Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Trenutno ehm... Efootball 😅

Zelo mešani občutki. Ce ga igras kot pes 2021 je igra totalen polom. Treba se je naucit obdambo iz nule. Physical defending naprimer in shielding. Tempo je počasnejši, nasplosno je manj ping pong podaj. Je pa se kar veliko stvari za porihtat. Collision system je mal v kurcu sicer nekaj  novih kul animacij. Grafika ni bog ve kaj. 

In se en gol:

https://streamable.com/pgb28i

 

A je kdo probal? Je pa res zaenkrat kot nek demo😅

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Z žensko Diablo 3. Sam bi verjetno obupal nekje sredi prvega acta, kislo ko prasica, da ne moreš dvignit težavnosti nad expert al kaj do konca acta 4, ker je špila res smešno lahek no brainer, v dvoje z mal trash talka in tko se bo pa tud ta smrku potegnu, se zadržano veselim endgamea.

 

Wipeout Omega Collection capljam zelo zadržano proti vsaj vsem zlatim, jeba. Mi je pa 2048 bolj ljub kot Pure, za razliko od večine interneta.

 

Assetto Corsa Competizione, carski vozni model, z DLCji par res legendarnih prog, grafika na nivoju, dodelan sistem postankov, nastavitev, igra te ocenjuje v različnih elementih in te glede na najnižjo oceno lahko ne spusti v določene online evente, res simulacija na nivoju. Škoda samo, ker so v igri samo GT3 (in 4 z DLCjem) avti, ubijal bi za Brandsh Hatch z nekim ljudskim športnikom in ročnim menjalnikom.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Sprobal par runov v Returnal, potem sem pa končno dobil novo DLC kodo za Tales of Arise, tako da ob večerih ponavadi to igram raje :D Na Switchu pa igram Super Metroid, Cruis'n Blast in Castlevania Advanced Collection. Pa na PCju me čaka že instaliran DLC za Outer Wilds, Echoes of the Eye :)

Povezava do prispevka

Eschoes je baje pune dober

 

Castlevania Advanced Collection pa sem se odločil, da ne kupim. Vse tri imam namreč za GBA kartušo, žal nobeno v škatlici. Kupil bi, ker bi bilo najbolj na izi igrat (pač dejansko sploh nimam GBA trenutno lol), ampak bom kar na emulatorju, če me prime :D 

Povezava do prispevka

Jaz imam vse te Castlevanie naložene na PSVita... ampak fuck it... sem si vzel za Switcha, ker so dejansko dali to ven :D Ni se mi pa dalo čakat na steam deck, da bi vzel na steamu. :P Sem si še vzel steelplay joycone, ki imajo digitalni križec, pa tko... delujejo zelo cheap, ampak je lažje z njimi držat switcha, pa lažji igrat te stare špile na switchu :D

Povezava do prispevka

Včeraj sem po dolgem času ponovno končal God of War 3 in danes sem mislil začet spooky sezono s spooky playlisto, ki sem si jo pripravil prejšnji mesec. Ampak me je zajebal EA s svojim EA Play dealom za 1€, tako da bom zdaj 1 mesec igral samo EA igrice, kar je tudi svoje vrste horror.  Na PS5 me že čaka Fallen Order in se že veselim, da začnem zvečer. Sem bil kar pozitivno presenečen, da ponujajo tudi PS5 verzijo Fallen Order v tej EA Play zbirki.

Povezava do prispevka
oca reče pred 11 urami:

Trenutno ehm... Efootball 😅

Zelo mešani občutki. Ce ga igras kot pes 2021 je igra totalen polom. Treba se je naucit obdambo iz nule. Physical defending naprimer in shielding. Tempo je počasnejši, nasplosno je manj ping pong podaj. Je pa se kar veliko stvari za porihtat. Collision system je mal v kurcu sicer nekaj  novih kul animacij. Grafika ni bog ve kaj. 

In se en gol:

https://streamable.com/pgb28i

 

A je kdo probal? Je pa res zaenkrat kot nek demo😅

Hvala za heads up, nisem vedu, da je že live.

Jah, ne vem kaj rečt. Premikanje igralcev mi je precej kul, ampak na obrambo se bo treba navadit, ker je res čudna, če igraš manual brez vse tiste grafike in pomagal. Bo kr težko držati formacijo na tak način.

Drugače pa je tole res samo nek glorificiran demo. Niti časa tekme ne moreš spremeniti.

Povezava do prispevka

Od Project Zomboid sem se premaknil na SCUM (sucker sem na ultimate survival igre). 
Sej je kr vredu igra, sam jebemti, ko sem porabil 2 uri samo za to, da sem si zbil skupaj neko lopo, kjer lahko shranjujem svoj stuff.

 

Malo me mika the long dark, ki nima toliko craftanja in je bolj narejen za čisto golo preživetje :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

RE Village. Sem v hiši Beneviento. Prišel sem v klet. Ne upam več igrat naprej :D

Js recem zenski ej grem malo igrat RE, pravi ona, super idi, mam kaj delat. Cez 10 min pridem do te scene, ko gledas globoko po tistih stopnicah, mislim si jebes to, alo zenska mas kako romanticno komedijo

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Quake enhanced

7/10

quakexbox.jpg

Pripravili so res super paket Quake z official dodatki, ki so daljši od osnovne igre. Igra se preprosto in seveda napram današnjim Doom igram nima za burek. A kljub temu, je ekipa sproducirala super dodatke, ki res pokažejo kako je level in encounter design v igrah napredoval od rosnih časov ID software. Namreč osnovna igra je narevnost bedna in polna granade spama in slime batshita. Ravno tako so določena orožja odveč (basic shotgun in basic nailgun) in predstavljata le clutter in oviro pri switchanju orožij.

Kul igra za prešpilat takrat, ko nisi sposoben ali pri volji razmišljat.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Koncal ta nov EA pass peg gle

 

Razn bjorna dost bedne legende in speciali, dodatni liki so za paywallom.

 

Spilam se jedija,  squadrome

 

Dayz dobo nov update kontaminiranih con in random artillery gas strikeov. Ko/ce zacne barage padat na tvojo lokacijo mas brez hazsuita par deset sekund da spizdis predn te pobere. Kr doda ko mislis da si sam, potem vas pa v PM iz vasice pritece 5 komadov :D

 

Pewpewpew

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...