Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2021]


Priporočeni prispevki

Avion reče pred 47 minutami:

Ja jst nimam se prakticno nic :D

 

Zdele sm Dung Masterja premagal, hotel sem it nazaj v Deepnest (ceprav mislim, da sem pri tistem tramvaju ze bil), no, koncal sem v Ancient Basin pri nekem drugem tramvaju :D

 

Avion reče pred 17 minutami:

Awwww yisss, Monarch Wings :D

 

Avion reče Pravkar:

Fak The Hive :avadodo:

Haha, ti greš po čisto drugem vrstnem redu kakor jaz očitno XD

Zdaj raziskujem Crystal Peak.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

 

 

Haha, ti greš po čisto drugem vrstnem redu kakor jaz očitno XD

Zdaj raziskujem Crystal Peak.

Sej lih zato mi je avadodo tole, sploh ko istocasno igrava, pa imava oba cist drug potek :)

 

Nor spil, res, tale The Hive je res wow. Monarch Wings je ful uporabna zadeva, muy nice.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

On bo igral leta 2024 :D 

Mogoce obrnil ja. Sej Sekiro je igral na day 1 sam pol je prisel do minibosa na stopnicah in je ugotovil, da spil deluje na lepoto oz. grdobo in da je on prevec lep in da je skoda njegovega casa. No pol cez par let se je ocitno toliko pogrsal, da zdaj dela Ishina na Flawless 🤔

uredilo bitje bigboss82
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Končal črni čovek pauka,.. Mešani občutki,.. Hvala Bogu da sem zraven kupil tudi original Spider-Mana remastered,.. ki je veliko boljši špil,.. Vsaj nit takega očitnega pederiraranja BLMju in mislim da je pretepanje nasploh biljše in bolj tekoče,.. Človek pauk 2 bo upajmo imel coop (verjetno tudi coop kampanijo)

Povezava do prispevka

@Galko kdaj ti misliš, kaj Crysis zalaufat? Čakam če se boš sam spomnil, a on nČ. Zdej, ko je remaster ni nobenih izgovorov več, če ne drugega se spodobi za resnega gamerja, da preigra ta ne bom rekel kulten, ker ni, ampak nek tehnološki mejnik v gamingu. Poleg tega, da 14 let star špil še danes zgleda, zelo lepo, medtem ko njegov mlajši brat Crysis 3, še vedno en najlepših špilov današnjice, kljub temu, da je star že 8 let, je Crysis 1 zelo dober špil na splošno, čisto cool storija in dober gameplay.

Vem da nisi ventilator FPSjev, jest tud ne, ampak to, kar je bilo tebi cool ala Doom in Titanfall je bilo tud men, tko da brez skrbi, Crysis ti bo dober. Nenazadnje je Crysis zdravilo, za indie bolezen, ki te zadnje čase vse bolj napada :P

Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 minutami:

Jaz se še vedno praskam po buči, ker mi ni čisto jasno zakaj je folk tako drkal na Crysis :nicjasno:

Razen to, da igre nisi mogel igrati na konzolah

To je kot da bi rekel, da ti ni nikoli jasno, kako je folk lahko drkal, na 175 postavno blondinko, z velikim sisami, ki je magistrirala iz sicer ene glupe smeri, pa vendar...

 

Mislim, dej pomisli, če si res pravi straight moški. Kako ne boš drkal na fotografije predatorja, ki ima res lepo po mišicah zdefiniran suite, in se po cele dneve slika na eksotičnem otoku sredi ocena, povrh tega pa je tako lepo, da večina kompov sploh ni moglo tega zrenderirat.

 

Šalo in grafiko na stran. Crysis je open world špil s čisto solidno zgodbo in zaradi Nano suita s čisto solidnim gameplayem. In če ima nek špil vse dobro, je pač dober špil. Crysis je pa imel še pač bolano grafiko, ki je bila res par nivojev nad vsemu še skoraj desetletje. Tko nekako k Uncharted, je lep špil na lepih lokacijah, vse je dobro, nič ni pretirano gnilega v špilu. Ne bo @Hernier ne o enemu ne drugemu pisal neke globoke reviewe.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@brat Atomaggio, teško ti s slovenskimi besedami opišem kok mi je Crysis remaster padel dol potem ko so se mu vsi smejali in tauntali da je u bistvu downgrade :D sem bil pa res že mega hype, sem že celo serijo videov zakaj je Crysis tok pomemben pogledal, gledal videe za vso trilogijo, šel še enkrat brati pravila ali lahko dajem remasterje na polico itd... Zdej pa sam farrrt :D

