Skoči na vsebino

techno


ZippeR

Priporočeni prispevki

ZippeR reče Dne, 4. 6. 2020 at 13:21:

Spet js z nekim meditativnim sranjem. Nevem čist zakaj to paše sem, ampak se mi zdi da bi techno crowd znal appreciatat, ne mislim pa lih novega topica delat za noise/drone.

Ampak res - nova Architectural (alias Reeko /polegroup) izdaja na Semantiki si zasluži poslušanje.

 

 

 

kvaj to elektronika al ambiental black metal

 

why not bot

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
saosin reče Dne, 22. 10. 2020 at 11:45:

tist zgoraj sem pa hotel zalimat nov komad od Vril+Rodhad pa sem nekaj link zajebal

Moram počekirat tole. Sicer nisem neki blazni fan Rodhada in Dystopian v zadnjem času, ampak če ne drugega Vril redko razočara s svojo produkcijo.

Btw, če hočeš še več Traumprinza je istočasno kot zgoraj linkani album izdal še 2x EP pod psevdonimom The Phantasy, je tud lušno za poslušat, malo bolj housy zvok.

uredilo bitje ZippeR
Povezava do prispevka
ZippeR reče pred 11 minutami:

Moram počekirat tole. Sicer nisem neki blazni fan Rodhada in Dystopian v zadnjem času, ampak če ne drugega Vril redko razočara s svojo produkcijo.

Btw, če hočeš še več Traumprinza je istočasno kot zgoraj linkani album izdal še 2x EP pod psevdonimom The Phanstasy .

 

ful ne sledim zadnje čase novim izdajam, tko da hvala

za vril rodhad collab gre pa kao za nek konceptualni album in je dost ambiental in pa na srečo brez rodhadovega biznis techna ;)

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Navedek

Nemško sodišče je razsodilo ‒ tehno je glasba


Klubi bodo tako odslej plačevali znižan davek, kar sicer velja tudi za koncertne dvorane.

Sodišče se je strinjalo s tožniki, med drugim z legendarnim berlinskim klubom Berghain, ki se je pritožil nad 19-odstotnim DDV-jem od prodaje vstopnic.

 

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
ZippeR reče Dne, 4. 6. 2020 at 13:21:

Spet js z nekim meditativnim sranjem. Nevem čist zakaj to paše sem, ampak se mi zdi da bi techno crowd znal appreciatat, ne mislim pa lih novega topica delat za noise/drone.

Ampak res - nova Architectural (alias Reeko /polegroup) izdaja na Semantiki si zasluži poslušanje.

 

 

 

treba bi blo met en ambient/drone/noise topic tle ja, sam men se tud ne da.

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...