Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Evo, "obrnil" Hollow Knight na 75%, tako da bom zdaj malo bolj uizico šel pucat še preostanek zgodbe. Nor špil, komaj čakam 2. del, bom bolj pripravljen :D

 

Disco Elysium bo zdaj prišel v ospredje, zelo kul špil ampak malo mi je, kot pa bi gledal neko serijo: lahko tudi bolj v izi. 

 

Doom iz 2016 je tudi na sporedu :) 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Hollow Knight

 

Disco Elysium

 

Doom 2016

 

FUCK stari če mene trikrat skloniraš, daš na optimalnih 28 let in se divje ljubiš z vsemi tremi kloni naenkrat ne vem, če bo tok veselja in ljubezni :D 

Lej, jaz sem zdaj končno dobil mašino, na kateri lahko igram back catalogue za 10 let špilov :D 

 

Doom sem včeraj prvič igral par uric, super je, ampak vidim, da v prvo ne bom popucal vsega :D Sem pa presenečen, da se ga tudi z gamepadom da zelo solidno igrat. 

Povezava do prispevka

Mislim, jaz sem zelo slaba referenca, glede na to, da nisem proper igral igric skorajda desetletje, ampak mi je presenetljivo udobno igrat na gamepadu, tudi ne zdi se mi, da bi bil kaj večji motorični debil kot sem ponavadi. :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Joj ne mi dajat upanja, ker ne maram igrat FPSjev na plejki/switchu, ker takoj kupim oba DOOM špila za PS5 če je res fajn igrat

 

Sicer sem oba preigral na PC-ju z mišjo + tipkovnico, sam se mi zdi, da sta oba špila zelo komot tudi na gamepadu... Vsaj glede na YouTube videe, kjer folk dela nore stvari tudi s ploščkom in mi ta način nadzora ne deluje nek poseben handicap napram M+K.

 

V teh novih Doomih za razliko od tipičnih FPS-jev ni toliko poudarka na ekspresnem twitch aimu in snajpanju miljona soldatov z velikih razdalj, ampak na dobrem premikanju in pozicioniranju, hitrem menjavanju in kombiniranju orožij, boju na srednjih razdaljah in od blizu... Sploh v Eternalu, kjer je ful enih sposobnosti za crowd control (granate, freeze bomb, blood punch) in resurse (zažiganje sovragov, ki potem droppajo oklep, glory kill eksekucije za zdravje, motorka eksekucije za strelivo) vezanih na gumbe in cooldowne in sploh nimajo zveze s tem, kako dober ali slab aim imaš s kontrolerjem. Plus to, da praktično ni hitscan nasprotnikov, tako da si komot privoščiš kak zgrešen strel in te ne bo za kazen takoj pet modelov z brzostrelkami prerešetalo z razdalje stotih metrov...

 

V bistvu je Eternal na visokih težavnostih že skoraj nek hibrid med FPS-jem in kako tretjeosebno melee combat zadevo, ker moraš imet podobne skillsete izmikanja, postavljanja v prostoru, crowd controla, resource managementa itd.

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Raz reče pred 3 minutami:

V teh novih Doomih za razliko od tipičnih FPS-jev ni toliko poudarka na ekspresnem twitch aimu in snajpanju miljona soldatov z velikih razdalj, ampak na dobrem premikanju in pozicioniranju, hitrem menjavanju in kombiniranju orožij, boju na srednjih razdaljah in od blizu... Sploh v Eternalu, kjer je ful enih sposobnosti za crowd control (granate, freeze bomb, blood punch) in resurse (zažiganje sovragov, ki potem droppajo oklep, glory kill eksekucije za zdravje, motorka eksekucije za strelivo) vezanih na gumbe in cooldowne in sploh nimajo zveze s tem, kako dober ali slab aim imaš s kontrolerjem. Plus to, da praktično ni hitscan nasprotnikov, tako da si komot privoščiš kak zgrešen strel in te ne bo za kazen takoj pet modelov z brzostrelkami prerešetalo z razdalje stotih metrov...

