Skoči na vsebino

Star Wars: Knights of the Old Republic (Remake)


Karanin

Priporočeni prispevki

Aj se kdo spomni, da so v Mariboru v eni trgovini s čevlji (na Tržaški pri Obiju) imeli not konjzolo (pomoje N64) in Star Wars Racer. Totalen revelation, ko sva z mamo enkrat nekaj nakupovala in sem itak kot klasično tugiral do smrti v trgovinah z oblačili/čevlji in želel gledat tech, pol pa odkrijem tole. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

fak jedin knight 2 outcast je tko moj all time favorite game. Sem kr dolg casa igral celo online v nekem klanu smo mel treninge in scheduled battle, good old times. 

 

 

js pa samo pognal, vidal da v štartu nimaš lightsabra in takoj po cheate

kak je to SW, brez lighsabra (a po drugi strani sem ogromno preigral Racer, pa tud Republic Commando je ena izmed redkih strelskih, ki sem jo obrnil)

 

Tole se kr čaka res

po drugi strani jo mam pa na telefonu, pa nism niti pognal

Povezava do prispevka

Jaz sem pa Jedi Academy igral največ, celo online sem igral in mi je bil ful všeč bonton, ki se je izoblikoval v MP seansah. Neki takega kot zdaj Dark Souls dueli :D 

 

SP sem pa šel parkrat skozi, ker pač lightsaber, pune lightsaberjev. Jaz sem dosti basic, ko pride do Star Warsov. Fightanje z žaromeči in force powerji/force mithos = hype, vse ostalo = smeti :D:D:D (malo pretiravam, ampak pač franšiza kot celota mi ni zelo všeč, zato se pomoje navdušujem nad najbolj očitnim partom serije)

 

Dvojke pa nisem nikoli obrnil, morda grem kdaj skozi. Dark Forces 1 pa imam še original doma, žal samo CD, škatla se mi je izgubila. Sem pa Dark Forces igral preden sem gledal SW (ki pa sem jih gledal na neki nemški televiziji in v bistvu sploh nisem razumel, za kaj se natančno gre, šele ko je bil run na POP TV sem dojel) 

Povezava do prispevka

Shiit JO/JA multiplayer seanse heh... presnet proximity mine spam =P

 

pol pa itak Movie Battles mod za next level mečevanje :sorcerer: 

 

 

Kar se tiče KOTOR remake, studio najema UE4+ kader tako da pod havbo bo očitno prizkušena roba, štorija naj bi pa ostala zvesta originalu. seemsgood.jpg 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 urama:

nisem nek ful ventilator SW igerc, ampak tole sem pa kar prednaročil...

Star Wars Jedi Knight Collection - PS4

 

Star Wars Racer and Commando Combo - PS4

 

 

Prve 3 sem kupil pri Limited Run Games  in vse 3 platiniral zdaj čakam na Republic Commando 

Edit: Pa pri Jedi Academy lahko igras online  sem se moral kar namatrati da sem platiniral ker ti v igro meče folk ki igra na PC-ju.

 

image.png.7080c3ad299f9eb8e61b7f4994e20dd3.png

image.png.e5b580059a629c775110e89b9386e900.png

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 45 minutami:

Shiit JO/JA multiplayer seanse heh... presnet proximity mine spam =P

 

pol pa itak Movie Battles mod za next level mečevanje :sorcerer: 

 

 

Kar se tiče KOTOR remake, studio najema UE4+ kader tako da pod havbo bo očitno prizkušena roba, štorija naj bi pa ostala zvesta originalu. seemsgood.jpg 

 

 

 

 

Glede štorije sem zasledil da se folk neki buni po YT ker naj bi bila Sam Maggs vpletena v pisanje sam nevem kdo je to niti ne vem zakaj jo folk sovraži ker se mi ni dalo iskati.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

 

 

SP sem pa šel parkrat skozi, ker pač lightsaber, pune lightsaberjev. Jaz sem dosti basic, ko pride do Star Warsov. Fightanje z žaromeči in force powerji/force mithos = hype, vse ostalo = smeti :D:D:D (malo pretiravam, ampak pač franšiza kot celota mi ni zelo všeč, zato se pomoje navdušujem nad najbolj očitnim partom serije)

 

 

 

Js recimo sem deloma fan, sam isto zame SW = lighstabri (oz. jedi & sith) + politika. In mi je dost bedno, k se delajo serije/filmi/špili, ki se ne osredotočajo na ta del :D 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 minutami:

Kolk si plačal? Tale paket vseh štirih je 49€ s poštnino in davki ;)

Mislim da je bilo cca 20 oz 25 Eur na igro, ampak to je že leto nazaj ko je izšlo. Za Republic Commando CE pa 90 $ dobil naj bi ta november naročil aprila.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 22 minutami:

Glede štorije sem zasledil da se folk neki buni po YT ker naj bi bila Sam Maggs vpletena v pisanje sam nevem kdo je to niti ne vem zakaj jo folk sovraži ker se mi ni dalo iskati.

Tudi jaz ne vem, kdo je Sam Maggs, sam v letu gospodovem 2021 ni lih težko ugotovit, zakaj je folk triggered, ene 5 razlogov imaš max :D 

Povezava do prispevka
Navedek

Maggs has consistently attacked Star Wars fans over the years, denouncing the original Star Wars trilogy and endlessly praising the sequel trilogy, which has typically been received poorly by fans of the classic trilogy. It’s also worth pointing out Maggs has said the original Knights of the Old Republic isn’t her favorite BioWare game, while she now curiously says the opposite.

 

Navedek

Maggs is a SJW activist that hates male Star Wars fans & constantly mocks the fanbase telling them to “die mad about.”

She was was asked about her favorite SW game in 2019 and said “Not KOTOR.”

haha ženska je zgleda na polno trol

Povezava do prispevka

Če so v Bioware res najeli Sam Maags samo da bo pohištvo, bo igra zagotovo 100% sranje, to se da zlahka napovedati. Celoten Bioware bi bilo treba vrečt v zrak z dinamitom. Upam, da se to zgodi. Allahu akbar.

 

Kot fan serije nikoli ne bom priznal tega remakea, sledili mi bodo mnogi. Špil bo doživel bojkot in zasluženo slabo prodajo, kar bo pa v opomin vsem nevernikom, ki blatijo Star Wars Legends.

 

Zadnjo možnost, ki jo imajo v Bioware je, da bodo noro kokoš odpustili, ko bo zelo kmalu sledeča peticija milijonov fanov zahtevala to.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

Aj se kdo spomni, da so v Mariboru v eni trgovini s čevlji (na Tržaški pri Obiju) imeli not konjzolo (pomoje N64) in Star Wars Racer. Totalen revelation, ko sva z mamo enkrat nekaj nakupovala in sem itak kot klasično tugiral do smrti v trgovinah z oblačili/čevlji in želel gledat tech, pol pa odkrijem tole. 


A to je bilo še v starem (prvem) OBIju? Bivša Vema center? Zanimivo, ker tam sem delal od otvoritve ('98) in najmanj še 10 let, te trgovine z konzolo pa se ne spomnim :) 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 17 urami:

Hmm originalni Republic commando je bil zlo cool ampak vsaj za polovico prekratek. Škoda.

Tale re-release ne izgleda kaj dosti boljše od originala? A so ga kaj izboljšali grafično in podaljšali v tej verziji?

Ker je Re Relese ne remaster oz remade. Izdan za novodobne konzoloe boljša resolucija vsebina je ista.

Edit: Govorim za republic commando ne KOTOR. Kotor naj bi bil remade

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...