Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 urama:

Tole sem pogooglal, avadodo ker špil. Si igral?

Nisem, mam na wishlisti za enkrat ko nam vedu kaj počet. Je pa tak "survival mechanic" žanr kr popularn, poglej še Jalopy pa The Long Drive. Pri eni po padcu berlinskega zidu probaš pridet iz vzhodnega Berlina do Turčije v stari škrpeti, pri drugi se pa voziš čez neskončno puščavo.

 

burnt-out-by-a-collapsed-publisher-relat

 

1574289482_the-long-drive.jpg

 

 

 @Kočevc maš kr čut za ironijo, a je to naklučje?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Monkey Island 1 ima zame res največji "summer vibe". Tisto, ko prideš iz nočnega poglavja v sončno poglavje. Prav čutim tropsko vročino na otoku!

Kar slišim muzko k se pokaže part 2 in si na ladji :D. Plus kombinacija tega da se počutiš kot da si nazaj otrok k igraš to serijo. To mi da res tak top vibe kot da sem spet otrok in imam tisto poletje brez obveznosti. Zato mi je bila tudi vedno všeč ta teorija da se vse dogaja v glavi nekega otroka v zabavščnem parku. Upam da nov špil to razloži malo bolje.

Povezava do prispevka

@Gapi182: jap, točno to.
Spomnim pa se tudi, ko smo s kolegi igrali med počitnicami in imeli spuščene žaluzije, da ni poletna vročina direkt udarjala v sobo. Good old times! Zame je igra torej čisti "Summer vibe": tako zaradi same igre, kot tudi zaradi spominov na dejanski čas igranja. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...