Skoči na vsebino

Težavnostne stopnje


Na katero stopnjo trdote PONAVADI nastavite igrico  

73 glasov

  1. 1. Igrice

    • Večinoma vse igram na easy/story mode in se ne brigam za ostalo
    • Večinoma vse igram na medium/normal mode, to razumem kot nekako najboljšo kombinacijo
    • Večinoma vse igram na hard mode, sem ekstra zajeban
    • Igrice velikokrat začnem na hard mode, potem pa zmanjšam, če mi je preteško
    • Igrice velikokrat začnem na easy mode, pol pa zvišam, če mi je prelahko
    • Obračam Dark Souls NG+6 na no-hit mode in se me vaša vprašanja ne tičejo
      0


Priporočeni prispevki

Hattori reče pred 1 uro:

Poleg težje stopnje mi je ful všeč, ko dajo igre možnost za nastavitev HUD-a in pomagal glede navigacije po svetu. Nekateri svetovi so res tako hudi, da je škoda, da se jih igra po tračnicah.

 

Hehe se spomnim ko je prišel RDR2 ven in nas je par debilov igralo berz HUD / zemljevida :D Res precej epic roba, moram priznat :D

Povezava do prispevka

Vedno normal, igrice ki so mi ful dobre grem še enkrat na hard obračat. Na kurac mi gre ko je ful teh težavnostnih stopenj in ne vem kaj od tega je dejansko "normal". Na easy sem dal v lajfu samo proti koncu stalkerja, ker tisto nima smisla, kot da bi igral simulacijo nekoga, ki s Parkinsonovo boleznijo med potresom skuša vtakniti razcefran sukanec v iglino luknjo. 

 

Če vem, da povišanje težavnosti pomeni pametnejši, a ne goljufiv AI, potem dam to, ampak realno tega nikoli ne vem, ker verjetno tega skoraj nikoli ni. 

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

Vedno sem igral na hard. Tako se mi zdi, da najbolje spoznaš igro.

Zdaj računalniške igre igram res malo, zaradi druženja in piva ali dveh igram skoraj izključno le še namizne igre. Zadnji špil, ki sem ga resno igral je bil Sky Force Anniversary, lansko leto, zadnjo stopnjo sem delal dva tedna, da sem jo naredil. Ampak sem jo :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...