Skoči na vsebino

[PC, PS4/5] Kena: Bridge of Spirits


nekdo

Priporočeni prispevki

Evo sem zagonil eni dve uri v igri (prišel do prvega bossa in prvega major upgrejda).

Zadeva je nehumano lepa in spolirana, ampak žal se opazi grobe robove. Enostavno ji manjka ogromno, da bi lahko dosegla razne Zelde in ostale težkokategornike zvrsti. Razni primeri tega so nevidni zidovi, floaty premikanje, nedodelana zgodba (recimo ful me moti, da ni nobenega pravega uvoda, ki bi malo predstavil in ti približal glavno junakinjo; sicer sklepam, da hočejo to storiti tekom igre, ampak vseeno vse skupaj izpade malo šalabajzersko), omejen linearen svet (ravno zato ker kulisa deluje tako zelo open worldovsko, imaš pol še toliko bolj grenak priokus, ko vidiš, da je vse skupaj res le kulisa).

Zabavam se na polno, ampak so te male pomanjkljivosti igre skozi prisotne in zelo očitne.

 

Boj je zabaven in močnejši nasprotniki (mini bossi?) nudijo nekaj izziva (igram na najvišji težavnosti; žal na začetku ni odklenjena še ena višja), ampak ne pričakovat kakih dark soulsov. Vsekakor pa je zadeva stopničko višje od kake brezglave Valhalle. Mislim, da se da primerjati s kakim Jedi: Fallen Order. Vsekakor bi lahko bil boj malo težji. Za predstavo, prvi boss je padu v prvo. Je pa bil bolj nek gimmick fight, kot kaj druzga.

Platformanje je tudi kul, vendar nič kar bi ponujalo kake nore izzive.

Raziskovanje in nabiranje collectiblov je kul in se moraš malo potrudit. Na srečo ni vprašajčkov po celi mapi. :D

 

Kljub pomanjkljivostim, mislim, da je to dobro porabljenih 40 dolarjev. Tisti, ki niste super fani (kot jaz) takih pravljičnih raziskovalnih avantur, komot počakajte do kakega znižanja.

 

E_y_CiCVIAILjm1.png

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
kemik reče pred 37 minutami:

Karkoli je, remake nima mesta v "top ocenjeni špili" debati, sploh če ti ga v zadnjik poturijo po polni ceni. 

 

Menda je jasno, koliko miselnega procesa gre v izdelavo novega špila in koliko v remake. 

Točno tole

 

Rimejki imajo pač svojo lestvico, razen če gre za res komplet nov koncept v stari preobleki (RE2), kar pa Demonci niso

Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj probal eno uro in mi je igrica res neimpresivna in otroška. Mislim res narejena je za 6-letnega otroka. Tako da res ne razumem od kje take ocene. Ok izgleda res lepo, samo to primerjati z Zeldo je malo smešno. Tam ti že prvih 10 minut igranja potegne kurca v rit, tukaj pa sem skoraj zaspal zraven. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
kemik reče pred 16 minutami:

Glede ne aktivnost tle not je mn3 verdict: pass

 

Škoda 

Sem pozabil napisati še semle. Če ti kej pomaga:

 

ke_kit reče Dne, 27. 9. 2021 at 14:23:

Obrnil Kena: Bridge of Spirits. Ostajam pri prvotnem vtisu. Super zadeva glede na obseg studia, ampak, če se malo bolj poglobiš, zelo hitro ugotoviš, da je vse skupaj precej vodeno. Predvsem iz vidika nagrajevanja in motiviranja igralca za raziskovanje. V prvi tretjini igre se mi je še dalo, pol mi je pa padlo dol in sem samo "rushal" skozi zgodbovni del.

 

Kljub pomanjkljivostim sem se vseeno ful zabaval (predvsem na račun bojevanja) in nekatere (cut)scene so se me kr malo dotaknile. V bistvu komaj čakam naslednjo igro, ki jo bodo sproducirali, ker tole je bil res dober prvenec.

7/10

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Evo jest sem jo obrnil. Špil so neki zmučkal horizon zero down, zeldo botw in god of war 4 in ven je prišlo, pač kar je prišlo :)

+ luštna grafika in art design

+ dober gameplay, punca je gibčna skače dvojno že od štarta

+ bossi so dobri, sploh druga polovica, pa dost jih je

+ kratka, men je to cool, še posebej za indie igre, ki so take povprečne, nam tukaj zabijal 40ur+

+ muska je fina, ampak skoz špila, skooz, ni nikol neke tišine... weird :) ful cool v nekem death levevelu tko bingljajo k tisti zvonci kurentov, ful paše, sam ne skoooz :)

 

- ene scene so tako otroške, da je še za otroka cringe

- zgodba je tako slaba, da je men že grozljivka :),  no,... ni tako hudo, ampak podajanje zgodbe je res cringe :) ne znam opisat ampak, tko nekako je dramatična filmska glasba in režija za take čist banalne dogodke

- kokr je art design v redu in vasi lepe, je to čist prazno, ni ničesar ne v gozu ne v vasi, kokr je vse lepo imaš občutek, kot da je holywoodski studio in tak je celoten setting

- aja pa špil je fak open world, zelo je linearen, kao imaš tiste travel stonse, ki jih zelo malo uporabljaš. Ogromno nevidnih sten, pa iz vode ne ne more, če ni kopno poravnano z gladino vode, če je samo 10cm nad gladino iz vode ne moreš.

 

Men je ok špil, glede na to kako malo iger obrnem, tega recimo sem. Sedaj je v akciji za 27€ na psn, imo worth. Pač mal skačeš mal se tepeš, to je dobro narejeno in men je to dost.

7/10

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 4. 2. 2022 at 1:17:

Obrnil 

Kena: Brodge of Spirits

Lost in random

 

Kratki igri za dva popoldneva obe z vrhunskim artom in s pomankljivostmi malih iger.

 

a to si igral easy mode? skoda.

 

 

na master sta mi najbolj kri pila Stone Guardian zarad infinite minions spawninga v kurcevi minu areni in Woodsmith, ki gre v drugo fazo po dobri tretjini damagea, itak. zadnji Rot God je pickin dim, samo pridet moras v 3. fazo s full healthom.

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...