Tole. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 urami:

Lej, jaz sem zdaj končno dobil mašino, na kateri lahko igram back catalogue za 10 let špilov :D

 

Doom sem včeraj prvič igral par uric, super je, ampak vidim, da v prvo ne bom popucal vsega :D Sem pa presenečen, da se ga tudi z gamepadom da zelo solidno igrat. 

Saj lahko komot ponavljaš stopnje, tako da vse najdeš in odkleneš, itd. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

že dolgo ni bilo ets2/ats posta :), zato tole:

 

v Americanu delam achievement, ko je treba prevažati kravice na dražbe goveda, zato sem si nabavil nov tovornjakec v primernem stilu in še lepo prikolico za prevoz bodočih hamburgerjev:

spacer.png

 

spacer.png

 

super stroj, pomoje bolj americana ne gre :). Pravi užitek ga je že samo zalaufati, saj basovsko bobnenje motorja prav učinkovito trese steklene površine okoli compa. Evo, pa še ena slikica iz "delovnega" pogleda:

 

spacer.png

 

sicer pa, presneto, se mi zdi, da v Americanu zadnje čase delam fure le še za farmerje, sedaj v Wyomingu za govedorejce, prej v Idahu za pridelovalce krompirja, tako da sem obiskal že toliko farm, polnih raznovrstnih kmetijskih strojev, da sem zadnjič imel že povsem sprane možgane in sem preorderal Farming Simulator 22. Sicer me sedaj kar malo vest peče, saj špil stane kar 80 €, ampak hype je kar velik (pa še, odkar sem na youtubu preveril filmčke od FS22, mi tamkajšnji algoritem sedaj neneheno ponuja v ogled posnetke mladih kmetovalk, ki pač snemajo svoj daily farming life. V bistvu prav kul, sploh nisem vedel, da je to tako "in", vsaj po ogledih sodeč. Tako da se sedaj izobražujem za FS22, saj tam obstaja toliko strojev, ki sploh ne vem, kako se imenujejo in za kaj oziroma kako se uporabljajo. Skratka, še mesec in pol, potem bom pa videl, če me bo prijelo tudi v kombajnu toliko časa presedeti, kot me sedaj v tovornjakih. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Pa pazi, da ti ne bo govedo ušlo!!!

 

Ej jst sm pa že po nebroj preizkušenih špilih še vedno na Project Zomboid. Špil res vleče,ker si lahko vsakič ko crkneš in začneš na novo popolnoma drugače začiniš igro.
Zadnji character, ki mi je crknil sem ga skozi cheate (:blush:) opremil z M16 ter dovolj municije, da sem se odpravil v bližnji zaport pobit vse zombije tja. Lahko bi rekel, da sem jih pobil okoli 200 predenj me so me swarmal in požrli :P

 

Zdej sem si pa skreiral enega navadnega mehankarja z hitrejšim XP gain in mi temu primerno ne bo treba dolgo časa grindat za skillse. 
Trenutno sem na sveže začel nekje v večnjem mestu v Kentuckyu. Odpravljam se na podeželje, kjer je bojda bencinska z manjšim jezerom zraven, ki naj bi omogočalo dobro bazo :) 

20211004200034_1.thumb.jpg.bde2f17e4ee984331a088bf3cd6a337e.jpg

 

Uspelo mi je najti Land Rover Defenderja, ki sem ga z svojimi mehaničnimi skillsi uspel ukrast 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Včeraj dobil parkrat po pički v Bloodbornu, ker je kup stvari, ki jih absolutno ne vem, zato bom dons mogu vsaj en youtube video pogledat

 

The lovehate relationship is real

Kar pravi Vlaho. Raje vprašaj tu na forumu za namige. Boš po moje veliko bolj užival v igranju, če sam odkrivaš stvari.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Prva stvar k mi je bla čudna je to, daje pištola samo od blizu uporabna, ker je to parry

Sm mislu da lah meriš. A bo tud kaka puška oz. karkoli za ubijanje na daleč? :D

A za sneak kill rabim samo počas hodit zadaj?

