Skoči na vsebino

Need For Speed 3 vs. Need For Speed 4


Need For Speed 3 vs. Need For Speed 4  

15 glasov

  1. 1. Kateri NFS od teh dveh je boljši?

    • NFS3
      8
    • NFS4
      7


Priporočeni prispevki

Need For Speed 3

+/- arkadnejši vozni model, vendar boljši

+ F355 (dolpovlecite berlinetto jebeš kabrio https://www.nfscars.net/need-for-speed-hot-pursuit/1/files/view/15684/)

- samo 9 prog

+ lep interior

- ni poškodb

 

Need For Speed 4

+/- realnejši vozni model, vendar nakupovalni vozički z amortizerji

+ karierni način

+ veliko prog

- grd interior

+ so poškodbe

 

 

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem v NFS4 vložil vsaj 20x več časa kot v NFS3, vendar sem prednosti NFS3 pred naslednikom začel odkrivati šele pred kratkim.

 

Ker v obdobju 2000-2003 nisem imel interesa ne časa za nabavo PS2 in GT3, sem si z modifikacijami in dodatki za NFS4 naredil neke vrste wannabe Gran Turismo. Ne spomnim se sploh kdaj in na kak način je vse skupaj letelo iz diska po nabavi japonske alternative. Verjetno kot del rutinskega čiščenja.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

NFS carska serija, RIP.

 

NFS 1—4 sem igral na polno. Odgovarjalo mi je praktično vse in še danes so mi lepe in dobre igre. Največ pa sem igral dvojko, ker je bila zame prva. 

 

Nato je prišel NFS: Porsche 2000, ki mi je še vedno ena izmed najljubših iger vseh časov.

 

Po tem sem zavzeto igral samo še Hot Pursuit 2

 

Probal sem še z Underground serijo in tu pa tam kaj druzga (Most Wanted), samo nikoli več nisem bil hookan. Zdaj mi je bolj scena, da post-Hot Pursuit 2 nabavim kak del, ko je na voljo za recimo 5 € digitalna verzija in pol igram 3-5 ur in zbrišem 

Povezava do prispevka

Zanimivo, da je očitno tolko razlik med špiloma (vozni model, poškodbe), jaz imam izpred 20+ let v spominu, da je bla štirica zgolj NFS3 Extended Edition - vse proge in avti iz predhodnika (plus nekaj novih), isti engine/grafika itd.

 

Je pa res, da sem precej več preigral NFS2 in Porscheja, 3jko in 4ko sem samo pri sošolcih po pouku nabijal, ker nisem imel proper PCja takrat.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Deadguy reče pred 1 uro:

se mi zdi da je bil trojka vroč pršut, nisem pa ziher


Točno na isti “hot pršut” način sem tudi jaz naglaševal igro! :D

Ah ja, dobri, stari osnovnošolski časi, ko mi je bla angleščina še španska vas.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Še zdaj mi ni jasno, zakaj se je v tistih cajtih zdelo EAja pomembno, da imajo NFSji v Ameriki in Evropi različne podnaslove (High Stakes/Road Challenge, Porsche Unleashed/Porsche 2000).

 

Očitno sta bli besedi stakes in unleashed preveč komplicirani za EU.

Povezava do prispevka
Raz reče Dne, 11. 6. 2020 at 18:34:

Še zdaj mi ni jasno, zakaj se je v tistih cajtih zdelo EAja pomembno, da imajo NFSji v Ameriki in Evropi različne podnaslove (High Stakes/Road Challenge, Porsche Unleashed/Porsche 2000).

to je bila zelo pogosta praksa v tistem času (glej genesis/mega drive)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...