Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Bloodborne Chronicles, chapter 4

Si rečem, okay, danes je čas, da malo razfukavam po vasici, kjer me čakajo babnice z molotovi in tisti debeluški, ki so veliko hitrejši kakor izgledajo. Sedaj sem že indoktriniran v raziskovalno naravo špila, tako da pregledam vsak vogal, občasno me kakšna babnica preseneti za vogalom, but all in all, je bil kar smooth ride. Počutim se kot kurba iz rdeče četrti Amsterdama, ki vabi nasprotnike, da naj mi sledijo, da lahko potem enega za drugim pof....eee, prefukam. Twin Shardov več kot naročenih zaradi ledu razvodenih Redbull vodk v Parlamentu, blood sharde nabiram v brenti (pederuša je najverjetneje že polna zaradi vseh itemov) .. good times uglavnem. Also kaj da fak je Lake? To sem pobral, pa sem dobil Achievement. Skoraj fuknil dol iz pečine, tam sem še najbolj zašvical.

Hvala Majeku, da me je naučil uporabljat en gumb na d-padu :lol:

 

In potem sem prišel do čarovnic in špil me pripravi do tega, da moram spet drugače igrati, vsaj kar se tiče boss encounterjev. Alo, jaz to rad špilam počasi, ne mi dajat nekih čarovnic, ki lahko spawnajo nasprotnike in ki se lahko vrnejo nazaj. Drugače sem vedel, da bo zih še ena, blo je preveč očitno, ker sem jo premikastil v minuti in pol. Na koncu sem imel srečo, da sta se obe čarovnici spawnali skupaj in s parimi zamahi je blo vsega konec. Ratalo v prvo, je pa jasno, da je to verjetno najlažji boss v špilu, ker ni overpowered z avtocesto HPja in nima takih zamahov, da ti odjebe več kot pol lajfa. Good stuff, zdej pa rabim malo miru :D

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Bloodborne, moj prvi preigran špil na ps5. Dobra igra, užival. Nebi sicer šel tako daleč in rekel da je to (meni) najbolša Fromsoftware igra, meni osebno je še vedno ds1 nekaj posebnega ker je bila to moja prva igra tega kova in tam sem švical in švical in kljub mnogim failom ustrajal in "git gud-al" in obrnil in tam je vsaka zmaga bila res toliko bolj zmagoslavna. V bloodborne po vseh souls igrah mi je šlo tokaj gladko, ni bilo potrebno vsakega bossa po 20x it, je bilo v večini primerov kake 5 poskusov ali manj dovolj in sem mogoče zato dobival manj občutka achivementa.

 

Sedaj pa igram God Of War (give me a challenge težavnost) in moram tud ta spil zelo pohvalit, dober combat - sploh dokler se nisem navadil uporabljati vseh skillov sem umiral vse povprek. Sedaj ko že imam malo boljšo opremo in sem navajen na ritem igre gre dosti lažje, ušečna zgodba in vleče k igranju. Sem kar vesel da nisem nikoli imel ps4 da lahko sedaj to igram na 60 fps, kolikor vem je na ps4 bilo zaklenjeno na 30 :mafija:

Povezava do prispevka

To je sicer res, da so Bloodborne bossi načeloma premagljivi za vsakega, ampak zato pa imaš globje Chalice dungeone in tiste boss fajte.  Sploh Defiled verzije. 

 

@Weraziel Lake pa je runa,  kar so itemi, ki ti dajejo različne bonuse. Od resitancev, do več lajfa, stamine, Magic Finda, več silver metkov,...   Glede nato, da si zdaj fental čarovnice si verjetno tudi zataval v tisto sobo za boss fajtom in pobral item.  S tem lahko zdaj nase na oltarju v Hunter's dream  napopaš do 4 rune. Nekatere boš našel v naravi, najboljše se večinoma dajo dobit šele v Chalice dungeonih.  v Chalice dungeone pa  lahko greš s tisto časo, ki si jo dobil od Bloodstarved beast.  Glede nato, da rad buildaš lik ti predlagam da jih obiščeš. Tako boš doživel del špila, ki je bil najbolj kritiziran.  Ta prvi chalice dungeon je za tvoj level mačji kašelj, tako da se ne bat. 

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem stopil v Chalice dungeon, ampak ne vem če je bla to taprava stvar, dobil sem eno sobo k je mela na eni strani zaprta vrata (in pošast z lovkami k clippa skozi vrata) in ena odprta vrata kamor sem stopil ven in začel padat za kake pol minute

 

wtf was that

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

Sem stopil v Chalice dungeon, ampak ne vem če je bla to taprava stvar, dobil sem eno sobo k je mela na eni strani zaprta vrata (in pošast z lovkami k clippa skozi vrata) in ena odprta vrata kamor sem stopil ven in začel padat za kake pol minute

 

wtf was that

Huh tega pa se res ne spomnim. Kje si to našel? 