Videl sem, da se da zabodt nasprotnike takoj ko parryaš, samo niti enkrat mi ni ratalo. A ni L2, potem pa R1?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

Prva stvar k mi je bla čudna je to, daje pištola samo od blizu uporabna, ker je to parry

Sm mislu da lah meriš. A bo tud kaka puška oz. karkoli za ubijanje na daleč? :DObstaja sablja, ki ima gun, sam to se boš moral potrudit, da odkriješ lokacijo, kjer se dobi orožje. :D

A za sneak kill rabim samo počas hodit zadaj? Najprej fully charged R2, da stunnaš nasprotnika, potem pa R1, da narediš visceral attack (to so ti napadi, ki imajo posebno animacijo).

Videl sem, da se da zabodt nasprotnike takoj ko parryaš, samo niti enkrat mi ni ratalo. A ni L2, potem pa R1? Za visceral attack moraš biti dovolj blizu. Po uspešnem parryju imaš kr dolgo okno za visceral, tko da če si mal predaleč sam naredi par korakov do enemyja, pol pa R1.

 

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 23 minutami:

Opravo sem si že kupil (in zamenjal mal prepozno ker sem mislil, da sem že zamenjal lol)

kdaj naj uporabim molotove?

Jaz grem zdaj 2-ič skoz Bloodborne in če lahko podam še svoje mnenje:
Predvsem se moraš navaditi na način igranja, ker to ni hack and slash, ampak napadaš ob pravih trenutkih in tudi umikaš se velikokrat.
Meni največji plus je da raziskuješ oziroma poskusiš različne zadeve in se sproti naučiš kej kaj uporabiti.

Za molotove pa ti svetujem, da jih uporabiš v dveh primerih:
Ko je na dokaj malem prostoru več nasprotnikov
Ko se boriš z nasprotniki ki imajo za weakness ogenj (če prej uporabiš še olje in takoj za tem molotov, je učinek še večji)

Kar se pa parry-viscelar tiče, pa moraš, kot prej omenjeno res stopiti čist do nasprotnika, ko je stunan in pritisneš R1.

Če te res vleče youtube, priporočam fightincowboy uporabnika, ki ima celotno igro po delih predstavljeno; ti pa močno odsvetujem vnaprejšnje gledanje, ker boš imel vse spoilano. Najprej uživaj v raziskovanju in igranju, nato pa v skrajni sili pogledaš kak posnetek. :)

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Kinetic reče Dne, 4. 10. 2021 at 23:54:

ultima online!

my.uosecondage.com

 

To je to :)

mal za stare cajte

 

 

Uuu a res? Fak jst sem tudi dosti prespilal tega... Mogoče bi se ti joinal, ker je UO bolj socialna kot pa samotarska izkušnja 😁

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem vseeno nabavil psychonauts 2 na plejki. Zaenkrat se zelo zabavam, igra se kot imam v spominu enko, zgleda dobro, ze prve stopnje nakazejo in tudi overworld mi je kul. Malo nerodno je edino manageanje equipanih powerjev. Ful se veselim napredovanja skozi spil in upam na cimbolj raznovrstne levele, kar je bil imo highlight enke

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Shaq fu: a lagend reborn

2/10

shaqfu1.jpg

Neverjetno slaba igra, ki je parodija na znanega košžogaša. Sama komedija je neverjetno nesmešna za igro, ki je imela popolno umetniško svobodo in katere smisel je sama komedija. Gameplay je dolgočasen po 60 sekundah in se od tam naprej ne spremeni. Mindless X bash in včasih B. Za igro, ki je dolga cca 2 ure, je cca 115 minut predolga.

Edina stvar, ki je povprečna so cutsceni. Ni mi jasno kako ima lahko ta igra tako visoko oceno na steam.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...