Skoči na vsebino

ODPOVEDANO [RL_MEET] 4. srečanje konjzolašev


Priporočeni prispevki

Ta-ko

 

Zdaj pa vas še trajno in zaključeno vabim na 

 

MEET V PETEK 10. 7. 2020,

 

ki bo v Pubu Tutenkamn na Celovški cesti 172 (neposredno za McDonaldsom v Šiški, podobno okrožje kot prejšnja meeta) 

 

— Zbirat se začnemo ob 19:00 (bar je odprt do 04:00, tako da časovno nam je dosti vseeno, do kdaj smo)

— Parkirate lahko pred trgovinami zunaj, večina jih je odprtih do 16h. Če ne bo prostora oziroma kdo ne želi pustiti tam, parkirajte pred vhodom v bar, me poiščite in vam bom par minut hoje proč odprl rampo s privat parkingom

— Rezerviran imamo svoj prostor, tako da po vstopu v bar kar po stopnicah dol. Potem se lahko tudi prestavimo ven, na zrak, ampak naberemo se spodaj 

— S sabo imejte maske, ki v prostoru meeta NE BODO obvezne. Prav tako tudi sicer bodite odgovorni in si ne kašljajte v obraz in se zabadajte z noži. Kako bo s konzolami in igranjem, točno ne vem, ipak je meet namenjen razgovarjanju 

 

untitled.jpg

 

Če ima kdo še kakšno vprašanje, rabi telefonsko, karkoli, naj vpraša. 

uredilo bitje ĆAMIR
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 28 minutami:

Ce nas je CSI kej naucu potem je Camir doma nekje na tem zemljevidu.

Glede na to, da ima dostop do privat parkinga ... :D

 

Also Tutenkamen, fak :avadodo: 

 

Sploh nism vedu, da ta pajzl še obratuje :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

rofl lol Tutenkamn, pizda Čamir, carski filing za pajzle in beznice imaš, Zola bi bil noro ponosen :D:D  Kralj faraon, res :D

 

sneak preview meeta

Stari, dejansko hvala bogu za Tutenkamn, ker sem vsepovsod dobil looka po faci in komentar "ne mormo met 20 ljudi not sorry" / "ne mormo zagotovit 1.5 m razdalje, no go" / "a je službena zabava, sam iz iste službe ste loh, drgač ne sprejemamo družb" itd.

 

Majster pri Tutenkamnu pa samo evo roka model, plačaj 20 € in ste sami v prostoru s klimo, lahko delate karkoli, lp 

Povezava do prispevka

Dobiti Covid-19 in po možnosti potem še sweet death zaradi udeležbe na Mnenjalnik meetu v baru "Tutenkamn", faking hell če pa to ni the way to go :D  sem mislil da je moška smrt ko s šmajserjem v roki zgoraj brez braniš Reichstag pred tanki in hordami mongolskih vojsk, ma vidim da je to za pičke

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Meni se zdi ta lokal idealna izbira za raznašanja covida. V zaprtem prostoru se bo nagnetlo 22 ljudi iz cele Slovenije in to brez mask. To je kar precej nepremišljeno. Glede na to kako toplo je, bi lahko vsaj organizirali meet na zraku (v tem primeru bi razumel, da ne bi imeli mask). Vem, da ste še vsi mladi in da vam ta virus, v primeru, da ga dobite, ne bo naškodil. Ampak kaj pa če okužite starejše ljudi, ki morajo zato na ventilator? Glejte malo še na druge, ne samo nase. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 10 minutami:

Meni se zdi ta lokal idealna izbira za raznašanja covida. V zaprtem prostoru se bo nagnetlo 22 ljudi iz cele Slovenije in to brez mask. To je kar precej nepremišljeno. Glede na to kako toplo je, bi lahko vsaj organizirali meet na zraku (v tem primeru bi razumel, da ne bi imeli mask). Vem, da ste še vsi mladi in da vam ta virus, v primeru, da ga dobite, ne bo naškodil. Ampak kaj pa če okužite starejše ljudi, ki morajo zato na ventilator? Glejte malo še na druge, ne samo nase. 

Jaz se ves čas ukvarjam s tem in ne bi pretiraval, če bi rekel, da sem obrnil ene 20 cifer za zunanje prostore. 

Povezava do prispevka

Če bi se dobili v parku urco, dve prej, pa vsak prinese kaj za spit in pojest, kakšna dekica, piknik stolčki, ma evo 100% da rekordno pade udeležba na protestih in nam uleti gruča kolesarjev in rumenih jopičev pokazt, kako se pretepa ljudi v smash bros.

Povezava do prispevka

Neki se stanje zaostruje, tudi nadzor nad kafiči...

Foto: MMC RTV SLO

 

Navedek

24 novih okužb, Gantar: vlada znova omejuje druženje na 10 oseb

 

Navedek

Zdravstveni inšpektorat pa začenja poostren nadzor lokalov.

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...