Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Najverjetneje bo Kratos umrl (Thor ali Atreus ga ubijeta) in tako gre Kratos v Asgard oz. Valhallo

Pa neke forice s time travellingom bojo tud, tko da pomoje bo zanimivosti dovolj

 

@George Michael prehitro novi del? 4 leta je čist dovolj, če so rabli 5 let za prvi del, kjer so večinoma naredili from the ground up, zdej pa majo assete že pripravljene, fighting system se verjetno ne bo velik spremenil,..

Je pa treba tudi razmišljat o temu, da samo zato, ker se avantura na severu s tem delom konča, to še ne pomeni, da bo ta zgodba zaključena.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

In kaj si ti vidu v trailerju, da ni blo v prvem delu? :) prav me zanima

 


kaj bi vido da ni blo v enki?

 

vido sem kaj me je motlo v enki..da je tu isto dalje. Motlo me je ona dva plava hobita..s totimi  kao humoristicnimi vlozki..mali da je se bol tecn ko v enki…pa se major spoil so dali v trejler.

 

Saj drugac je profi spil..grafa..storija..GoW je le GoW…ful fan…samo nevem..nekak so prvi trije..sploh 2 pa 3 mi bol sedli..ker je blo surovo mačisticno jebanje..neizprosno....dosti tezje se mi je zdelo..in mi nekaj teh novih detajlov ne pase prevec. Ko pa crto potegnem pa sem hugeFan :).

 

 

Povezava do prispevka

Zakaj ima Tyr obe roki? Tyru bi po mitologiji morala manjkati ena roka.

 

Navedek

Týr (/tɪər/;[1] Old Norse: Týr, pronounced [tyːz̠]) is a god in Germanic mythology. In Norse mythology, which provide most of the surviving narratives about gods among the Germanic peoples, Týr sacrifices his hand to the monstrous wolf Fenrir, who bites it off when he realizes the gods have bound him.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Týr

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:


kaj bi vido da ni blo v enki?

 

vido sem kaj me je motlo v enki..da je tu isto dalje. Motlo me je ona dva plava hobita..s totimi  kao humoristicnimi vlozki..mali da je se bol tecn ko v enki…pa se major spoil so dali v trejler.

 

Saj drugac je profi spil..grafa..storija..GoW je le GoW…ful fan…samo nevem..nekak so prvi trije..sploh 2 pa 3 mi bol sedli..ker je blo surovo mačisticno jebanje..neizprosno....dosti tezje se mi je zdelo..in mi nekaj teh novih detajlov ne pase prevec. Ko pa crto potegnem pa sem hugeFan :).

 

 

Slabo sem prebral tiati rvoj post, sorri. Imaa prav, se strinjam.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

ker mu roko odgrizne Fenrir, ki je otrok od Lokija... bolj tezko je ze brez roke, ce Loki se nima otrok, a ne.

 

Vseeno bi moral biti brez roke, ker takega ga imamo ljudje v podzavesti. Pač avtorji igre se ne spoznajo na nordijsko mitologijo.

 

Oziroma, kot je zgoraj uporabnik zapisal, imajo svobodo glede ustvarjanja, ampak ok, očitno jim invalidi niso dovolj kul.

Povezava do prispevka

Ker sem strokovnjak za nordijsko mitologijo (prebral celotno Heimskringlo), in to verjetno največji v Sloveniji, me bolj malo ganejo komentarji intelektualno ne dovolj podkovanih na tem področju, ampak jasna stvar, da ga avtorji sekajo mimo ko žensko, ki je živela kot belka (Angrboda), upodobijo kot črnko. Pol to igrajo otroci, postanejo neumni in gredo pisat na forum nam strokovnjakom nekaj.

 

Inb4

Da ne bom v naslednjem postu posebej poudarjal, da so nordijski bogovi najverjetneje v resnici nekoč živeli na Zemlji kot ljudje iz mesa in krvi, s čimer se strinja večina antropologov trenutno.

 

Heimskringlo toplo priporočam vsem ljudem, mladim in starim, da ne ostanejo neizobražena teleta.

 

Celotna Heimskringla:

https://www.gutenberg.org/files/598/598-h/598-h.htm

 

Celotna Ynglinga Saga:

https://www.sacred-texts.com/neu/heim/02ynglga.htm

 

Wiki:

https://en.wikipedia.org/wiki/Heimskringla

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...