Skoči na vsebino

Internet - ISP - (Telekom, T2, A1 ...)


Interceptor

Priporočeni prispevki

rajc91 reče pred 6 minutami:

jaz imam A1 zdej ene 3 mesece pa nimam nobenih problemov. edin čakal sem 1 mesec na priklop, za kar se je na koncu izkazalo, da je kriv tehnik Telekoma.

Jaz sem jih čakal 1 teden pa sem šel nazaj na T-2, ampak je priklop nazaj trajal skor 1 mesec. Tisto luknjo, ko nisem imel interneta sem si za silo krajšal z Hofer netom 100GB za 10 eur.

 

Drugač, ne m3njat ISP-jev med koronskimi časi, ker je Telekom ful zmanjšal termine za zamenjavo in se sedaj najmanj en mesec čaka na priklop.

 

Za preklope med ponudniki raje počakajte na konec teh epidemije, da se bo manj čakalo. Takrat je max 1 teden.

 

 

 

Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 16 minutami:

Verjetno ne vsem. Samo izbranim paketom?

 

phaaa, zdaj si me pa dobil. tole sem našel...

 

Navedek

Telekom Slovenije tako brezplačno povečuje osnovne hitrosti interneta naročnikom na FTTH optičnem in na OŠO omrežjih, in sicer na 100 Mbit/s v smeri do uporabnika. Ker v Telekomu Slovenije opažajo, da je še posebej ob šolanju in delu na daljavo poleg hitrosti do uporabnika uporabnikom vse bolj pomembna tudi hitrost od uporabnika, pa bodo v decembru na 100 Mbit/s od uporabnika brezplačno povečali tudi osnovno hitrost v paketih NEO C, NEO Svet C in NEO SuperNet.

 

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 3 urami:

ja na mizernih 600/60 tud na optiki

 

se najvecji nateg je giga paket 

 

Na kabelski vsaj imajo izgovor glede uploada, ker je pač to slabost tehnologije (do nedavnega je bil max upload 15, preden so posodobili na DOCSIS 3.1) in se konstantno trudijo dvigat...ne vem pa kaj je izgovor pri optikih - nekoč smo imeli na optiki simetrično hitrost, potem so pa začeli kar neki klestit upload - njih je treba jebat

Povezava do prispevka
  • 9 mesecev kasneje...

Tisti, ki ste se odločili da vzamete A1 internete na optiki v zadnjem času... kako dolgo ste čakali na priklop?

 

Priznam, premamila me je nizka cena in to, da gre za storitve brez vezave ampak se očitno že kaže kvaliteta storitve oz. kako resno sam Telekom vzema A1. Pičku mater no.

 

Najprej sem 1 teden čakal, da so me sploh poklicali po poslanem povpraševanju, jutri pa bo 2 tedna od podpisa pogodbe, kdaj bom priklopljen pa še vedno ne vem. Vsakič ko jim pišem, mi pravijo, da Telekom še ni poslal datuma oz. kjerkoli že točno se je postopek ustavil.

 

Pizda sem se zaklal. Tukaj na lokaciji pa še A1 (hot telekom) mobilni internet (hotspot) za en pičkin dim deluje (v povprečju od 0.5-2 MBit/s down, upload pa praktično ne obstaja), tako da še delat ne morem brez da bi oboleval. :ranting:

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Malo razmišljam, da vzamem paket pri T2, imam že njihov net, sam me skoz stiska v jajcih koliko dobim za solo net priklop (100/10 pa še to zato ker so pozabil akcijo odklopit as usual), za isti keš kot ga zdaj dajem bi v tandemu z mobitel naročnino dobil 300/50... zdaj me edin mori, a ima t2 ok signal za telefone? Vem da je bil včasih poden in konstantne težave s signalom, a je zdaj sistem kaj drugačen kot ne vem 10 let nazaj?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...