Skoči na vsebino

The Matrix Resurrections


Slinch

Priporočeni prispevki

Se pravi če prav razumem gre za sequel enke ki nima veze z dvojko in trojko?

 

Ne rečem da gre pri reloaded in revolutions za nekaka bisera od filmov, sam reboot mi pa glede na kisle izkušnje z le temi zbije že v osnovi ne ravno ogromna pričakovanja... 

 

hebo modelu ki je nasanjal marvel multiverse, na katerega se zdaj šlepa neoriginalnost celega holivuda, sve po spisku osim broja vesolja

 

 

Povezava do prispevka
ChAiN reče Dne, 11. 9. 2021 at 15:52:

izbira komada za trailer :wub::worship:

Prvič slišal ta komad (v bistvu cover) v:

 

 

:)
 

 

Je pa res gefücked, da niso Ribožgalca vključili. 

Ampak nekak se mi zdi, da je to namensko in da bo na konc ta odločitev upravičena. Upam.

 

 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 minutami:

@Ejga: Jefferson Airplane so pa ja znani. Čudno, da si prvič slišal. Ti pa dam plus za navedek BF Vietnam (ki je itak imel odličen soundtrack). 

Jah, igra je stara 17 let :) Takrat mislim, da sm prvič slišal za njih, nisem še niti vedel za Woodstock:unsure:

 

Se pa strinjam glede BF Vietnam soundtracka. Sploh zakon je blo, ko si lahko DJal iz Hueya, katerega je bilo užitek upravljati zatem, ko si ga zaobvladal :D 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 10 minutami:

Jah, igra je stara 17 let :) Takrat mislim, da sm prvič slišal za njih, nisem še niti vedel za Woodstock:unsure:


17 let že? Uf, gre čas hitro. Še zdaj imam original na polici (na treh cd-jih). Govorim o BF Vietnam. Sicer pa mi je že prej ta muzika dokaj ustrezala, čeprav nisem gor rastel ob njej. Ipak sem letnik '75. :) 
Verjetno najboljši "vietnam" komad pa mi je Paint it Black od Rolling Stones. Ampak to je že tema za neko drugo izbo ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
maksi reče Dne, 11. 9. 2021 at 16:18:

Feeling je drugačen zaradi kontrasta, tule je močno barvit, medtem ko je izvirnik vlekel na monokromatsko zeleno.

 

Zakaj so v matrixu simbolično rdeče in  modre tabletke in zakaj je matrix koda zelena? Od 4:50 - 6:05

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...