Skoči na vsebino

ODPOVEDANO [RL_MEET] 4. srečanje konjzolašev


Priporočeni prispevki

Ma jaz še čekiram zadeve glede meeta ... Saj pravim, 100% bom vedel komaj v pond. ali torek. 
Drugače pa: recimo najcenejši literski gin v Merkatorstore je ta (in očitno tudi posebej primeren za kuhanje - zgoraj desno je neka ikonica s piskrom). 

Gin.jpg.e19d2b666b697b3750591e53f1f6f66e.jpg

Bi pa ta vikend (oz. včeraj v petek) komot prišel, ker je pubec tako ali tako v LJ z mamo, jaz pa tudi nimam čisto nič nujnega planiranega/službeno. :)

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Dajte malo napisat, kako ste glede meeta in korona-situacije

 

Kaj trenutno kaže:

 

— imeli bi svoj prostor: lokacijsko dosti blizu zadnjih dveh meetov, tako da nekega zunanjega folka ne bi bilo, za plačat prostor je 20 €, kar je dosti trivialna cena. Če bo meet, bom jaz to založil, pa pol ostali plačate moj račun za pijačo al neki

 

— ker bi bili v ločenem prostoru, ne bi rabili imeti mask (oziroma seveda po želji - zaradi mene lahko pridete v Doom collector's edition helmetu :D)

 

Kako ste kaj komfi glede vsega? Bi prišli al vas novice glede koronca preveč mučijo? Prosim za par odgovorov, da vem, kako ravnati

Povezava do prispevka

Maske so mi malo pretirane. Ker, če je več ljudi več ur v istem prostoru, dvomim, da karkoli doprinesejo. 
Osebno me korona situacija ne gane kaj dosti, vsaj zaenkrat še ne, se pa lahko to spreminja iz dneva v dan, tako da ne bom nekaj pametoval.
 

Povezava do prispevka

Je pa možen tudi "črn scenarij", ko čez nekaj dni bereš prispevke v trač medijih:
 

50 mladih računalniških zanesenjakov okuženih na rednem letnem srečanju. Vsi v strogi karanteni, dva na intenzivni. Za slednja neuradno poročajo, da ni kriv virus, ampak gre za zastrupitev z juho. Več v nadaljevanju ... 

 

:) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

V glavnem, eno zadevo imamo fix rezervirano, tako da komot še ta teden "brez pritiskov" najdemo boljšo. Če se da komu mal pogledat, kaj svetovat, please do. Jst sem gledal na google maps lokale po LJ in klicaril, samo možno, da se mi je kaj izmuznilo

 

Glejte sam, da ni res strogi center, da se folk k se pripelje 80+km ne rabi pol razbijat glave še s parkiranjem :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 52 minutami:

 

 

— ker bi bili v ločenem prostoru, ne bi rabili imeti mask (oziroma seveda po želji - zaradi mene lahko pridete v Doom collector's edition helmetu :D)

 

Sorry, ampak po pravici povedano, vam pizdekom ne zaupam preveč.

Zato bo maska na mojem gobcu.

Raje preventiva kot kurativa.

 

uredilo bitje XEcutIor
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pravkar objavljeno:

 

Navedek

Krek: Po izračunih NIJZ trenutno vsak okuženi okuži vsaj dva nova. Krek zaradi tega odsvetuje še objemanje, poljubljanje in rokovanje, obenem pa poudarja dosledno nošenje zaščitnih mask, starejšim pa odsvetuje obiske Hrvaške.

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

Osebno bi bla rajš zunaj, mal zarad korone, mal pa zato k je poletje pa je fajn. Ni pa zdej to nek deal breaker al pa karkoli.

 

dzaver reče pred 2 urama:

jst bi bil tut raje zunaj #poletje #vročina :) ampak ja, isto k je napisala @Fuksija

 

Povezava do prispevka

Ma te piknik prostori so bili povečini rezervirani že par tednov

 

Plus kar nekaj zavrnitev, ker nismo iz iste službe, pač ko sem omenil, da smo nabrani iz vseh vetrov, je padel komment "Sprejemamo samo zaprte družbe za službeno zabavo, ker ne vemo, kakšna bo korona situacija"

 

Saj pol sem kao pribil, da smo neki IT momci in da se dobimo enkrat letno, da predebatiramo novosti v IT, pa niso supportali :D. Definitivno najbolj jadna situacija za organizirat meet do zdej

 

No, skratka. Danes grem pol načekirat prostor in jutri javim končno lokacijo. Sam mislim da je kul, ker je res plac za 100 folka, lahko se gre ven na čik in pir, majo sedišča tudi zunaj, pripravljeni so met odprto do jutranjih ur, če bi vztrajali, mcdonalds je blizu, plus Atomic je potrdil prihod, tako da mamo protekcijo 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka

Pa pol bom danes kr plačal zahtevanih simboličnih 20 €, če bo kul prostor

 

Ker je res simbolično, bom tole jaz pokril, da ne bomo kot klošarji pobirali evro od vsakega. Se pa ne bom branil, če se mi kaj časti potem :) 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka

Evo momci sem pogledal prostor, ob 18h se slišim z lastnikom, da potrdim

 

Je res kul pomoje. Šiška, proper pajzl prostor, lahko imamo sami musko in vse, po želji pač (Slinch, daj prinesi kaj na ključku, če se ti bo dalo, ker imaš kul okus), prostora za res huge skupino, tako da bo razdalja, klima, klopi tudi zunaj pred barom, da bo za čik pavzo, lahko naročimo pinki pico in neposredna bližina mcdonaldsa, ni da ni, odprto do 04:00

 

Skratka, jutr napišem uradno, ko bo vse confirmano :D

uredilo bitje ĆAMIR
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...