Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 29 minutami:

Jaz sem Until Dawn preigral po dolgem jn počez (vse medalje). Meni je blo zelo fino in mi manjka takih iger. Res pa je, da sem šel vse skozi, ker mi je takrat manjkalo špilov in ker si lahko ponavljal poglavja. 

 

sej mas tole https://www.konzolko.si/playstation-4-igra-the-dark-pictures-anthology-triple-pack-ps4?search=the dark pictures Anthology

 

Man of Medan mi je bil sicer razocaranje, baje je Little Hope boljsi. House of Ashes izzide 22.10. in upam, da bo najboljsi od treh. cakam na konkreten price drop, vsaj dvojke.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz u bistvu kar zelo spoštujem deve / publisherja zaradi tega Dark pictures projekta, modeli gladko napovejo in verjetno tudi izvedejo 8 jebenih špilov iz žanra ki spet ni najbolj popularen na svetu, bolijo jih kurci, mi radi delamo čizerske horror špile in bomo zdej to delal naslednje desetletje pa lep,lp. V času, kjer se ena igrica paca po 4-5 let in kjer nihče ne upa več tvegati nič.

 

Mad respect za takle yolo move. Škoda samo da so špili trash :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 3 urami:

 

sej mas tole https://www.konzolko.si/playstation-4-igra-the-dark-pictures-anthology-triple-pack-ps4?search=the dark pictures Anthology

 

Man of Medan mi je bil sicer razocaranje, baje je Little Hope boljsi. House of Ashes izzide 22.10. in upam, da bo najboljsi od treh. cakam na konkreten price drop, vsaj dvojke.

 

Sem preigral vse. Ampak Until Dawn mi je bil najboljši. Čakam novega. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ok zaenkrat sem v Bloodbornu se začel malo level up-at, ugotovu sem tud da se da orožja izboljšat (fortify) kar je zaenkrat bolj uporabno blo kukr leveling up

 

Sicer še vedno večinoma uporabljam extended prvo orožje, ker mi je carski reach, ampak zdej vsaj mam pod palcem Yharnam (s tem da ignoriram oba bossa), tako da je grind užitek. No, srečal sem tudi enega hunterja, ki me je namahal v pol minute in kateremu več kot 48 dmg naenkrat nisem uspel narest. Ampak naj se pazi, ker počasi se mi oprema izboljšuje, motherfucker. I have a plan, I know what to do, samo malo moram še grindat. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 46 minutami:

Ok zaenkrat sem v Bloodbornu se začel malo level up-at, ugotovu sem tud da se da orožja izboljšat (fortify) kar je zaenkrat bolj uporabno blo kukr leveling up

 

Sicer še vedno večinoma uporabljam extended prvo orožje, ker mi je carski reach, ampak zdej vsaj mam pod palcem Yharnam (s tem da ignoriram oba bossa), tako da je grind užitek. No, srečal sem tudi enega hunterja, ki me je namahal v pol minute in kateremu več kot 48 dmg naenkrat nisem uspel narest. Ampak naj se pazi, ker počasi se mi oprema izboljšuje, motherfucker. I have a plan, I know what to do, samo malo moram še grindat. 

Jep Saw Cleaver je še vedno najboljše orožje,.. vsaj DPS je neverjeten. Vsekakor je Bloodborne fantastičen špil.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 urami:

Ok zaenkrat sem v Bloodbornu se začel malo level up-at, ugotovu sem tud da se da orožja izboljšat (fortify) kar je zaenkrat bolj uporabno blo kukr leveling up

 

Sicer še vedno večinoma uporabljam extended prvo orožje, ker mi je carski reach, ampak zdej vsaj mam pod palcem Yharnam (s tem da ignoriram oba bossa), tako da je grind užitek. No, srečal sem tudi enega hunterja, ki me je namahal v pol minute in kateremu več kot 48 dmg naenkrat nisem uspel narest. Ampak naj se pazi, ker počasi se mi oprema izboljšuje, motherfucker. I have a plan, I know what to do, samo malo moram še grindat. 

Ena res ful ful dobra stran Bloodbornea je, da so vsa orožja ful dobra. Čisto z vsemi se da delat raztur in preigrat celo igro. Verjetno boš našel še kako drugo orožje, ki ti bo naredilo lušte in to. Ne moreš pa level upat čisto do konca več kot enega orožja. Čisto zadnjega upgrejda je premalo, ker ga lahko najdeš le v svetu in ne droppa pri sovražnikih.

Anyway, Saw Cleaver je zakon, jp.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Preigral Alan Wake na PS5

 

Kul nostalgičen trip v temačne gozdove  :D 

Aja pa ta nova izdaja vsebuje še Sam Lake komentarje kjer govori med drugim o povezavah s Control ter potrdi nadaljevanje zgodbe :happy:

 

Soundtrack je tudi v celoti ohranjen ! (pred leti so umaknili špil iz prodaje ker so potekle licence).

 

 

 

 

:wub:

uredilo bitje gojc
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Ena res ful ful dobra stran Bloodbornea je, da so vsa orožja ful dobra. Čisto z vsemi se da delat raztur in preigrat celo igro. Verjetno boš našel še kako drugo orožje, ki ti bo naredilo lušte in to. Ne moreš pa level upat čisto do konca več kot enega orožja. Čisto zadnjega upgrejda je premalo, ker ga lahko najdeš le v svetu in ne droppa pri sovražnikih.

Anyway, Saw Cleaver je zakon, jp.

Eh? O čem ti to spet.  V svetu najdeš 1 final upgrade item samo brez DLCja, z DLCjem sta dostopna 2. Pol imaš 3 v Chalice dungeonih v skrinjah in seveda šanse da jih dropajo bossi čisto spodaj.  In na koncu , če imaš 60 insighta ga lahko preprosto kupiš tik pred koncem igre. 

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 urama:

Eh? O čem ti to spet.  V svetu najdeš 1 final upgrade item samo brez DLCja, z DLCjem sta dostopna 2. Pol imaš 3 v Chalice dungeonih v skrinjah in seveda šanse da jih dropajo bossi čisto spodaj.  In na koncu , če imaš 60 insighta ga lahko preprosto kupiš tik pred koncem igre. 

Spet a? LOL. Umiri malo predivje konje, k si obnoxious. Če sem falil, se opravičujem. Hvala za proper podatke, oh ti gospodar iger. :D

 

@Werazielglej kaj je napisal Majek zgoraj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Js bom itak to vse falil :D

iskreno ne boš niti potreboval

 

pa razlika med +10 in pa +9 weapon je tko res 9 ali 10 pik

 

za nekoga tvojih izkušenj je to vseeno, dovolj je en rock

 

upam pa da te tako zasvoji da boš še vse beznice oblajal :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 10 urami:

HK: premagal sem Hollow knighta in videl bad ending. Prebil sem se čez belo palačo in dobil zadnji charm. Bela palača je bila velik izziv, je bilo pa zadovoljstvo na koncu toliko slajše.:) Trenutno sem na 102%. Ogromno contenta je še ostalo. 

od vseh šefov in vsega kar sem dal čez v HK je bila Bela palača najbolj pain in the ass skor sm zlomu laptop, steno, gamepad, prejebal vse po spisku  :D 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 15 minutami:

od vseh šefov in vsega kar sem dal čez v HK je bila Bela palača najbolj pain in the ass skor sm zlomu laptop, steno, gamepad, prejebal vse po spisku  :D 

A ti si naredil Path of Pain? Men ni šans, da rata. Vse ostalo tam not je bil pičkin dim v primerjavi s tistim. :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...