Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

@Vse_je_najslabse; Prav fauš sem, ker nimam prenosnika, da bi ga dal pred eno takšno okno. Zraven pa lepo porcija poletne malice. In top over the top igra.

Medtem, ko jaz ždim v temni sobici, brez neke dobre igre in čakam da dostavijo pizzo. Ajde, v zakup je treba vzeti, da je v MB ravnokar nevihta.
IMG_0240.jpg.beafc9f33817572cc809619713259ac6.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pa obrni kej kar nisi že dolgo časa; grim fandango, dott, sam&max, leisure suit larry,  flight of the Amazon Queen, fate of atlantis ... to so vse dobri summer vibesi. Temna soba za komp zna imet kdaj svoje prednosti, samo ne v tem primeru slučajno.

 

Drugače a se spomne kdo neke zlo poletne indie igrce, neki "june" je imela menda v naslovu? Nek tip z očali si bil menda, pa neki je blo s spomini in neko žensko.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Evo, zdaj si vrtim Beach Boyse in razmišljam, kaj bi danes igral. V prazgodovini sem imel neko "simulacijo" surfanja na Spectrumu, ampak je bila tako zajebana, da nisem prišel niti čez prvi val. Pa še po delih se je nalagala s kasete. Se mogoče kdo spomni naslova?

Btw, zvečer bom dal priliko omenjeni Last Day of June. Če me jutri ne bo na forum, potem vedite, da sem izjokal zadnje kaplje telesnih tekočin. ;) 
In @Vse_je_najslabse me bo imel na vesti, bwaahahahahaa!!!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

NO ja,  "izjokal" sem napisal namerno. Ker dejansko mislim na solze in ne na karkoli drugega. :) 

Zdaj pa jočem zaradi sreče, ker so Beach Boys pregnali nevihto in se je pokazalo sonce. Naklučje? Nisem čisto prepričan..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Začel sem z igranjem Last day of June. Zelo všečna grafika (art design) in tudi na splošno lepo spolirana igra. Moti me samo to, da liki nimajo OČI. Zelo creepy mi deluje. In pa neobstoječ "voice acting". ?

Ampak zadeva je zelo zelo OK! In prav sprašujem se: Kje sem bil prej, da nisem tega igral? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 14 minutami:

@DaCapo, surfanje si imel tudi v California Games..:D

 


To seveda poznam, ampak vseeno hvala za idejo.
Iščem pa eno čisto drugo igro, ki je bila zgolj in samo surfanje.  100% da sem igral na Spectrumu, ampak je bila res neka zajebano težka igra. Najbolj imam v spominu, da so se posamezni "deli" igre nalagali s kasete. Podobno kot Tai Pan in Way of the Exploding Fist 2. Načeloma se tudi spomnim, da je igra izšla v dokaj pozni Spectrum dobi. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz pa, ker sem rojen '91 in sem funkcionalno "težje" igrice lahko začel igrati šele post-2000, probam vsako poletje obrnit eno legendarno težjo in daljšo PC igro, in sicer je šlo nekako takole

 

21: Planescape Torment

20: Deus Ex

19: Morrowind

18: Thief 1

17: Ultima Underworld 2

16: System Shock 2

 

Kaj mi priporočate, da se lotim letos? Nimam idej, kaj bi letos padlo 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 40 minutami:

Jaz pa, ker sem rojen '91 in sem funkcionalno "težje" igrice lahko začel igrati šele post-2000, probam vsako poletje obrnit eno legendarno težjo in daljšo PC igro, in sicer je šlo nekako takole

 

21: Planescape Torment

20: Deus Ex

19: Morrowind

18: Thief 1

17: Ultima Underworld 2

16: System Shock 2

 

Kaj mi priporočate, da se lotim letos? Nimam idej, kaj bi letos padlo 

 

Daggerfall Unity mas na GOG zastonj. S tem si dober za celo poletje. 

 

DRgac pa ker je glih poletje pa ker je bla zadnja Torment, ce nisi se igral lahko zalaufas PIllars Of Eternity 2: Deadfire, carska piratska pustolovscina. Zgodba je top notch, game play isto ( ma tun based combat zdej) itd... jaz sem zelo uzival. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 49 minutami:

Jaz pa, ker sem rojen '91 in sem funkcionalno "težje" igrice lahko začel igrati šele post-2000, probam vsako poletje obrnit eno legendarno težjo in daljšo PC igro, in sicer je šlo nekako takole

 

21: Planescape Torment

20: Deus Ex

19: Morrowind

18: Thief 1

17: Ultima Underworld 2

16: System Shock 2

 

Kaj mi priporočate, da se lotim letos? Nimam idej, kaj bi letos padlo 

 

To je bilo obdobje carskih RTSjev za PC, sami hiti so pokali. Priporočam kej od tega za spremembo okolja, če še nisi igral :)

 

Red Alert

Red Alert 2

Starcraft

Starcraft 2

Age of Vampires 2

Dark Reign

Z

Total Annihilation

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 24 minutami:

 

To je bilo obdobje carskih RTSjev za PC, sami hiti so pokali. Priporočam kej od tega za spremembo okolja, če še nisi igral :)

 

Red Alert

Red Alert 2

Starcraft

Starcraft 2

Age of Vampires 2

Dark Reign

Z

Total Annihilation

Nope, dobesedno nič od tega. Bom pogledal, kaj bi izbral :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...