Skoči na vsebino

Zwift in ostalo


Flaming_C

Priporočeni prispevki

mogoče je malce glasnejši ja, ampak spet ni tolk hudo. imaš tri stopnje hitrosti, jaz ga imam povečini na prvi hitrosti (za lažje endurance fure) in ga nažgem na drugo ali pa zelo redko na tretjo le med kakimi daljšimi threshold intervali ipd. mogoče si poglej še kakšen youtube video, da dobiš filing za glasnost. jaz bom tko rekel - na prvi hitrosti je zmerno tih, če ga pa nažgeš do konca, pa seveda postane glasnejši. ampak za to večino časa ni potrebe.

 

vidim pa, da imajo tudi nov model, kjer poleg dobiš daljinca in lahko direkt med poganjanjem spreminjaš hitrost pihanja. očitno so kolesarčki pokazal orenk stopnjo zanimanja, da so šli to delat :D

Povezava do prispevka

Hvala k so zrihtal Android aplikacijo ki jo prej sufferfest ni mel. 

 

Sem pogledal zdaj se na yt kratki opis. 

 

Saj sliši se obetavno vendar pri structured workout je trainer road se vedno kralj. Community je pa še vedno boljši na Zwiftu. 

 

Me pa zanima koliko bo zadeva kompatibilna z Garmini glede na to da gre za konkurenčno firmo. Predvsem sinhronizacija med aplikacijami in števci. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Bo že en mesec počasi.

 

Sem nehal po dobrih 2 tednih z nekim njihovim intermediate 12 tedenskim treningom. Preveč je bilo.

Preveč neaktivnosti čez leta. Po kakšni uri me začne orngi jebat ti njihovi intervali. Sem pa kadit nehal prejšnji teden. Bom videl, če bo kaj bolš.

 

Ta teden se pa furam po zwiftopii al kaj je že :). Na alpe sem probal 2x iti pa mi je vedno časa zmanjkalo. Treba watte povečat. Ni druge.

Povezava do prispevka

Watopia :)

 

Furaš sam al se pridružiš Zwiftovim botom? Vsi furajo na Watopii v različnih klasad A,B,C in D https://zwiftinsider.com/pace-partners/

 

D je 1,5 kw na kg in ni problema tud če nimaš kondicije še 

 

 

Pa probaj še kak event odfurat, dobivaš njihove drese če ti je kul :D

 

 

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 3 urami:

Fura kdo Rouvy?

 

nope, komot pa poveš kaj več oz. narediš malo reklame. kolkor vidim izbiraš med resničnimi furami, tko da je bolj namenjeno random poganjanju, kot pa nekemu treniranju? pa 12€ na mesec ne vem če bi dajal za tole, čeprav iz firbca pa bi probal.

Povezava do prispevka

Danes se bom prijavil, potem povem kaj več.

12€ na mesec, ampak je to family paket, do 3 userji in do 5 naprav, tako da lahko recimo z ženo vsak svojga furava za ta keš. Ona za Zwift ni, ker ne uporablja dovolj, ampak nekaj pozimi vseeno bo.

Imaš pa dve opciji, resnične proge in workoute, zaenkrat je v dveh ločenih appih, ampak do konca leta naj bi združili.Z novim letomštarta tudi prenovljena kariera, ki naj bi bila bistveno boljša.

Ni tako interaktivno in socially connected kot Zwift, ampak to men niti ni tok pomembno najbrž. So pa posnetki naravnost fenomenalni, kolikor berem po netu, je kar dober občutek.

Povem čez 14 dni kaj već.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...