Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

Denny Crane reče pred 18 minutami:

To je samo za UK accounte? Na slovenskem vidim samo opcijo za 3.99€.

Sem ravnokar preveril in je res 0,99EUR. Naj se jebejo lol. Prejšnji mesec, ko sem se naročil tega ni bilo.

 

Isto je vedno s PS+ igrami. Story of my fucking life. XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Igram na PCju Persona 4 Golden. Prva Persona nasploh zame. Prvi save po 16ih urah valda čisto zafukal. Rushal dungeone, dneve. Boss v 2. dungeonu me je porejpal. Moj glavni lik je bil level 17, ostali pod tem. Šel drugi run. 14 ur not. Glih pred bossom, ki me je prvi neuspešen run rejpal. Tokrat sm bolj resno vzel skup. Dneve skrbno se lotim, v dungeonih vse levele clearam in tokrat mam vse 4 karakterje level 25. Pa, da vidimo kaj zmore tokrat proti meni.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 urama:

To je samo za UK accounte? Na slovenskem vidim samo opcijo za 3.99€.

A si ze kdaj koristil

Lahko da je 0.99 za nov acc, oz imo je tako

Pri meni je blo 0.99 (na ps5, eu acc)

 

Navedek

Razen Fallen Order je še kaj vredno časa pa še ni bilo v PS+? Unravel pa A Way Out?

danes ob 16:50 uredilo bitje Denny Crane
 

 

 

Jz sm installal se SW squadronse, mislim pa sprobat se nhl & tisto med dvema ognjema igro

 

seznam iger;

https://www.ea.com/en-gb/ea-play#playstation-4

 

(Next page mas na dnu)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 6 urami:

Nakazal sem ti 99 centov na paypal za star wars igrico.

 

 

Hvala prjatu, dobri samaritanec kekit mi je isto nakazal, ampak ne vseeno ne gre placati (i guess, ker nimam aktivne kartice povezane s paypicem). Res bruke za ea, da najprj  nocejo kesa iz playstatiom accja pol pa tut ne iz paypic kontoja

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 urami:

Spravljam se nazaj igrat Escape from Tarkov, sam equally popizdevam zraven, ker je skor nemogoc game

 

Pa Apex Legends z bandmatesi, tu tut suckam na polno

 

Prjato Tarkov je preveč zakomplicirana igra. Nazadnje sem 1 uro sestavljal puško in build, da me je potem nek pajac spucal nekje od daleč stran v prvi minuti v mapi :D 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 40 minutami:

Hollow knight: prišel sem do Mantis lordov. Prva faza še nekako gre, v drugi fazi imam težave, saj sta lorda tako hitra, da se ne morem niti pohealati. Ne vem kako nadaljevati. 

Git gud. :D

 

Pac dobesedno git gud, res, vztrajej, grindej, parkrat bos se crknil, potem bos pa ujel ritem vseh teh napadov in ti bo uspelo.

 

In potem bo samo se slabse :D

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 57 minutami:

 

My kind of kartica 😎

 

20210923_194631.jpg

Ne, saj za PS tudi jaz kupujem kartice, ker mam USA PSN in mi ne prime kartice :D

 

Ampak tako pač, dobesedno za vse uporabljam kartico, od naročanja dostave do tankanja (app, da ti kr skine denar s kartice, ko natankaš) 

 

Ful si ne predstavljam bit brez kartice, tako da neironično ti dajem respect :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja sej bancno kartico navadno tudi jaz uporabljam, sam prek neta placujem pa z bancnim nakazilom prek ebanke (pac traja kak dan dva dlje 😄). 

 

Sej verjetno bi si blo pametno zrihtat, da bi za kako dostavo lah vnaprej placal prek kartice in ne gotovine, sam takrat sm vzel to opcijo, ker je najcenejse vodenje racuna (24e na leto vs 60-80)

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 11 urami:

Hollow knight: prišel sem do Mantis lordov. Prva faza še nekako gre, v drugi fazi imam težave, saj sta lorda tako hitra, da se ne morem niti pohealati. Ne vem kako nadaljevati. 

nauči se vzorec, ki se skozi ponavlja, ko ga enkrat skužiš je fight dobesedno trivialen, majstra imata mislim da vse skupi 3 napade, ki jh dobesedno telegrafirata

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...