Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

Avion reče pred 1 uro:

Kje naj ga rešim? Jaz sem ga na prvem arena izzivu premagal :o 

Aja, pol je to to, ja. Če si rešil tudi to babo NPC, ki je v mojem avatarju (na dnu fungal wastes maš eno platformanje), pol se ti oba pojavita v Dirtmouthu in jo Zote osvaja. Kjer faking monolog :avadodo: :avadodo::avadodo:

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Prejšnji teden sem končal God of War II na Viti in potem začel Freedom Wars. Mislim da mi zna Vitika kmalu riknit, tako da bom probal vsaj še to kar je ekskluzivno za sistem obrnit preden se to zgodi.

 

Na PS5 pa sem pri koncu z Maneater. Presenetljivo kar zabavna igrica. Tako čisto ok za malo poležavanja na kavču in napol v spanju malo grickat ljudi. Ni sicer nekaj kar bi sam kupil, ampak kot PS+ igrica je pa ok. Sem pričakoval večji junk preden sem začel pa mi dejansko ni žal, da sem jo preigral. Ko zaključim z Maneaterjem, bom pa verjetno obrisal prah iz PS3 in nadaljeval z God of War serijo. Me res zanima kako mi bo izgledal God of War III po skoraj 10ih letih, kar sem ga nazadnje igral.

 

Pa potegnil sem dol par zadev za spooky mesec. REmake, Until Dawn, Days Gone, Prey, Plague Tale... Nekaj od tega bo verjetno na sporedu naslednji mesec.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 3 minutami:

Prejšnji teden sem končal God of War II na Viti in potem začel Freedom Wars. Mislim da mi zna Vitika kmalu riknit, tako da bom probal vsaj še to kar je ekskluzivno za sistem obrnit preden se to zgodi.

 

Na PS5 pa sem pri koncu z Maneater. Presenetljivo kar zabavna igrica. Tako čisto ok za malo poležavanja na kavču in napol v spanju malo grickat ljudi. Ni sicer nekaj kar bi sam kupil, ampak kot PS+ igrica je pa ok. Sem pričakoval večji junk preden sem začel pa mi dejansko ni žal, da sem jo preigral. Ko zaključim z Maneaterjem, bom pa verjetno obrisal prah iz PS3 in nadaljeval z God of War serijo. Me res zanima kako mi bo izgledal God of War III po skoraj 10ih letih, kar sem ga nazadnje igral.

 

Pa potegnil sem dol par zadev za spooky mesec. REmake, Until Dawn, Days Gone, Prey, Plague Tale... Nekaj od tega bo verjetno na sporedu naslednji mesec.

A nisi imel PS+ takrat ko je bil GoW3 remaster gor da ga boš igral na PS3?

Povezava do prispevka

Imam tudi remaster, ampak če sem iskren mi pri PS3 verziji manjka samo trophy za Titan mode, tako da bi želel poravnati tale dolg iz preteklosti. Pa tudi zanima me vizualna primerjava z remasterjem za PS4. Prah iz PS3 bo pa tako potrebno obrisat, ker imam namen potem nadaljevati z remasterjema Chains of Olympus in Ghost of Sparta.

Povezava do prispevka

Noup. Hacknu jo bom, ko/če mi rikne spominska kartica. Trenutno kasiram neka obvestila o disconnectu, ko Vita spi, kar mi ne deluje kot najbolj obetaven znak. Sicer pa vem, da je precej argumentov, da je boljše hacknit zadevo, ampak zaenkrat se še nisem s tem ukvarjal. Pa ravno sem preigral oba porta GOW 1 in 2, tako da...

 

Hernier reče pred 53 minutami:

Celokupno res proper način za igrat najboljši GOW - God of War (2005) - in malo slabši God of War 2. Lep pozdrav

<_<

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Aja, pol je to to, ja. Če si rešil tudi to babo NPC, ki je v mojem avatarju (na dnu fungal wastes maš eno platformanje), pol se ti oba pojavita v Dirtmouthu in jo Zote osvaja. Kjer faking monolog :avadodo: :avadodo::avadodo:

Hahahaha, fak, kakšen ragequit sem imel v drugi etapi arene, ne se jebat, mater jebem onemu, ki se je spomnil onih letečih kurcev, ki streljajo vate :avadodo: 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sem probal Hollow Knighta k se je tok pisalo kle notr, sem kar nekam odskakal in prisel do false knight bossa. Ni mi vsec, da zgubis lajfek ob kontaktu z enemyem, sam nevem mogoc je to pri vseh 2D igricah tako. Uglavnem, sem jo ze zbrisal, mi ni nekaj dobra. Ocena 2/10, 2 tocki ker je vizualno kar OK

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Čaki, da vidiš tretjo varianto. :D

KOMAJ SEM PREMAGAL DRUGO, FAK :D:D

 

Saj poštekaš, ujameš ritem, grindaš ... PA SE KR FAKING NE NEHA PA PIČKU MATER ZAR VAM NIŠTA NIJE SVETO :avadodo: 

 

Zdej sploh ne vem, kje sm, sm hotu it nazaj malo izboljšat nail, pa sem spet nekej novega odkril, res n o r o.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 18 urami:

hotu sm skor kupt jedija za 50%

sam sm vidu da ga lah prešpilam za 0.99 z ea passom :D

 

ena izmed bl začetnih scen na vlakecu je prou sof train mission  :worship:

ravno razmišljam fak, če  tle niso dobil ideje je niso nikjer

pol pa  prleti še "helikopter" :D

 

 

 

 

 

 

 

Kako kupis za 99c

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...