Skoči na vsebino

[PC, PS4/5] Kena: Bridge of Spirits


nekdo

Priporočeni prispevki

@kemik

 

Metacritic od letošnjih SP hitov ki so na mojem radarju in ki so v zgornjem rangu 8, torej dejansko kao polica-material: 

 

Deathloop 88

Ratchet & Clank Rift apart 88

Tales of Arise 87

Death's Door 87

Psychonauts 87

Yakuza: Like a dragon 86

Returnal 85

Kena: Bridge of Spirits 85

Resident Evil: Village 84

 

se strinjam da je tole kr sumljivo veliko robe ja :D  

Povezava do prispevka

Mislim da si mislil Demon's Souls ,.. Resi 8 je bill tudi kar vredu samo kaj so z temi madhause mapami v Merkih naredil,.. Lažje je bil knife only run kot to ponavljajoče sranje.

Kar se pa Kene tiče,.. zelo sladko,.. četudi se mi kombat zdi res malce leseno vseskupaj in tudi nasploh ploščadarjanje in puzzle niso ravno na Zonijevu nivoju,.. so pa pukiji kjut

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ne ne, bo kar tako kot sem napisal. Demons souls sem prepričan da je odličen, ampak je vseeno remaster.

 

RE 8 je svež nov špil in po mojem mnenju eden najboljših survival horrorjev po RE 4 in RE 2. Na sploh ne vem kaj bi igrici sploh lahko očital. Vzdušje brutalno dobro, gameplay dober, orožja in inventory management odličen, lokacije top, polno impresivnih šefov in raznolikih monsterjev. Ajde mogoče bi lahko bilo malo več zgodbe in cutscenev, samo to je res že iskanje igle v hlevu. 

 

Sem čez polovico igirce in po do sedaj videnem brez težav 9/10 igrica. Plus še en dokaz kako brez okusa je smetana tega foruma, ki igrici ne da respecta, ki si ga zasluži.  

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Yo

 

Demons souls nikakor ni remaster, ampak je remake. Lih sem gledal ovi dokumentarec o Bluepoint games, v primerjavi z nekimi remasterji je res vrhunsko preneseno in dosti stvari popravljenih/dodanih, animacija je from ground up narejena na novo,...

this?

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...