Skoči na vsebino

Cowboy Bebop (Netflix igrana serija)


BuDi

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 1 uro:

po drugi strani pa lahko ravno zato, ker se vlaga keš v safe moneymakerje, produkcije nekaj nabranega denarja namenijo izdelkom, ki bodo sigurno finančna luknja, ampak imajo potencial biti hudi

sta ves čas v vsakem intervjuju trdila tale dva tipa 40 let nazaj ... in posnela res shitload treša in dobila milijone keša... pri hudih se jima je pa zalomilo. Se zgodi.
Golan-and-Globus.jpg?fit=700,397

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Po pravici povedano, original serijo je čas že precej povozil, brezčasno ostaja zgolj vzdušje in glasba. Potenciala za naredit odličen live action je že v sami zgodbi ogromno. Žal, so šli zgolj v potankosti posnemat tiste anime fore, ki niso ključne za ton serije, in potem izpade kot nek amaterski fan fiction. Že samo, če bi Spike bil nekdo, ki vsaj približno obvlada borilne veščine, bi bilo vse skupaj samo od sebe boljše.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 1 uro:

Po pravici povedano, original serijo je čas že precej povozil, brezčasno ostaja zgolj vzdušje in glasba. Potenciala za naredit odličen live action je že v sami zgodbi ogromno. Žal, so šli zgolj v potankosti posnemat tiste anime fore, ki niso ključne za ton serije, in potem izpade kot nek amaterski fan fiction. Že samo, če bi Spike bil nekdo, ki vsaj približno obvlada borilne veščine, bi bilo vse skupaj samo od sebe boljše.

 

kaj tocno je povozil cas? mal neargumentirano tole. 

 

Live action iskreno mi je sele okoli tretjega dela zacela dogajat, ko sem se zlosal primerjav z risanko. Pred tem sem vsako sceno seciral in se zgrazal kako so lahko sploh pomesal to sceno v ta story itd... 

 

Po temu sem pa zacel samo uzivat. Cast mi je hud, Spike mal napacen ampak Jet pa Faye sta mi zelo kul. 

 

Vicous pa Julia sta dost meh. Sice je pa car bebopa vedno bil v stranskih zgodbah in ne v tem "main" conflictu. 

 

All in all ce ne poznas originala ti pomoje serija kr dogaja. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 54 minutami:

 

kaj tocno je povozil cas? mal neargumentirano tole. 

 

Live action iskreno mi je sele okoli tretjega dela zacela dogajat, ko sem se zlosal primerjav z risanko. Pred tem sem vsako sceno seciral in se zgrazal kako so lahko sploh pomesal to sceno v ta story itd... 

 

Po temu sem pa zacel samo uzivat. Cast mi je hud, Spike mal napacen ampak Jet pa Faye sta mi zelo kul. 

 

Vicous pa Julia sta dost meh. Sice je pa car bebopa vedno bil v stranskih zgodbah in ne v tem "main" conflictu. 

 

All in all ce ne poznas originala ti pomoje serija kr dogaja. 

Predvsem mislim na razvoj likov in glavno zgodbo, kar si tudi sam povedal, da niso glavni čar serije. Standardi serij so se v zadnjih letih dvignil, kar je pililo v 80ih in 90ih, dan danes pogori. S tem ne hočem reči, da je slaba, še vedno je mi je en najljubših animejev. Ko je prišla vn tale nova verzija, sem dobil gušt, da raje pogledam še enkrat original, a me je radovednost na koncu premamila.

Povezava do prispevka

Men je tudi ok za pogledat, samo vseeno ne doseže animeja niti približno. Se mi zdi, da ga niti ne poskuša. Ker kakorkoli obrneš Spika lahko samo narišeš takega kul jebivetrskega karakterja. To je kot bi nekdo Lupina igral. Ma ne gre, ker človek to takoj zbanalizira in zapretirava z obraznimi gibi. Statika narisanega tu daje čisto drugo dimenzijo. In pa skladnost z glasbo, ki je vedno velik selling pont Shinichira... tega igrana serija enostavno nima na nivoju. Je kot en homage Watanabeju in se niti ne trudi biti kaj več... ker to ne more biti. Pa kaj so vsaj do sedaj ko sem nekje na sedmem delu popolnoma zgrešili... sploh characterji niso lačni. Nikoli lačni. Ne dobiš tega občutka sploh. Malo pojamrajo zarad denarja to je pa tud to. V animeju so nenehno izgledali kot da so sredi puščave brez vode in hrane, jamrali prav vsi, hehe. A je narobe kapitalizem malo kritizirat ali kaj? :D In vsak, ki si prižge čik, ta ni nič zmečkan... kaj da fak je to?! :D

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Končno pogledal do konca. Mi ni bilo jasno ko ste rekli, da sta Vicious in Julia velika minusa serije. Sem mislil da mislite igralca, ne karakterja. No zadnji trije deli res uničijo prej za silo ok serijo popolnoma. Ko pride čisto na koncu še Ed na sceno je pa to tako hud cringe kot že dolgo ne. Imate prav, je govno in prav da je kenslano. Anime s tem ni ničesar izgubil, lol. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...