Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 2 urama:

Outer worlds je kar dissapoint, sploh če upaš na kak Fallout new vegas sceno in te potem useka dost boring gameplay :(

what, kr nek false news

 

dejansko je fajn, tak ME vibe, za+

 

  

Galko reče pred 8 minutami:

kva bi mi sedel en hud AAA špil zdele čez vikend ej, skor tok kot s palico tepsti folk ki dissa Outer Wilds

 

pizda no prov to se bo zgodil da bo prišla kisla jesen / zima, jem pa brez proper gaming fiksa :(  Pol ko bo prišla pomlad / poletje in ko bodo povsod bejbe, seks, morje in sonce, bo pa polno nekih norih AAA blastov

 

saj ti pride zdaj

nov

COD

 

:santa:

also, age of empires 4, 

uredilo bitje AdamSmit
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

 

Kr to se bo dejansko zgodil

Nice 

28. oktober

 

ampak beware

Navedek

Unfortunately, Age of Empires IV won't be coming to PS5 or PS4 as the IP is owned by Microsoft and the game is being published under the Xbox Games Studios publishing umbrella. Therefore, Age of Empires 4 will only release for the Xbox family of consoles and PC, with the game not releasing on PS4 or PS5

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 24 minutami:

kva bi mi sedel en hud AAA špil zdele čez vikend ej, skor tok kot s palico tepsti folk ki dissa Outer Wilds

 

pizda no prov to se bo zgodil da bo prišla kisla jesen / zima, jem pa brez proper gaming fiksa :(  Pol ko bo prišla pomlad / poletje in ko bodo povsod bejbe, seks, morje in sonce, bo pa polno nekih norih AAA blastov

 

 

Dissa se Outer wOrlds ne pa pasja jajca od outer wilds

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tf2 ni samo igrca kjer se strelas z hudo grafiko glih zato je vec.

 

Za tf3 pa ne vem kok je se ostal sploh teh devov, so ble neke drame, kar apex meta shift po se0 tudi nakazuje

 

Pa fegeti so tf2 ze hotl ugasnt letos, kar je zlo gnilo ( to je zal posledica k niso nardil navadne streljacine z lepo grafo; not good)

 

 

Lp

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Aja, drugače pa preden pride spet kaka igra, ki me res zanima (Elden Ring) imam še za preigrat tole (po Titanfall 2):

- Control (igral kaki dve uri in mi je bila všeč)

- Uncharted: Lost Legacy (nisem še nikoli štartal)

- RDR2 (prišel skozi prvi chapter na snegu, pol pa opusil, ker me je delala anksioznega XD)

- Cyberpunk 2077 (urca igranja glih za probat)

- Outer Wilds (preizkusil, ampak me je odvrnila lesenost premikanja - malce težko preklopiti iz DS3 direkt na tole XD)

 

Kako zaporedje mi svetujete?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Ma Outer Wilds je ena boljših iger zadnjih let, samo moraš dat malo več pozornosti, ker to ni space sim, pač pa meditativen-exploration-apokaliptični puzzler

 

Res dober ride <3 

 

Sej vem sej vem, mnogo hvale je bilo povedanega na račun te igre. Samo trenutno nisem v fazi, da bi rabil zen space exploration. Mogoče bom spet probal, ko me vesolje potegne nazaj :) 

 

Mam pa zdele za špilat:

 

Zelda: BOTW

Kingdom Come: Deliverance

Project Zomboid

 

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 15 minutami:

 

 

Jst čakam na ps5 patch za cyberpunk, zato sm ga dal na konec :D

 

 

Js tut. A to bo nekoč? Spomnim se, da so rekli septembra, sam ni blo ne. 

 

Ta kurčev CP je res nesrečen, če so že failal launch bi sedel vsaj zdej k je suša in jesen, ampak bojo ziher relesali lih k bodo ostali špili začeli prihajat. 

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

mal  sm  probu wows na playki

 

đabe, prek ps+a dubu premium ladjo neke kapetane, v špilu nekih 500 golda al neki, kupu dan premiuma, naredu  neke evente dobo še 4 dni pa še neki golda

še mal pa kupm bismarcka pa sam secondary gun built za kapetana in je to to

 

največji minus mi je UI ki se ga ne da lepo spimpat kot na kompu  da je  nemoteč in  ravno  prav informativen

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 28 minutami:

Sem igral zdej Titanfall 2 eno urco in sem se komaj komaj prisilil nehati, da nahranim domače živali lol.

Kjer carski parkour adrenalin fun :avadodo:

Pa vzdušje je res titansko. Spet ma Mn3 prav glede kvalitete iger. Carji.

Stari solo kampanjo sem preigral 14x, ne pretiravam

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 10 minutami:

Titanfall moreš itak igrat na PCju, da šele izkušiš igro kot je bila namenjena igranju. Bi parekel, da predvsem Titanfall 1 (kjer je bil samo MP). Dvojko so že "poneumili" za konzole. Best online FPS.

Opali si en šamar in izgini iz mojega konzolca igrat Vampyr.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Zgleds bom downloadal tudi jaz to igrico. Ps appka na telefonu mi kaze, da jo imam v Bibliotheki?

Je bla free PS+ igra, mesec po tistem, ko sem jo kupil na znižanju. Sicer ni panike, ker sem dal samo 7 eur, ampak vseeno fuck this shit. 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...