Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 49 minutami:

iskreno ne boš niti potreboval

 

pa razlika med +10 in pa +9 weapon je tko res 9 ali 10 pik

 

za nekoga tvojih izkušenj je to vseeno, dovolj je en rock

 

upam pa da te tako zasvoji da boš še vse beznice oblajal :D

zaenkrat ta uvodni stage znam že na pamet, verjetno bom cel špil tako sistematično igral, da bom Uncharted 4 igral enkrat konc naslednjega leta

 

tole je kr droga

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 46 minutami:

A ti si naredil Path of Pain? Men ni šans, da rata. Vse ostalo tam not je bil pičkin dim v primerjavi s tistim. :D

ah nisem imel živcev za to še, ker me je bela palača spravla v rahlo depresivno stanje ko sem rabu res par ur da sem pršu k seb 

 

še bolj sm pa ratu depresiven potem k sm pogledu en speedrun čez belo palačo v 2min medtem k sm js rabu 2 dni ;D 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 15 minutami:

zaenkrat ta uvodni stage znam že na pamet, verjetno bom cel špil tako sistematično igral, da bom Uncharted 4 igral enkrat konc naslednjega leta

 

tole je kr droga

sej to je nekak cel point teh soulsborne špilov

 

trail and error pa rinse n repeat, tko da res dodobra daš lokacije čez in se ti vtisnejo v muscle memory, da postaneš skor da ne avtomat potem ko skapiraš zadeve in pol rata špil enormno lažji in bolj zabaven

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

sej to je nekak cel point teh soulsborne špilov

 

trail and error pa rinse n repeat, tko da res dodobra daš lokacije čez in se ti vtisnejo v muscle memory, da postaneš skor da ne avtomat potem ko skapiraš zadeve in pol rata špil enormno lažji in bolj zabaven

Tole. Na začetku vse SoulsBorne igre raziskuješ počasi in do potankosti. V enndgame pa vse skupaj ratajo le tekaške steze med različnimi bossi. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Nekih hudih razlik med armorji v resnici ni, so zgolj nianse - občasno pride prav kakšen, ki ima višji določen resistance, to je pa to. Tako, da uporabljaj tistega, ki ti izgleda boljše :) Gascoinov ima sicer kar ugoden mix lastnosti, tako da če ti je všeč, go for it.

In pa čestitke, da si Gascoina počil v drugo - lepa.

Povezava do prispevka

Sem si rekel, grem Bloodborne za eno uro, pa je blo dve in to brez da bi umrl, ker sem direktno iz katedrale zalutal v Old Yharnam (nekdo je pustil sporočilo You are going into the right direction), se umikal strelom iz stolpa, se počasi premikal po tramovih katedrale, nabiral upgrade točke za orožja, prvič kompetentno pobijal volkodlake na odprtem, zbil ovega butca iz stolpa, ubil tudi agresivnega hunterja. All in all moj najboljši run, samo sem bil že malo živčen proti koncu, ker sem obljubil moji, da se gre posnetek Dote gledat ob osmih, v posteljo sem pa prišel šele zdej, nikjer pa nisem našel kake lampe, dokler nisem čisto po sreči prišel nazaj na začetno točko.

All in all, that was amazing.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 43 minutami:

Sem si rekel, grem Bloodborne za eno uro, pa je blo dve in to brez da bi umrl, ker sem direktno iz katedrale zalutal v Old Yharnam (nekdo je pustil sporočilo You are going into the right direction), se umikal strelom iz stolpa, se počasi premikal po tramovih katedrale, nabiral upgrade točke za orožja, prvič kompetentno pobijal volkodlake na odprtem, zbil ovega butca iz stolpa, ubil tudi agresivnega hunterja. All in all moj najboljši run, samo sem bil že malo živčen proti koncu, ker sem obljubil moji, da se gre posnetek Dote gledat ob osmih, v posteljo sem pa prišel šele zdej, nikjer pa nisem našel kake lampe, dokler nisem čisto po sreči prišel nazaj na začetno točko.

All in all, that was amazing.

To je to, BB at its best. Prav fouš sem ti. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Sem si rekel, grem Bloodborne za eno uro, pa je blo dve in to brez da bi umrl, ker sem direktno iz katedrale zalutal v Old Yharnam (nekdo je pustil sporočilo You are going into the right direction), se umikal strelom iz stolpa, se počasi premikal po tramovih katedrale, nabiral upgrade točke za orožja, prvič kompetentno pobijal volkodlake na odprtem, zbil ovega butca iz stolpa, ubil tudi agresivnega hunterja. All in all moj najboljši run, samo sem bil že malo živčen proti koncu, ker sem obljubil moji, da se gre posnetek Dote gledat ob osmih, v posteljo sem pa prišel šele zdej, nikjer pa nisem našel kake lampe, dokler nisem čisto po sreči prišel nazaj na začetno točko.

