Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 3 minutami:

 

Glede Hollywooda tudi ne pozabiti da je Charlie Chaplin moral sam financirati Velikega Diktatorja, ker se Hollywood ni hotel zameriti Fuhrerju. Danes pa, kot omenis na dolocenih trgih (Kitajska) Disney kar se da reze vse kar samo spominja na LGBT, iz Star Wars plakatov so iz promocialnih materialov komplet izrezali Finna.

Povezava do prispevka

Moj inicialni post v temi se je nanašal na nekaj čisto drugega, kar nima prav veliko veze s par privilegiranimi butli, ki sejejo teorije zarote o črnih vikingih.

 

Dejstvo, koliko so ljudje nepoučeni in nimajo pojma o zadevah, kot je nordijska zgodovina, bi morali privilegirani producenti mogoče vzeti bolj resno, če že želijo s svobodnim ustvarjanjem narediti nekaj dobrega za človeštvo. Namesto, da jih skrbi kurčevi rasizem in podobne neumnosti v svetu, kjer je rasna diskriminacija odpravljena z državnimi zakoni, bi morda lahko naredili 100% avtentično zadevo ceremonialno ožigosano z vsemi možnimi arheologi in zgodovinarji.

 

Primer. Srečal sem frenda v trgovini, nekaj se meniva, nanese debata na nadaljevanko Vikingi, rečem da škoda, da so si izmislili dosti stvari in pravi nazaj, da ni res, da je v resnici ful vse  avtentično in realno, da neka njegova sorodnica tako pravi, ker je nekaj čekirala. Sem mu moral sredi štacune Mercator obnoviti kako je v resnici potekalo dansko obleganje Pariza, da se je pol zresnil. Nič v popkulturi ni za avtentičnosti, dobesedno nič. V letu 2021 najbolj realističen zgodovinski spektakel ostaja knjižnica. Še dokumentarci se trudijo vabiti publiko.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Meni so Kitajci res mega carji. Verejetno eden nabolj hardcore rasističen narod pa ne jebejo pet posto ne woke stranja, ne levičarskih fegetov. Njihova mentaliteta je, če si kitajc si cool, če nisi si scum. Američani pa se jim zaradi denarja podrejajo kot majhni otroci (poglejte kar počne Disney za kitajski trg, za Ameriko in Evropo pa najbolj woke firma). 

 

Res upam da čim prej okupirajo celo Evropo, bom prvi med sprevrženci, namesto operacije pleše pa si kupim operacijo podaljšanja oči.

 

Človeštvo je zgodovina vojne in podrejanja slabših in manj razvitih. Tisti, ki je bil najmočnejši, najbolj razvit in najbolj inteligenten je vladal - na srečo smo bili to belci. Samo očitno so nam je zdej odpad3l mozgan

Fixd

 

Drgac

 

Sm ze kontaktiral Kajo in pripravil chud meme, ti nazi

 

Also, kitajska based  :w00t:

 

Also also, nakljucja

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 19 minutami:

Fixd

 

Drgac

 

Sm ze kontaktiral Kajo in pripravil chud meme, ti nazi

 

Also, kitajska based  :w00t:

 

Also also, nakljucja

 

Lp

 

also 

 

ko se zjutraj s kofetom poparim po jajcih in sveži belih pajkicah sem manj živčen kot ko moram brati ta tvoj ušiv besednjak / stil pisanja

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 urama:

sam vedi, da bo izkušnja nekak ista kot pri prejšnjem GoW

Glede na to, da je eden najboljših špilov iz PS4 ere, verjetno kr v top3 poleg RDR2 in TLOU2/Bloodborne (odvisn kaj preferiraš), kul. Več tega, če je pa še kak tak špil kje skrit, pa na plano z njem. 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 30 minutami:

Jaz sem končno obrnil prvi del. Mja no, sej ni bad, samo ne vem od kje tako dobre ocene. 8/10. 

Ob bok mu postavi kak drugi špil(ki mu je v osnovi podoben) pa boš videl koliko enih drobnih detailov in koliko pozornosti gre v res dodelan svet.  Res hud detail je bil, ko ti glava za pasom na čolnu razlaga in ko skočim iz čolna in nazaj v čoln nadaljuje spontano. Podobno je detail s sekiro na hrbtu, ki giblje skupaj s tabo,...

Pred časom sem se podobno spraševal zakaj TLOU2 padajo take visoke ocene in ko sem jo primerjal z ostalimi zombi igrami vidiš, da je TLOU serija res 10 nivojev više.

Na kratko dandanes je v špili tako, da je hudič v detailih.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 minutami:

Kak smo razvajeni? sej pa špilava oba iste assassins creed igre zadnjih 5 let :D

 

Hahaha ja... Maš popolnoma prav. Ampak tam sem nekako vajen, da je vse bolj ali manj isto. Saj GoW bom tudi z veseljem preigral. Sam ne vem kaj sem pričakoval :D Ampak sem ravno par tednov nazaj spet končal in mi je trailer dajal popoln vibe enakosti in da bodo odprli samo svetove, ki so v enki ostali zaklenjeni in nedostopni. V AC je mogoče vedno nov svet (okolje). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 urami:

 

Hahaha ja... Maš popolnoma prav. Ampak tam sem nekako vajen, da je vse bolj ali manj isto. Saj GoW bom tudi z veseljem preigral. Sam ne vem kaj sem pričakoval :D Ampak sem ravno par tednov nazaj spet končal in mi je trailer dajal popoln vibe enakosti in da bodo odprli samo svetove, ki so v enki ostali zaklenjeni in nedostopni. V AC je mogoče vedno nov svet (okolje). 

A potem GoW 2 nisi preigral? Ker je pač... Ista kot enica.

Povezava do prispevka
El Jefe reče pred 4 minutami:

A potem GoW 2 nisi preigral? Ker je pač... Ista kot enica.

 

Ne nisem. Pa ne zato, ker je isti kot enica, ampak ker v tistem obdobju par let nisem nič igral (konzol pa psloh nisem imel vse do PS4). In pa kateri del v citatu ni jasen? A nisem jasno napisal, da bom kljub temu, da je več al manj isto bom z veseljem preigral? :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...