Skoči na vsebino

ODPOVEDANO [RL_MEET] 4. srečanje konjzolašev


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče Dne, 26. 6. 2020 at 11:09:

da ni ta DaCapova pizzerija kr lepo Vinja :D

drgač pa ja, Stara pumpa, eni jačih čevapov  v LJ gladko

 O ja, tista picerija je bila definitivno Vinja. 100%, ker zdaj ko si napisal sem poguglal. :)


Drugače pa, glede Jelena: ko sem sodelavcem (ljubljančanom) povedal, da sem v tem hotelu, so me najprej začeli spraševati: "Kako je pa kaj hrana? A meso tud ješ tam?" Pa mi je bilo malo čudno in ja, valda da jem in da je dobra hrana.. No, potem pa je kolegica izjavila: "Pa ti veš, da so tam pred leti imeli mrtveca v hladilni skrinji ...". Kar ena afera je bila to bojda. Tudi nek "podtaknjen" požar itd. Ampak tega res nisem vedel in od takrat o tem tudi nisem kaj dosti več razmišljal. Itak mislim, da so se tudi lastniki menjali..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

So bla kr mafijska posla tam ja, je pa tud že 20 let tega in par menjav lastnikov :)

 

https://siol.net/novice/crna-kronika/grozljivka-ob-savi-338773

 

@DaCapo

se mi je zdelo, da bo to to. Sam sem bil sicer točno 1x tam (dodatne kvalifikacije, ko se js Slovenija uvrstila na JAR 2010). So pa bivša in njeni sošolci dost tja hodli (pač petletna gimnazija Šentvid)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 50 minutami:

Ne vem, če bo ambient pravi zate tam.

A ne jeste desničarji čevape tam, kjer jih strežejo s pomfrijem? :)

Stari moj sem mel 4 leta projekt u banja luki :)

jagnjetina in čevapi so zame kot kreinerwurst za VGja.

Zato me res zanima če so čevapi kul. 

Jebena korona bom moral še z masko jest.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 46 minutami:

Stari moj sem mel 4 leta projekt u banja luki :)

jagnjetina in čevapi so zame kot kreinerwurst za VGja.

Zato me res zanima če so čevapi kul. 

Jebena korona bom moral še z masko jest.

:)

so, so, cevapi so cool

Povezava do prispevka

Še mal hypa. Z morja pridem prej becouse oranžni alarm, kar mi itak sede, za službo sem spedenal že na dopustu, tko da sem safe...

Sami dobri ljudi bodo vidim, edino še ćelavi odvetnik manjka pa nekdo, da bi delal juho iz gina pol ob 02.00 po McDonaldsu.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zaenkrat kaže, da bomo imeli ločen, svoj prostor. Tako da boste lahko prinesli te vaše igrice in konzole :D. In predvsem bo odprto do dveh ali treh zjutraj

 

Končen kraj javim kot ponavadi kakšne 3-4 dni pred meetom. Neki imam že zahacljeno, samo vedno potem iščem še boljšo opcijo, ko ni več pritiska, da bi ostali brez :D

uredilo bitje ĆAMIR
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...