All in all, that was amazing.

 Hehehehe.   Ne ti žalit Djure na stolpu on ti je lepo rekel da pusti beštije na miru, ker nikomur ne škodijo tu. Ti pa greš pa vse pobiješ.  :D  Ampak imaš zdaj vsaj bližnjico odprto dol, da se lahko izogneš ubožcem in greš direktno nad volkodlake in do lampe v tem območju. 

 

 Si drugače že srečal kakega  prijaznega NPCja? 

Povezava do prispevka

Hell let loose

 

 

pac ne morem nehat. Zasvojljivo za popizdit.

nazadnje sem identicne obcutke dozivljal ob Darkest Dungeon, kjer sem prvih nekaj ur konstantno crkoval in rage quittal, ko pa sem zaobvladal, sem v spil vlozil 10x toliko casa kot drugo najbolj igrano.

in tu je isto.

najprej so me fentavali kot za stavo, nic mi ni bilo jasno, kaj se dogaja, kako funkcionira bitka, zdej pa dobesedno komaj cakam da lahko grem na bojisce.

prav tak prvinski feeling, ko v nekem jarku pokosis squad nasprotnikov, ko par 10m mimo tebe pada bombing run, ko puzas preko travnika sovrazniku za hrbet in jih s stg44 pokosis.

kr naraste heart rate, pa zasvicas ful.

Ko pa imas sposoben squad poleg sebe, takrat pa spil res zablesti.

ajde, je se malo buggy, ampak zame gladko trenutno dalec najboljsi fps.


 

300486AD-71C2-4F74-97AA-AEE09CF4E963.jpeg

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Tokrat sem šel po katedralnem delu malo pregledovat okolico, srečal dva različna bossa, od tega je eden bil neviden (sumim da moram insight si nabit), drugi pa premočan za moj level zaenkrat

 

Sumim, da sem prešibak, tko da bom naslednjič šel raje nazaj raziskovat Old Yharnam

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 5 urami:

@stom1c Jst se tle popolnoma strinjam. Ne vem če mi je katera igra boljše feelse glede vojne povzročala!
 

Dej greva udarit kdaj kakšno. Magar greva v tank crew... Tist je tut svoje vrste fun

Sm totalno za. Spila tut brat pa kocevc.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 10 urami:

Ej @Weraziel koliko nameravaš ti igrat Bloodborne?  Večkratni skozihod ali kako?

To se vedno odločim po tistemu ko prvič preigram špil. Npr. Breath of the Wild sem zdej zih da bom še enkrat igral, ker vem več kaj vse se da počet pa mi bo bolj zabavno sprobavat že od začetka.

Bloodborne tudi zna bit tak špil, ker že vem, da sem en questline zajebal.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

To se vedno odločim po tistemu ko prvič preigram špil. Npr. Breath of the Wild sem zdej zih da bom še enkrat igral, ker vem več kaj vse se da počet pa mi bo bolj zabavno sprobavat že od začetka.

Bloodborne tudi zna bit tak špil, ker že vem, da sem en questline zajebal.

Aha ok.  Samo toliko da ti karkoli ne spoilam. 

Povezava do prispevka

Končal SW:Squadrons sicer občutek, ko pilotiraš zadeve v VR so top, žal so misije enolične in ponavljajoče. Prav tako se mi zdi, da so okoliši zelo podobni eden drugemu. Vsekakor pa igra spada v must have VR bundle.:D

Začel Blood&Truth.

Vmes pa pomagam kandčanom pri vzpostavitvi rudnika zlata.:w00t:

SnowRunner_20211002001641.thumb.jpg.cd5ac46a056db6b32d3fab55be4f88b7.jpg

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Končal SW:Squadrons sicer občutek, ko pilotiraš zadeve v VR so top, žal so misije enolične in ponavljajoče. Prav tako se mi zdi, da so okoliši zelo podobni eden drugemu. Vsekakor pa igra spada v must have VR bundle.:D

Začel Blood&Truth.

Vmes pa pomagam kandčanom pri vzpostavitvi rudnika zlata.:w00t:

SnowRunner_20211002001641.thumb.jpg.cd5ac46a056db6b32d3fab55be4f88b7.jpg

Odlicen spil.

sploh ko cez pol mape in zajeban teren prefuras neko prikolico, dolgo kot ponedeljek, pol se pa pred ciljem zvrnes.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...