Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 55 minutami:

Btw @ke_kit ko umres mors retrievat da dobis nazaj Geo pa tudi en portion svojega soula. Je pa se drug nacin ampak kdaj drugic :)

Ja ja, pol sem ugotovil, ko sem prvič crknu (Hornet). Kul fora, da moraš namlatiti svojega črnega duhca.

Zdaj delam challenge v Mantis Village in sem že trikrat umrl. Na kurac mi gre, k moram backtrackat ene 5 minut od najbližje klopce. Evo ti true old school Demon Souls vibes. :D

Povezava do prispevka

DLC bo bo prišel za Cupheada. Treba je vedeti, da delata samo dva brata na špilu. Sicer še dve osebi sta jima malo pomagali pri base špilu ampak nevem a tudi pri DLCju. Base game sta najavla izid 2014 pa je prišel 2017 po res veliko delayih. DLC je sicer manjši projekt ampak sledi istemu trendu ampak tu je seveda svoje naredil še covid.

 

EDIT: @Galko DLC so najavli v teaserju 10. junija 2018. Mal več kot eno leto haha 

uredilo bitje Tijuana
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tut PC lahk faše virus.

 

Ampak, vsekakor nista pod pritiskom hitro izdat zadevo. In dejstvo je, da ta igra vzame kar veliko časa, da se zagotovi ali preseže kvaliteta osnovne izdaje. Bolje, da počasi, vendar dobro.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 41 minutami:

Igrico delata dva brata. Dej pliz povej kako na to vpliva Covid? ni glih AAA studio z 3k usluzbenci v ogromnih pisarnah in miljoni sestanki za vsako najmanjso zadevo. 

Žal ti jaz na to ne znam odgovorit in že na sploh sprašuješ napačno osebo. Onadva sta sama rekla, da je Covid posledica delaya iz 2020 na 2021. Nista šla v podrobnosti kako je vplivallo na njiju, njun privat lajf ali na development špila. Najboljše, da greš njiju (MDHR Studio) kontaktirat. support@studiomdhr.com ali pošlji DM v njihov twitter. Upam, da dobiš odgovor, da te nebo matral firbec. 

 

uredilo bitje Tijuana
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sem v Deepnest in ne vem kdaj sem bil nazadnje tako presran.

Sem prišu do tegale gospoda in z 1732 dinarji v žepu raje nisem ničesar "INSPECTAL" (zihr te posili in pobere ves keš).

E-hBOb2X0AYAlUt.png

 

No pol sem se opogumu in vztrajal dalje navzgor proti površju in sem po trikratnih skoraj crkotih uspel prilezti do klopce.

E-hWkxgWUAMqsrC.png

 

Nič evo, to je to. 2640 Tolarjev, poln life, comfy sedežna. Mislim, da sem obrnil igrico. Uninstall in grem raje igrat Peggle 2, glih ki imam še 20 dni EA Play.

Ne, sej ne. Grem """"INSPECTAT"""" unga hrošča zgoraj.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Lol, kjer disappointment. Ajde, nima veze, sem pol nadaljeval pot in našel fast travel point. Kjer oddih lol.

Zdaj pa še sam ne vem kaj se dogaja lol. Dobil karto za tramvaj in odpotoval do nekega groba. Pol sem pristal v sanjah z veščo in dobil Dream Nail.

Tale igra je čisti odfuk. Ful preveč stvari za moje premajhne možgane lol.

Ne morem verjet, da je tako malo folka sproduciralo tako obsežen in spoliran izdelek. :avadodo:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Sem v Deepnest in ne vem kdaj sem bil nazadnje tako presran.

Sem prišu do tegale gospoda in z 1732 dinarji v žepu raje nisem ničesar "INSPECTAL" (zihr te posili in pobere ves keš).

E-hBOb2X0AYAlUt.png

 

No pol sem se opogumu in vztrajal dalje navzgor proti površju in sem po trikratnih skoraj crkotih uspel prilezti do klopce.

