Skoči na vsebino

[uradno] Powerpoint igrice


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče Dne, 20. 9. 2021 at 9:20:

AI: Somnium Files


Daj povej kaj več, ker si eden redkih, ki si omenil, da si igral. Resda ni ravno "powerpoint igra", ampak mnenja me res zanimajo. Ker ne vem, če je še kdo na forumu to igral (pa tudi če je, ni bilo nekih komentarjev).  Meni se je igra namreč sila dopadla. Zgodba vleče, produkcija je super, timeline odličen (cepitve poti in različni konci), obilica igralnih mehanik, dejansko je kar AAA naslov.  Spregeledana zadeva ali je samo moje mnenje pretirano? Verjetno ima pa tu nekaj vpliva tudi cena, ki se še kar drži in posledično manjko nekega marketinga. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 27 minutami:


Daj povej kaj več, ker si eden redkih, ki si omenil, da si igral. Resda ni ravno "powerpoint igra", ampak mnenja me res zanimajo. Ker ne vem, če je še kdo na forumu to igral (pa tudi če je, ni bilo nekih komentarjev).  Meni se je igra namreč sila dopadla. Zgodba vleče, produkcija je super, timeline odličen (cepitve poti in različni konci), obilica igralnih mehanik, dejansko je kar AAA naslov.  Spregeledana zadeva ali je samo moje mnenje pretirano? Verjetno ima pa tu nekaj vpliva tudi cena, ki se še kar drži in posledično manjko nekega marketinga. :)

 

1. Masivno nišna (basically AAA VN)

2. Odličen gameplay (kot tudi v Nonary games/428 Shibuya)

3. Nora prezentacija

4. Full price :D

 

Ta Full Price je dost ljudi odvrnil, ker so navajeni, da so VNji poceni in cheapunski. AI Somnium Files je pa poskus elevacije žanra. Pač jst se strinjam s tabo, pač preprosto odličen, ampak res zlo nišen, špil.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Točno to, @Ezoterik. Btw., zdaj sem se odločil, da grem komplet nov skozihod, pazi to: od samega začetka. Že kar nekaj časa nisem igral in pozabil pol zgodbe, čeprav imam vse save shranjene :)

 

Men je res kul pr teh špilih, ker pač ko končaš ni še nč :D Ja ok, sej zdej boš lahk vse kar ti bo najedal poskipal. Jst pa sem šel od začetka celoten Higurashi in so geeki še neki updejtal te patche in se zdej res sick igra. Prvič k sm igral je bla una bedna grafika, zdej so pa sick ozadja, govor, nore slikce, dodatne zgodbe, ni da ni. Že tko in tko sick špil je ratu še bolši. Pa igram ga prek steam linka na tablici, perfektno dela :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 urama:

Jst pa sem šel od začetka celoten Higurashi in so geeki še neki updejtal te patche in se zdej res sick igra. Prvič k sm igral je bla una bedna grafika, zdej so pa sick ozadja, govor, nore slikce, dodatne zgodbe, ni da ni. Že tko in tko sick špil je ratu še bolši. Pa igram ga prek steam linka na tablici, perfektno dela

Kje si pa dobil vse popravke in nova ozadja? Ker ko gledam na steamu je prav grda. To je problematično za VN, bolj kot pri nekaterih drugih žanrih.

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...