Skoči na vsebino

Risarije (krace, ilustracije, umetniška dela ...)


DaCapo

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Zdravo.. 

malo sem nov tu.. in ne najdem primerne teme za moje vprašanje... tako da se vnaprej opravičujem, če katerem stopim na žulj :)

Rabm nekoga ki bi editu sliko.. ali pa če mi lahko pokaže pot, do kakšnega online photo editorja, ki ma opcijo smart / AI cutout (rad bi se znebil ozadja, ki je kopalnica..)

 

ali pa usaj pot v pravo temo...

 

 

nekaj časa nazaj sem uporabljal pixlr ali nekaj podobnega (free online photo editor) in so imeli to možnost (AI cutout). Zdaj pa je to premium in treba dat denar... :)

 

hvala za pomoč.

 

lp

uredilo bitje janez23
Povezava do prispevka
janez23 reče Dne, 17. 2. 2021 at 23:03:

Zdravo.. 

malo sem nov tu.. in ne najdem primerne teme za moje vprašanje... tako da se vnaprej opravičujem, če katerem stopim na žulj :)

Rabm nekoga ki bi editu sliko.. ali pa če mi lahko pokaže pot, do kakšnega online photo editorja, ki ma opcijo smart / AI cutout (rad bi se znebil ozadja, ki je kopalnica..)

 

ali pa usaj pot v pravo temo...

 

 

nekaj časa nazaj sem uporabljal pixlr ali nekaj podobnega (free online photo editor) in so imeli to možnost (AI cutout). Zdaj pa je to premium in treba dat denar... :)

 

hvala za pomoč.

 

lp

https://www.remove.bg/

 

?

uredilo bitje ReV
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...