 

Chalice dungeoni so drugače dostopni smao v hunter's dream. Nagrobniki na levi strani, ko se spavnaš noter. Rabiš različne čase in materjal  kot RItual blood za začetek.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Jap, tam. Najprej sem stopil do prvega, pa se ni nič zgodilo, pri vseh ostalih pa ti ponudi na voljo 3 opcije (zdej nimam prižgano) in ne vem kaj sem zbral ker so mi vse 3 bile zelo nejasne. Uglavnem jutri malo pavze od igranja, grem v hribe kontemplirat življenje. Sem pa Vicar tudi ubil pa prečekiral forbidn gozd, odprl en prehod pa še uspel mi je pridt spet do central Yarhnam.

Povezava do prispevka

koncal drugi run Hellblade: Senua's Sacrifice. ta gem sem cist spregledal, tnx Vucko.

intense to the core. vsa ta blodnja preslikana v jebeni maze at its finest. prvic sem zgresil sedem lore kamnov, v drugo sem odlozil slusalke in dal sound na min.

+9/10

 

Spoiler

epfErDR.jpg

 

wnEfFAb.jpg

 

hYtPwhh.jpg

 

Q3nYmMU.jpg

 

LU1mwCc.jpg

 

MR9Vklv.jpg

 

FmhGo5N.jpg

 

https://gamerant.com/hellblade-senuas-sacrifice-story-summary-recap-ending/

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 45 minutami:

koncal drugi run Hellblade: Senua's Sacrifice. ta gem sem cist spregledal, tnx Vucko.

intense to the core. vsa ta blodnja preslikana v jebeni maze at its finest. prvic sem zgresil sedem lore kamnov, v drugo sem odlozil slusalke in dal sound na min.

+9/10

 

  Razkrij skrite vsebine

epfErDR.jpg

 

wnEfFAb.jpg

 

hYtPwhh.jpg

 

Q3nYmMU.jpg

 

LU1mwCc.jpg

 

MR9Vklv.jpg

 

FmhGo5N.jpg

 

https://gamerant.com/hellblade-senuas-sacrifice-story-summary-recap-ending/

 

Zakaj sound na min in odlozitev slusalk

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 15. 10. 2021 at 19:33:

Opali si en šamar in izgini iz mojega konzolca igrat Vampyr.

Poglej si gameplay na PC in gameplay na konzoli. Sam sem bil noro navdušen, ko je brat kupil TF1 na konzoli, nakar pa ugotovil, da se igre sploh ne da igrat, ker je večina wall manipulacij in akrobatike neizvedljive, zaradi prepočasnih premikov pogleda.

Sem nekaj časa igral in videl, da tudi v MP na konzoli dobesedno igrajo kot CoD z občasnim wallrunom naravnost. Potem sem šel gledat na youtube in videl isto zadevo.

 

Solzica gor ali dol, TF moreš igrat na PCju, drugače je to čisto druga igra, ki PC verziji ne seže do kolen. Pa seveda govorim o MPju. V SP je tak vseeno kako igraš.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 26 minutami:

Ok, to je veliko boljši komentar. Resctep.

Sej to je en večji razlog zakaj igra ni tako uspešna, ker je pravi audience premajhen. Ko so delali dvojico, so zato sprejeli odločitev, da bodo igro naredili počasnejšo, da se bo lažje tudi igrala na konzolah. Posledica je, da je igra žal vzela svoj največji feature in ga raztegnila čez cell comunnity tako, da se je na sredini razpočil. Titanfall mi je najboljša CoD like MP igra in mi je zelo žal, da takšne kvalitetne igre lep čas ne bo več. Tist mech feel je res nadjači in neverjetno dobro izpeljan.

Povezava do prispevka

En mudelček od smetane prodaja odlično igrico Tales of Arise v malih oglasih že po dveh dnevih igranja pa ni nič napisal kaj mu ni všeč (kolikor ga poznam bo zdaj z namenom da igrico čim dražje proda napisal, "najboljša igrica v lajfu samo nimam časa za igranje, ker cele dneve fukam").

 

Meni je dobra. Combat sicer postane sčasoma kar dolgočasen, ampak zgodba in liki so mi pa kar cool, tako da sem na 3/5 igrice. 

 

Mi imajo pa bolj ali manj vsi japonski frpji (vključno s Persono) fuuul preveč combata, ki rata res prašičje dolgočasen po par urah - in to v čisto vseh tej japonskih frpjih. A je res tako težko narediti nek fake klon dark souls combata, ki je cool tudi še po 50 urah natepavanja?

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...