E-hWkxgWUAMqsrC.png

 

Nič evo, to je to. 2640 Tolarjev, poln life, comfy sedežna. Mislim, da sem obrnil igrico. Uninstall in grem raje igrat Peggle 2, glih ki imam še 20 dni EA Play.

Ne, sej ne. Grem """"INSPECTAT"""" unga hrošča zgoraj.

Js si Deepnest zmer za konc pustim, ker me tista tema ubija, plus charma ni nobenga pametnega da bi mogu takoj rint dol. K sm prvic une mantise speku sm krenu not brez lanterne...samo NOPE

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 minutama:

Js si Deepnest zmer za konc pustim, ker me tista tema ubija, plus charma ni nobenga pametnega da bi mogu takoj rint dol. K sm prvic une mantise speku sm krenu not brez lanterne...samo NOPE

Men je vse isto zafukano. :D

Drugače sem lampo kupil ravno preden sem šel dol k Mantisom. Sploh vedu nisem, da jo rabiš. :D

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 6 minutami:

Če mobi ne bi respawnali ko backtrackaš, bi se strinjal.

Ma 99% mobov lahko komot sam preskočiš in greš mimo, če se ti ne da ukvarjat z njimi. Tole je res na polno weak argument.

Men je v bistvu bedno, da se nekateri mobi ne respawnajo, takoj ko se reloada section, k bi mi pasalo imet malo več faturjev za farmanje keša. :D

 

Bolj razumem, da ti je dosadno ponavljati določene dolge odseke, ker je premalo fast travel lokacij. Sam meni ni nikoli dolgčas med traversalom, tko da me sploh ne moti.

 

Also, zdaj mi je main goal premagati vse duhove bojevnikov naokoli po svetu. Kjeri carski fajti. :avadodo:

@HernierPopolnoma prav si imel. It keeps on giving and giving.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Od unga mojstra v Fungal Wastes dobis en charm s katerim se poveca drop rate Geota pol pa na konc sveta eni skakljavi navrzejo bale in ne rabis sploh restat ker se na novo spawnajo sam da se screen reloada. Tam sm nabral milijarde.

Drgac pa dost smetenja od mene ker bi lahko do bozica razpravljal o HK :wub:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz imam v HK cca 16 ur pa vidim, da imamo popolnoma drug vrstni red odkrivanja stvari :D

 

Also da ne govorim, kolko časa sem se jaz jebal brez tistih bench markerjev, preden mi je končno dopizdilo, da sem si rekel "OK, grem nazaj, ne naprej" :D

 

Sem pa zdaj gladko umrl v Distant Village, ker sem tja šel na slepo in zdaj se moram vračat iz pičkematerine po svoj keš :D

Povezava do prispevka

Na začetku je res vse overwhelming k maš na vsakem screenu po 3-4 izhode nekam, sploh v Deepnestu je vse med sabo zmešan in če nimaš Wayvard Compasa si itak fucked. Jaz sem vedno iskal kartograferja v vsaki mapi in potem ko imaš enkrat vse lpo po kartirano je vse dosti lažje

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Najbolj me jebe, ko sem prišel v tist City of Tears, tam našel nek ključ, prišel do zaklenjenih vrat in sem se odločil, da grem najprej nazaj po nakup teh markerjev. 

 

No, potem sem ta ključ porabil nekje drugje, popolnoma za brezveze, in zdaj me zanima, kaj se skriva za tistimi vrati v CoT :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Mantis Village boss fight sem ponavljal 5krat

Jaz tudi cca 5x. 

 

Saj hitro pogruntaš mehanike vseh bossov (ki so super), pol pa samo ... Git gud. :D

 

Najbolj na kurac mi gre, ko mi kolega po xy poskusih, ko končno premagam nekoga, reče: "aja, ti še nimaš tega charma"? :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...