Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 urami:

Jaz sem ta izraz "otročja" povzel bolj po zunanjih opazovalcih - neigričarjih ali kako bi rekel... Enkrat je prišel taki kolega k meni (par let starejši), ki sploh ne igra igric, ko sem igral Ori-ja. Pa se je pričel režati kot butl kaj te to igram in če sem čist otročji, da neke risanke drkam doma pri svojih letih... Potem enkrat kasneje pa sem mu recimo kazal RDR2 in je bil kar precej navdušen in navrgel zakaj bi igral tiste otorške risanke, če imam na voljo take kul zadeve, ki vsaj nekak izgledajo, če že kaj igram.

 

Tak odnos sem opazil pri več RL kolegih/znancih, ki nimajo pojma o igrah in jih ne igrajo že celo večnost (dosti jih skoraj nikoli sploh ni).

 

Če pa gledamo z vidika, ki ga Ezoterik omenja... potem pa je čisto vsako igranje igric otročje in bi prosti čas bilo bolj odraslo posvetiti dodatnemu izobraževanju (recimo učenju kitajščine kot pravi). Ne glede na zvrst igre. Kar je po eni strani tudi res.

Tle pr ns nasi čefurji i šipci igrajo Orija, Overwatch, Doto2 in najbolj pomembno, Rocket League. Sami neki zajebanci k igrajo barvite špile.

 

Kolega Blendor npr. vidt ne more Call of Duty, ker mu je isto sranje skos, za Overwatch mi je pa kako leto težil dokler si ga nism zrihtu

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Well zgleda gledamo čist različno na to zadevo. Jaz sem ocenjeval strogo z vizualnega vidika in nisem niti 1% upošteval igralnih mehanik ipd. Jasno, da so nekatere igre, ki izgledajo kot za dojenčke lahko tako zajebane, da niti za večino odraslih niso primerne.

 

In mene samega moti, da takih iger več ne morem igrati. Nazadnje sem tako posnel Psychonauts 2 in nisem zdržal več kot 15 minut :( Podzavest al kaj vem kaj me odvrne. Mogoče sem tudi glup, bolj star bolj nor pač :)

 

Je pa mi zanimivo kako en mali bait sproži burne reakcije. Moral sem po dolgem času navrečt nekaj, ker sem se odpovedal gnoju že pred tedni in mi je manjkalo malo beefa.

Ljudje ki ocenjujejo knjigo po platnici so pač plitki. Nima tle nobene veze kaj je otročje in kaj ne.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Ljudje ki ocenjujejo knjigo po platnici so pač plitki. Nima tle nobene veze kaj je otročje in kaj ne.

 

No ja, v nečem smo itak vsi plitki, ker nobenemu ni vse profesija. Znaš ocenit al je spisana simfonija kaj vredna ali lahko oceniš samo, če je tebi všeč ali ne? To je poglobljeno. Ne biti kot FTG, ki vse zakomplicira :) Za 90% ljudi je čist dovolj, da se zadeve poenostavi. In če nisi res vrhunski strokovnjak na nekem področju, boš z leti tudi sam to ugotovil. Zdaj vrhunski strokovnjak za ocenjevanje igračk obstaja? :D

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kot kolega, ki špila Dominions 5, turn based strategijo, kjer je 1 turn = 1 dan, na tisoče kombinacij, preračunavaš opcije in računaš impact te ali one poteze ... moraš doktorirat iz špila, da si lahko dober; katerikoli špil, ki je manj zahteven = sucks shit :D

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Igrice seveda ne. Prcat folk za brezveze, ker "si želiš beefa" je pa kratkomalo idiotsko.

 

Zakaj se tak hitro razpizdiš? :D A ni pri praktično vsaki igri nekaj prcanja - Cyberpunk (eni super, drugi drek), TLOU 2(fuj lezbače... kontra pa najboljši špil na svetu), Ghost of Tšupima (generičen drek, zelo kul špil) pri vseh teh zadevah je, da je nekomu nekaj carsko drugemu bedno. In če si vsak vedno mnenje nasprotne stvari vzame k srcu, potem nastane cel hudič. Evo jaz sem čez 40 let in igram igrice kar se mi zdi precej otročje, ampak me boli kurac in si priznam, da sem po duši še vedno kar otročji. Pa kaj :)

 

On topic: Danes sprobam Age of Empires IV. Kar mi gre že zdaj precej na jetra je to, da imam odprt House of Ashes in ne maram imeti dveh takih iger hkrati. Razmišljam celo, da bi pustil AoE in končal House of Ashes, ampak me muči, da imam Game Pass Ultimate samo še 1 mesec.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

ampak me muči, da imam Game Pass Ultimate samo še 1 mesec.

