Skoči na vsebino

ODPOVEDANO [RL_MEET] 4. srečanje konjzolašev


Priporočeni prispevki

Jaz sem zdaj malce razmišljal, da bi šel v četrtek popoldan iz MB, v Šentvid v eno gostišče, kjer sem pred časom bival skoraj eno leto in mi je bilo res kulsko, v petek do meeta malo počekiral po LJ (stari znanci, bivši sodelavci in sodelavke itd.), po meetu prespal in v soboto zjutraj krenil nazaj v MB. Hmmm. Razmišljam pač na glas :) 

Povezava do prispevka

Ja itak, to se ti najbolj splača, da mal se še pred meetom srečaš s folkom iz LJ, ki ga ne vidiš pogosto 

 

(In na meet prideš že s kakšnim pivom prednosti hehe) 

 

Meni bi bilo kul spoznat real life osebo za Kapotom, tako da vljudno vabljen. Bi ti ponudil svoj kavč za prespat v LJ, samo ga žal trenutno nimam :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 14. 6. 2020 at 15:53:

Jaz sem zdaj malce razmišljal, da bi šel v četrtek popoldan iz MB, v Šentvid v eno gostišče, kjer sem pred časom bival skoraj eno leto in mi je bilo res kulsko, v petek do meeta malo počekiral po LJ (stari znanci, bivši sodelavci in sodelavke itd.), po meetu prespal in v soboto zjutraj krenil nazaj v MB. Hmmm. Razmišljam pač na glas :) 

 

h2o  hostel na petkovskovem koristimo skoz mi....20e na noc...dzaba...pa se ti celi bon ostane za kaj bol pametnega ;)..ko pa da v lj trosis....idi rajsi nekam v naravo :D

 

mogoce pridem ;)

Povezava do prispevka
George Michael reče Dne, 19. 6. 2020 at 23:20:

 

h2o  hostel na petkovskovem koristimo skoz mi....20e na noc...dzaba...pa se ti celi bon ostane za kaj bol pametnega ;)..ko pa da v lj trosis....idi rajsi nekam v naravo :D

 

mogoce pridem ;)


Oni moji "priljubljenci" so mislim, da kasirali 35 € nočitev z zajtrkom. NIsem pa čisto prepričan, ker je vseeno že par let od tega. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 14. 6. 2020 at 15:53:

Jaz sem zdaj malce razmišljal, da bi šel v četrtek popoldan iz MB, v Šentvid v eno gostišče, kjer sem pred časom bival skoraj eno leto in mi je bilo res kulsko, v petek do meeta malo počekiral po LJ (stari znanci, bivši sodelavci in sodelavke itd.), po meetu prespal in v soboto zjutraj krenil nazaj v MB. Hmmm. Razmišljam pač na glas :) 

Če boš v Šentvidu se javim, ker sem tu doma

Povezava do prispevka

Omenjeno gostišče, kjer sem 1 leto bival je Jelen. Pisarne smo imeli na Prušnikovi (sicer direkt iz Celovške),  Klub 12 je (bil) v prostorih zgradbe, zraven pa Šentvdič (hitra hrana).  Pa ene kulske picerije se spomnim, zelo blizu, predvsem mladina je tja redno zahajala, hrano pa so tudi imeli zelo OK. 

Povezava do prispevka

Da, tudi pice so imeli kar dobre pri Jelenu. Ampak predvsem pa veliko drugih dobrot, npr. hobotnica v solati mi je bila božanska, pa zelo dobre čevapčiče oz. nasploh velik izbor res dobro pripravljenih "balkanskih" jedi. 

Tista druga omenjena picerija je bila pa nekje mičkeno bolj v "notranjosti", recimo 10 minut pešhoje iz Prušnikove. Dokaj majhen lokal z enim manjšim vrtom. 

Povezava do prispevka

@Avion Da, imajo odprto. Ravnokar sem se pogovarjal po tel. Dejansko je tako, da so pravkar končali s prenovo in nočitev sicer še ne nudijo, bodo pa štartali v kratkem. Restavracija seveda deluje in hrana (tako vsaj rečeno) je še vedno tako dobra, kot pred časom.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

Omenjeno gostišče, kjer sem 1 leto bival je Jelen. Pisarne smo imeli na Prušnikovi (sicer direkt iz Celovške),  Klub 12 je (bil) v prostorih zgradbe, zraven pa Šentvdič (hitra hrana).  Pa ene kulske picerije se spomnim, zelo blizu, predvsem mladina je tja redno zahajala, hrano pa so tudi imeli zelo OK. 

Šendtvič ma kolega čez 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:

@Avion Da, imajo odprto. Ravnokar sem se pogovarjal po tel. Dejansko je tako, da so pravkar končali s prenovo in nočitev sicer še ne nudijo, bodo pa štartali v kratkem. Restavracija seveda deluje in hrana (tako vsaj rečeno) je še vedno tako dobra, kot pred časom.  

Bo treba spet obiskat, da vidimo, če je še vedno na nivoju :)

Povezava do prispevka

Najboljša so bila pražena jetrca v Jelenu, s tamalo sva šla samo na to, če sva bila sama in se nama ni dalo kuhat, so jih pa umaknili z jedilnika malo preden so začeli s prenovo, od takrat potem nisem bil več, enkrat sem povabil tja familijo za rd pa so bili zadovoljni, pač dobra balkanska hrana. 

Pa zdaj ima novo ime.

Sem pa blizu doma in 100% še kdaj pridem. :D

Drugače je podobna hrana tudi na Stari pumpi v Šentvidu, žena gre s ta veliko v Kulta, midva s tamalo pa na čevape in prebranac na Pumpo :D, je pa Kult tud OK, pač malo bolj fina hrana. 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 12 minutami:

Najboljša so bila pražena jetrca v Jelenu, s tamalo sva šla samo na to, če sva bila sama in se nama ni dalo kuhat, so jih pa umaknili z jedilnika malo preden so začeli s prenovo, od takrat potem nisem bil več, enkrat sem povabil tja familijo za rd pa so bili zadovoljni, pač dobra balkanska hrana. 

Pa zdaj ima novo ime.

Sem pa blizu doma in 100% še kdaj pridem. :D

Drugače je podobna hrana tudi na Stari pumpi v Šentvidu, žena gre s ta veliko v Kulta, midva s tamalo pa na čevape in prebranac na Pumpo :D, je pa Kult tud OK, pač malo bolj fina hrana. 

Mnmmm Pumpa. Sploh ne mors mim, ne da bi lačen ratal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...