot da jo gledam vedno ko vidim prijatelja Galka v oprijeti trenirki. 

uredilo bitje Feget
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 3 urami:

Igram Sackboy, glede na 79 meto je presentljivo dober špil (je pa res da nism pol kurca strokovnjak za platformerje), svetlobna leta bolši od raznih repetitivnih sranj ala GoT.

Kot fan platformerjev ti lahko samo +1 stisnem, žal pa si zadeve še nisem kupil, samo pri kolegu igral in še to poor guy old gen verzijo. Je pa res zelo fun zadeva. A si na kak dober deal naletel? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Kot fan platformerjev ti lahko samo +1 stisnem, žal pa si zadeve še nisem kupil, samo pri kolegu igral in še to poor guy old gen verzijo. Je pa res zelo fun zadeva. A si na kak dober deal naletel? 

 

ne posodu mi je sodelavc. Ne vem tko ornk underrated shit je. Coop leveli so mega fun, mehanike so ful različne, ja težavnost je pač pussy, sam ipak gre za žanr, ki mu ti rečeš "mladinski". Kjut af. 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 minuto:

Jaz igram z otrokoma. S sinom skoz "kolneva" čez tamalo, ker leti naprej, midva pa hočeva vse skrivnosti v prvo najdt :D 

 

Edino ful mi je bedno k ni nekega pussy moda, ki bi omogočil unlimited življenja, da bi lahk tud z motorično nesposobnimi otroki igral :D

 

EDIT: LOL, sej ma ta modus, noro. Prou sprobat grem :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

A ta ta nov ricet je upgrade tega ki je bil zastojn v ps+ kolekciji

 

Ker slednji je boring af

Dialogi bi me mogoce zabaval ce bi bil 20 let mlajsi

Ne to je novo nadaljevanje... ni pa nek napredek glede zgodbe in igranja, bolj hrana za oči ;)

Povezava do prispevka

presneto, smo že septembra, pa se še nisem lotil projekta "preigrati en rpg na leto" za letošnje leto

 

na žalost čas samo za ats/ets2 furice, evo, ena sličica iz svežega Wyoming DLC-ja za American Truck Simulator. Sicer sem šele samo malo potipal ceste iz Utaha na obrobje Wyominga, a sem navdušen nad novo mapo. Sedaj še bolj nestrpno čakam ne mega razširitev Texas.   

 

spacer.png

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Končno sem končal Days Gone. Špil mi je malo čuden, pacing se mi je zdel res v kurcu, štorija se mi je vlekla in za povrh so jo zmeraj ko je dobila nekaj zaleta cisto po nepotrebnem nategovali z najbolj dolgočasnimi možnimi taski. Horde, ki so kao glavni adut,

Spoiler

vpelje šele v zadnji tretjini (ker jih v svetu srečuješ in potencialno battleaš že ful prej izpade vse skupaj kar malo bedno)

Liki so vsi po vrsti klisejski, meni je sel najbolj na jetra mega jezen protagonist. Za moje pojme se igra jemlje čisto preresno in zaradi tega izpade precej cringey. Drugače pa špil ni slab, combat in furanje z motorjem sta mi bila kul, setting je zanimiv in nasploh sem mel filing da je v igro vložene kar nekaj ljubezni. Mogoče celo preveč, ker bi zadevi res koristilo, če bi jo nekdo malo oklestil. V primerjavi z ostalimi PS open world ekskluzivami se mi zdi days gone tudi tehnično manj izpiljen in brez nekega vau faktorja (verjetno bi naj to bile horde, ki so sicer fun za fightat ampak imo ne izpadejo tako impresivno kot so najbrž računali avtorji). Če vam dogaja gameplay loop v HZD, GoT in spidermanih se igro splača probat, meni je bila sicer slabša od vseh omenjenih (imo hzd > got >> spidermana > days gone). 

 

Zdaj pa končno preigravam Inside in mi po DG res sede, ker je spil zreduciran tocno na tisto kar rabi. Vizualno se mi zdi vrhunski, pa kul mi je da so uganke/ovire zaenkrat dokaj na izi in je res tekoča izkušnja.

 

Pa še eno šanso nameravam dat Hadesu, spomladi sem v igro vrgel par ur in me ni ravno posrkala vase, mogoče me je malo oviralo tudi da sem igral samo handheld na switchu, morem probat še na tv.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz še vedno počasi igram Mad Maxa in BOTW.

 

S tem da pri Mad Maxu sem že skoraj celo mapo odklenil pa mi počasi že malo najeda, preveč istega. Tist kar je zakon, je zakon, npr. Napadanje konvojev, ko imaš vse potrebne upgrade-e, je pa zgodba meh in misije niso lih GTA level

 

BOTW imam pa vse 4 divine beaste opravljene, easily boljše kot večina temnic, ganona si pa ne upam ker še vedno ne znam z shieldom nazaj deflectat laserske projektile 

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Jaz še vedno počasi igram Mad Maxa in BOTW.

 

S tem da pri Mad Maxu sem že skoraj celo mapo odklenil pa mi počasi že malo najeda, preveč istega. Tist kar je zakon, je zakon, npr. Napadanje konvojev, ko imaš vse potrebne upgrade-e, je pa zgodba meh in misije niso lih GTA level

 

BOTW imam pa vse 4 divine beaste opravljene, easily boljše kot večina temnic, ganona si pa ne upam ker še vedno ne znam z shieldom nazaj deflectat laserske projektile 

 

Ganon je lažji, kot divine bossi. Imo je ene tretjina shrinov težjih, kot Ganon :)

 

Je pa to res svinsko masten dober špil.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 minutami:

S tem da pri Mad Maxu sem že skoraj celo mapo odklenil pa mi počasi že malo najeda, preveč istega. Tist kar je zakon, je zakon, npr. Napadanje konvojev, ko imaš vse potrebne upgrade-e, je pa zgodba meh in misije niso lih GTA level

 


Mad Max-a sem igral že kar dolgo nazaj. Zelo všečna zadeva, mislim, da celo nekoliko zapostavljena. Ampak tako kot praviš: začne najedati ... 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 urami:

Pejt tam kjer se nisi bil doh :D

Ne sej, pol sem takoj našel. Spregledal sem eno potko v Crystal Caves. Sem pol dobil Crystal Heart in Monarch Wings ter si odprl milijon novih poti. :D

Zdaj sem drugič premagal Hornet in se potepam po Abyssu. Ravnokar našel še Shade Cloak.

Kjera faking igra :avadodo:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Ne sej, pol sem takoj našel. Spregledal sem eno potko v Crystal Caves. Sem pol dobil Crystal Heart in Monarch Wings ter si odprl milijon novih poti. :D

Zdaj sem drugič premagal Hornet in se potepam po Abyssu. Ravnokar našel še Shade Cloak.

Kjera faking igra :avadodo:

Dej ne govori, jaz sem ravnokar dobil Dream Nail, koncno so mi jasna tista drevesa po poti, zdej se tolcem po glavi zakaj se vedno nisem kupil pac VSEH markerjev :D

 

Prisel sem cisto po obratni poti do njega, iz Kingdom's Edgea, pac hocem iti nazaj do lokacije A, vmes pridem do B, odkrijem se C ... A JE LAH SE VEC TEGA V TEM SPILU :D Pol itak tam ko blesav brez mape na slepo iscem kam moram it, fak, n o r o :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...