 

Imam zdej Returnal doma, ampak zares bi si pa še bolj želel Resident Evil 8 igrat, da presekam map roguelike streak... Pa še Quake remaster je v điru za vmes... Crysisa pa glih nimam na seznamu :D evo da mi je tak pure gamepass / psn free game naslov 

 

Povezava do prispevka

Ma prvi Crysis je bil super, čeprav sem ga igral samo na medium z nekaterimi spremembami (nisem več ziher) ker na več je blo kot da gledaš fotogrfije. :)

Ampak zgodba je bla cool, igralna mehanika tudi. Ko si prišel do gore pa je bil še tisti Far Cry 1 al pa SiN moment. :)

Povezava do prispevka
AMF reče pred 9 urami:

Jaz se še vedno praskam po buči, ker mi ni čisto jasno zakaj je folk tako drkal na Crysis :nicjasno:

Razen to, da igre nisi mogel igrati na konzolah


 

 

Poleg same grafične podobe, ki je bila, več kot očitno, daleč pred vsem ostalim, je Crysis nudil izvrstno peskovniško izkušnjo, ko si imel ogromen tropski otok, ti si bil neke vrste Predator s cloakom in ostalimi gadgeti, kjer si se po lasnti izbri izživljal nad sovragi in si sam odločal, kako se boš lotil cilja: lahko greš kot Rambo in vse pomoriš, lahko si bil full Tom Clancy Ninja in stealthal do konca ali pa kaj vmes. Lahko si taval čez goščavo in našel kakšno skrito, neobljudeno pot do konca, ali pa sledil cesti do baze sovragov. Vzdušje je tako bilo pristno, kot bi dejansko bil na tistih otokih.

 

Res je bil užitek, še posebej prva polovica igre, ki ti je pustila popolno svobodo. Proti koncu so postali nivoji linearni in del z nezemljani mi meni osebni ni bil toliko všeč kot prva polovica. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

GoT:DC - fak ker užitek je to igrat na PS5. Ja sej štorija je več ali manj zzzZZZZzzz ampak gameplay mi je pa sweet ko lahk pucaš utrdbe kolkr ti pač paše bodisi ko ninja, bodisi ko samuraj al pa ko demon radostne destrukcije. Res čisto nasprotje katastrofalnega combata v AC: Valhalla ki ga ravno zarad combata tud zdownloadat ne mislim več, čeprav me zanima kako se zgodba razplete naprej...  Na novo lokacijo bom šel pa šele po koncu pomoje.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

O ja, rabiš še neki jačega v lajfu, samo ne bom spoilal lokacije.

 

Bom pa rekel takole.

 

Kolosej =

Difference Between Preschool, Pre-K & Transitional Kindergarten

 

Ta druga lokacija=

Think the War in Syria Is Winding Down? Think Again. | The Nation

 

ke_kit reče pred 59 minutami:

@HernierNe sej, kolosej mi ni neki zajeban zaenkrat. Prvo fazo sem naredu v prvo. Sam mi je na polno fun kako je izpeljano.

Zdaj iščem mapo za Edge of the World. Kjer faking labirint. :D

PA DAJ NO KOLKO JE TEGA V TEMU ŠPILU WAT :D

 

Pa @ke_kit dej spizdi spat pa ugasni HK vsaj za pol ure, meni je že zdaj malo bed ker igram to že 20 ur, ti pa v pol manj časa celo mapo že odkril :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

 

PA DAJ NO KOLKO JE TEGA V TEMU ŠPILU WAT :D

 

Pa @ke_kit dej spizdi spat pa ugasni HK vsaj za pol ure, meni je že zdaj malo bed ker igram to že 20 ur, ti pa v pol manj časa celo mapo že odkril :D

Haha. A ti misliš, da imam manj playtimea lol? Sem ravnokar počekiral. 22 ur. :D

Zjebal sem si gleženj in imam ful preveč prostega časa za geekanje. Lahko bi sicer več delal, sam ta igra je čista droga dej. XD

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Haha. A ti misliš, da imam manj playtimea lol? Sem ravnokar počekiral. 22 ur. :D

Zjebal sem si gleženj in imam ful preveč prostega časa za geekanje. Lahko bi sicer več delal, sam ta igra je čista droga dej. XD