 

and that is why I don't like game subscription services :D Okej, če bi bilo vsaj tako kot netflix, da še nekdo drug v hiši to uporablja, da se mi ne zdi kot waste of money. Tudi če cel mesec ne gledam nič na Netflixu, vem, da je žena neki gledala...gamepass bi pa samo jaz potencialno uporabljal.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 3 minutami:

and that is why I don't like game subscription services :D Okej, če bi bilo vsaj tako kot netflix, da še nekdo drug v hiši to uporablja, da se mi ne zdi kot waste of money. Tudi če cel mesec ne gledam nič na Netflixu, vem, da je žena neki gledala...gamepass bi pa samo jaz potencialno uporabljal.

 

Ma ja... Meni zdaj poteče po dveh letih in par mesecih. Pa nikakor nisem upravičil nakupa, ker nisem igral praktično nič (Ori-ja). Ostalo sem samo nekaj sprobaval, namestil in pobrisal. Ne bom več podaljšal. Ne maram tega sistema, ker nekaj pač greš igrat zato, ker je vključeno v ceno, potem pa brez vesti pobrišeš... rad se posvetim igri in jo končam in naredim selekcijo vnaprej. Tukaj pa samo nekaj "testiraš".

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

 

Zakaj se tak hitro razpizdiš? :D A ni pri praktično vsaki igri nekaj prcanja - Cyberpunk (eni super, drugi drek), TLOU 2(fuj lezbače... kontra pa najboljši špil na svetu), Ghost of Tšupima (generičen drek, zelo kul špil) pri vseh teh zadevah je, da je nekomu nekaj carsko drugemu bedno. In če si vsak vedno mnenje nasprotne stvari vzame k srcu, potem nastane cel hudič. Evo jaz sem čez 40 let in igram igrice kar se mi zdi precej otročje, ampak me boli kurac in si priznam, da sem po duši še vedno kar otročji. Pa kaj :)

 

On topic: Danes sprobam Age of Empires IV. Kar mi gre že zdaj precej na jetra je to, da imam odprt House of Ashes in ne maram imeti dveh takih iger hkrati. Razmišljam celo, da bi pustil AoE in končal House of Ashes, ampak me muči, da imam Game Pass Ultimate samo še 1 mesec.

Eno je prcat igre, drugo je prcat folk.

Nisem razpizdjen, ker mi je jasno, da trollaš.

Samo napisal sem kar si mislim o takem obnašanju.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Ne glede na to kolikokrat mi Naughty Dog uturijo vlak, se vedno znova in znova zabavam kot mali otrok. :avadodo:

Predkratkim obrnil Uncharted 1. Serijo sem začel z dvojko in se potem zaradi politega dreka po enki nikoli slednje nisem lotil. Ni tako slaba kot eni tu gor govorite, je pa preveč streljanja.

 

uredilo bitje fric
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 59 minutami:

Predkratkim obrnil Uncharted 1. Serijo sem začel z dvojko in se potem zaradi politega dreka po enki nikoli slednje nisem lotil. Ni tako slaba kot eni tu gor govorite, je pa preveč streljanja.

 

Najslabši del serije imo. Ajde, sej niso smeti, predvsem ko je prišla ven je bila kul, sam ima res ful pomanjkljivosti, ki so jih odpravili v 2jki.

 

@GalkoPrav si imel. Bloodstained? More like Shitstained. :hmm:

Malo pretiravam ajde, sam it iz HK na tole je kr kisla. Ful lesena je (tako premikanje kakor izgled) in gameplay/fight je na polno dolgočasen. Škoda.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 15 minutami:

Jaz sem imel to nesrečo, da sem najprej igral Uncharted 2 in mi je zato Uncharted 1 eden redkih špilov, ki jih za PS3 nisem obrnil, tam pri zombijih sem že zdavnaj zehal med streljanjem

Iskreno tisti nazi bunker je top horror level.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Inscryption

 

Avtor Pony Islanda tokrat s card gameom. Zaenkrat zelo uživam, predvsem zgodba mi dogaja. 

 

ss_738220c84b63522c4ca8c77fbff1ddb252ea0fe9.600x338.jpg?t=1634655928

 

Zraven pa igram še Super Monkey Ball Banana Mania, ki me je razočaral. OG-ji so mi top, tukaj pa premikanje in nekateri minigejmi šepajo. A je težko narediti rimejk igrice, kjer kotališ opico v žogi? Ampak ja, rimejks gonna remake 

 

ss_f75da5e1d80d34d966673c55e0eb2d1d2b6a847d.600x338.jpg?t=1633565703

Povezava do prispevka

Dark Pictures Anthology: House of Ashes 
Mislim, da sem že krepko čez tričetrt igre oz. skoraj že bolj proti koncu. Načeloma mi zadeva zelo ugaja.
Odvisno od konca, ki ga bom dočakal, pa se bom odločil, če bom šel še kak ponovni skozihod (načeloma mislim, da ne, razen mogoče veliko kasneje).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...