Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Červar je bila gaming meka. Vidim, da se je že v devedesetih tam smetana zbirala. Pred plažo je imel Cigo PS1 zmodan na žetone in tekken 2. V centru mesta pa gaming room s playstationi.

Jest sem pa moral na plaži enga dojenčka merkat, da so tasari lahko umir pil... Ta mulc je zdej nek golman v Španiji, Madridu...

 

Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...
Hernir reče pred 2 urama:

Poletje je nazaj, ta tema tudi

 

Kaj boste letos poleti igrali med vsem šlatat lizat fuk

 

A boste kaj obračali čevape 

 

Kam boste šli kaj na dopust, da ne bo samo Bessie flexal s Krkom sredi februarja 

Jaz bom kake carefree lepe indie woke igrice.

PS+ Extra je ravno deliveral Rogue Legacy 2 in Carto. Obe mi delujeta proper material za summer vibes.

Povezava do prispevka

Jaz sem mazohist, jaz poleti igram igračke, ki se dogajajo na tropih :D 

ke_kit reče pred 5 urami:

Jaz bom kake carefree lepe indie woke igrice.

PS+ Extra je ravno deliveral Rogue Legacy 2 in Carto. Obe mi delujeta proper material za summer vibes.

Carto moram žal odsvetovat :(. Jaz sem to napisal, ko sem januarja 2022 igračkal:

Navedek

CARTO

Luškana mladinska igrica/zelo lite pustolovščina z enostavnimi ugankami, katere osrednja mehanika je zlaganje zemljevida. Fora je v tem, da si v bistvu moraš mapo zgradit sam, razni NPC-ji ti povejo namige ala "hišica pomembne osebe je na jasi sredi gozda", ti pa imaš dele ozemlja, ki so kot majhni puzli, in jih moraš zrotirat in sestavit tako, da bo gozd in na sredi jasa, kjer se bo potem pojavila ta pomembna oseba. Luškano in priporočam, če imate otroke.

ss_64a61a1687e9415854d4c5892cc6d14ca71453a6.600x338.jpg?t=1638197714ss_722dc056235ac70f8cc7bacf1be895e49ed2f231.600x338.jpg?t=1638197714

Res je zelo enostavna igra, tako da je res ful za igrat z nekim devetletnim otrokom ali pa nečakom

 

Lahko greš igrat Lonely Mountain: Downhill, sem videl, da ste tudi dobili na PS+, in zbijat moje in Šimšave rekorde. Res noro huda igra za ene 5 ur summer vibsov ... Lepo igraš sam, dirjaš po gori, nikjer nikogar, ogromno poti za spust po gori, ragdoll razfukavanje ko padeš, vsaka mapa ima tudi nočno inačico, res dobro narejeno. Žal pa meni postane pol preveč hardcore, tako da nisem nikoli obrnil :D.

 

LMD_Topgif.gif?t=1661969986

 

V bistvu priporočam vsem, res dobra poletna špila. 

 

Jaz bom pa pomoje sprobal remake We Love Katamari Reroll, ki je prišel v začetku junija. Prvi del mi je bil fantastičen, drugi pa je tudi baje carski, summer vibes že na promocijskem screenu confirmed: 

ss_e22fddf217fef5c1f0e5b5b0fc6dd6573111d016.600x338.jpg?t=1685668014

 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 16 urami:

 

Jaz bom pa pomoje sprobal remake We Love Katamari Reroll, ki je prišel v začetku junija. Prvi del mi je bil fantastičen, drugi pa je tudi baje carski, summer vibes že na promocijskem screenu confirmed: 

ss_e22fddf217fef5c1f0e5b5b0fc6dd6573111d016.600x338.jpg?t=1685668014

 

 

Dej napiš kakšen ti je špil. Namreč men je bil original Katamari na ps2 noro cool, tale ima pa za bonus še azijski ps5 physical release :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 urami:

 

 

Jaz ga v PCSX2 ne morem vzpostaviti v igralno fazo, ker mi v emulatorju ne delata niti DS3 (DsHidMini)  niti DS4 (DS4Windows). Noben gumb mi ne prime na kontrolerju, najdlje sem prišel, da sem začel kreirat profil, mislim, da mi je na DS3 zagrabil krogec :(

 

Očitno je edina varianta za igrat kupit PS2 ...

Povezava do prispevka

Jop jaz ga zdaj ene dva tedna replayam na steam decku in dela perfektno. Mislim da ntsc verzija.

 

Na pcju sem imel eu relis in mi ni delal kul, neki je malo stekalo. Sem pa normalno uporabljal ds4.

 

Also, cisto malo se :D

 

0YoANVb.jpeg

 

 

 

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 2 urama:

Burnout 3 NTSC verzija je perfect na PCSX2 (tudi Slinch igra na emulatorju), laufa dobesedno boljš kot na originalnem hardwaru

 

Kaj točno te jebe z joypadom? A DS4 ti izven emulatorja deluje? 

Ja mi deluje, sem danes poizkusil na PC verzijah NFS Underground 2, Vice City remasterju in BG&E. Normalno dela z uporabo DS4. Največja fora je to, da mi je kakšno leto in pol nazaj čisto normalno delal Burnout 3 na emulatorju, zdaj sem ga pa posodobil na novejšo verzijo zaradi nove grafe v kompu, da bi lažje nastavil idealne nastavitve za igrat na 4K. So pa skregani s kontrolerjem. V nastavitvah PCSX2 mi zazna DS4, ampak outputa ne prenese v igro. Mogoče bom poizkusil jutri namestit kakšno starejšo verzijo emulatorja in še enkrat probat. 

 

Razmišljam tudi, da bi kupil nek cenen kontroler, ki je za PC in ne potrebuje homebrew softwara za delovanje kot jih rabita dualshocka.

Povezava do prispevka

THE CASE OF GOLDEN IDOL

 

Odlična summer-vibe whodunnit pustolovščina, res močno priporočam. Igra vsebuje več kot deset stopenj, kjer z druge perspektive raziskujemo prizorišče takšnega ali drugačnega zločina, nakar moramo z vlečenjem imen in samostalnikov rekonstruirati umor (Return to Obra Dinn loop). Nad vsemi primeri pa vseskozi ždi tudi širša zgodba, ki se nam počasi razkriva. Igra ima tak zatohel vroč filing, ko švicaš kot pes med reševanjem ugank. Ima tudi dober system hintanja, kjer moraš za hint rešit preprosto uganko, tako da imaš vmes čas razmislit, če si res želiš hinta ali boš raje igral brez. Sem prebral par mnenj na internetu in povprečno meta oceno 85/100 in si nekako ustvaril mnenje, da zadeva ni must play, oziroma da bom igral, če bo pač prilika. Zdaj pa morem reči, da je zadeva absolutni must play, če so vam (1) vsaj malo všeč pustolovščine oziroma detektivke, (2) vas goffy pixel look ne moti - in mimogrede res dobro funkcionira, ker gre v marsičem za satiro in ta look prav izostri ta filinge, (3) imate radi igre, ki vas ne podcenjujejo, pač pa vržejo na mizo mehanike in drobce zgodbe ter zaupajo v igralca, da je dovolj inteligenten, da si bo znal iz murder-mystery drobcev zgradit celo, zanimivo zgodbo.

 

Exploring-and-Thinking-3.gif?t=1686091835

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...