Haha fair enough :D Ne, res je noro, res, pa ko berem tvoje izkušnje je skoraj, kot da ne bi igrala istega špila :D Mi pa malo pomaga tvoje pisanje, da vsaj približno vem, kaj me čaka/na kaj moram bit pozoren, tko da tenks? :D

Povezava do prispevka

Malo Wreckfest :wub:

wfest.gif.ca3e70da5952775b539eeda9a76756af.gif

 

Malo Descenders (miljonkrat boljsa od tistga Lonely Mountain Downhilla, al kakorkol se mu ze rece)

20210807232054_1.thumb.jpg.40db0e4c5ed10fd1c660d80421e4e42b.jpg

20210808112012_1.thumb.jpg.d20644ea684cf242c90bba33eddec8ed.jpg

 

Pa malo No Man's Sky, Frontiers update je najboljsa stvar, kar se je temu spilu zgodila, ala ti vera Sean Murray, JEBITE SE FRONTIER DEVELOPMENTS, GAMAD

20201222133137_1.thumb.jpg.47865bea55fb32689b0ed0040e87b677.jpg

20210903122912_1.thumb.jpg.45bc856ff39c746da71a5d4b3bdb90d2.jpg

20210903123107_1.thumb.jpg.303592bb761b4f3a6c43cdfd7b6b0038.jpg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

5Stringed je predolgo delal v bolnici pa so mu magneti skurli možgane, da zdaj take piše. Povedano z drugimi mislimi: umirimo predivje konje, Lonely Mountain Downhill je jači

 

Drgač pa cenim carski taunt, ki ga 90 % uporabnikov ufura, ko je treba zabit igrico — kao "boljša od tistega [približen naslov] al kakorkoli se že reče uni igrici"

 

Kao preslaba igrica, da bi si sploh zapomnil ime :D classic move

Povezava do prispevka

Dost je podobnosti med spiloma sicer

 

Men je taglavn dealbreaker pri LM:D bla kamera, ce sem cist posten. Pa odsotnost izvajanja trikov. Descenders je v teh pogledih miljonkrat jaciji + mod podpora + user generated bike parki, ki so narjeni po tapravih iz RLja in kjer prezivim se najvec cajta

 

Pol mas pa se zraven domala perfektne kontrole, nadzor nad bikerjem in pa chainanje trikov v luftu kot v najboljsih cajtih THPS-ja, sam da tu delas trike s peciklom. Fizika je tut kulsko izvedena, ceprav smesna za popizdit na trenutke, ko te na steep 4 progi na random stuntu odfuka dol do Kitajske med izvajanjem triple backflip tailwhip superman seatgrab-a :D

 

Sem pa pred nakupom Descendersov tut kr nekaj ur pustil v LM:D, ni slab spil, not by a longshot, ne me narobe razumet. Zgolj lastno mnenje, Descenders mi stokrat bolj sedejo :)

 

Pa pardon za taunt, nisem hotel nikogar uzalit :D

 

EDIT: vbistvu tut z Wreck Feštom fujtram to otrosko nostalgijo iz cajtov FlatOut enkice in dvojkice :D

Nekoc smo se peljali do Ljubljane in na laptopih v avtu gikali FlatOut 2, sweet times :)

 

EDIT#2: a se komu fali tej klasiki podoben motokros spil, po moznosti open world varjanta? Zakaj je tolk neizkoriscenega potenciala v tem zanru?

 

 

 

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka

sta me Avion in Ke_Kit spet navdušla za Hollow Knight in sem šel zadnja dva dni malo igrat, da dokončam end game. Nazadnje sem igral pred cca. pov leta in mi je manjkal zadnji procent do vsega na papirju.

Torej igram pantheone.

Spoiler

S tretjim pred pov leta sem se res jebal 100 na uro. Finta je bla, ker sem šel fajtat Dream bossa od Zota (Grey Prince Zote) je potem ta v ta tretjem Pantheonu (Pantheon of the Sage) pojavil. Drugače se ne pojavi in meni res ne sede. Na koncu sem le končal 3. pantheon po urah grindanja. Ampak ta mi gre kar boljše. 4. Pantheon oz Pantheon of the Knight mi še manjka do zadnjega procenta. Včeraj sem našel res idealen charm set za ta Pantheon. Danes prišel do final bossa tega Pantheona (Pure Vessel) ampak me je porejpal v prvih 15ih sekundah. Tako, da se mi je odklenil v Hall of Gods in ga zdaj lahko tam treniram. Za naprej pa nevem, če se mi optional 5. pantheon dalo jebat ko četrtega končam prej ko slej.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...