Skoči na vsebino

Risarije (krace, ilustracije, umetniška dela ...)


DaCapo

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Mic-E reče Dne, 13. 1. 2022 at 22:46:

Danes mi je kolega posodil Bambooja, pa sem mal experimentiral..... Pa me mika da bi nabavil tablico za začetnika.... kako priporočilo pod 100€?

 

 

Sicer je ravno malo čez 100€ ampak pomoje bi se izplačalo tole vzet.

https://www.bolha.com/komponente-ostalo/graficna-tablica-wacom-intuos-m-kot-oglas-8040280

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Tnx obema :)

 

@Ripper ej, meni je najbolj žal bolniške, ker je animirat res bomba. Mi je noro, da se začne nekaj premikati praktično iz čiste nule... Ampak zdaj, ko me je že drugič nekaj tako spodsekalo, ko sem bil sredi intenzivnega uživaškega dela, in mi čisto zaprlo ustvarjalni kanal, me je enostavno strah spet probat, sploh ker te bolečine v rokah vplivajo tudi na moje pisarniško delo in kvaliteto življenja nasploh. Ampak bomo vidli, kaj bo prinesla prihodnost, pa če mogoče vmes pogruntam še kakšen način to zazdravit ali zaobit.

Povezava do prispevka
ThePek reče pred 18 minutami:

Tnx obema :)

 

@Ripper ej, meni je najbolj žal bolniške, ker je animirat res bomba. Mi je noro, da se začne nekaj premikati praktično iz čiste nule... Ampak zdaj, ko me je že drugič nekaj tako spodsekalo, ko sem bil sredi intenzivnega uživaškega dela, in mi čisto zaprlo ustvarjalni kanal, me je enostavno strah spet probat, sploh ker te bolečine v rokah vplivajo tudi na moje pisarniško delo in kvaliteto življenja nasploh. Ampak bomo vidli, kaj bo prinesla prihodnost, pa če mogoče vmes pogruntam še kakšen način to zazdravit ali zaobit.

Jaz sem imel sicer težave z ulnarnim živcem, ampak gre praktično za isto stvar in podobno terapijo/preventivo.

Men je enostavno pomagalo to, da sem se začel res striktno držati pavz z raztegovalnimi vajami med delom. Od takrat nimam več nobenih težav.

Povezava do prispevka

Hej, hvala za pomoč in predloge. Delal sem redne pavze in redno raztegoval obe roki. Imam tudi neko stiskalnico za zapestje. Še najbolj je pomagalo, da sem imel elastiko okoli roke, malo pod komolcem, pa da sem mazal THC olje po roki. Pomojem je itak glavni problem v tem, kako držim pisalo, oziroma miško, in je nekaj, kar bom moral preprogramirati v svoji glavi. Skratka, še bolj se bom moral potruditi :)

 

Powerballa pa res še nisem probal!

Povezava do prispevka

Priporočam tudi Smrekovit. Povsem naravna malža proti bolečinam. Sam sem z njo rešil ogromno problemov, ki jih večina rešuje s protibolečinskimi tabletami ali še čim hujšim. Je pa res to, da je treba zadevo redno uporabljati (dnevno) in jo vmasirati v boleč predel. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...