Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Men gre pa na jetra njeno tipično hollywoodsko jamranje princesk. Neki jamrajo da morajo rojevati ter kako nimajo nobene odločitve. Ja, skozi današnje oči res zgleda bedno, ampak biti aristokracija je bilo v srednjem veku kot je danes biti milijonar. Njena alternativa ni neki sodoben zahodni stil življenja, ampak življenje navadnih srednjeveških ljudi... torej garanje na polju/delavnici plus rojevanje.

 

Pa uno ko zmaj uleti out of nowhere čist neslišno dokler ne začne bruhat ognja po folku.Ne vem če so zmaji znani po tem, da letijo neslišno kot sove? Samo pomojem je bolj una fora, ko zvok očitno v kader ali pa iz kadra ne more potovati.

 

Drgač pa je za gledat.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka

zanimiva raba udejanjene metafore za deflowering, "nocno klanje divje svinje"

una bitka je bla kr cringe, to da je su demon full retard je blo kul, lokostrelce tud loh prezvim, sam loh bi recimo v delu nacrtovanja omenl, kapa lokostrelci? ah itak so bedni to so gusarji k nimajo pojma z lokom,
 uno posiljanje 3 pa po 3 vojscake dokler ne pride FINAL BOSS je blo kr krindz, lepo pa da je final boss pol 1hit kill hehe

mi je pa najbolsi del do zdej, ker vsaj obeta mal spletk in politicnih svinjarij

Povezava do prispevka

Po treh delih zelo navdušen :)

Meni je pa všeč da je isti intro, oz, se je samo območje menjalo, tako kot se je tudi pri GoT, glede na to kje je potekalo dogajanje.

Všeč mi je, da so dali za protagoniste like, ki deluje fizično...čudno, če lahko; grdo, da še bolj poudari Valirijski inbreeding :D

uredilo bitje pocast
Povezava do prispevka
Okult reče pred 12 urami:

zanimiva raba udejanjene metafore za deflowering, "nocno klanje divje svinje"

una bitka je bla kr cringe, to da je su demon full retard je blo kul, lokostrelce tud loh prezvim, sam loh bi recimo v delu nacrtovanja omenl, kapa lokostrelci? ah itak so bedni to so gusarji k nimajo pojma z lokom,
 uno posiljanje 3 pa po 3 vojscake dokler ne pride FINAL BOSS je blo kr krindz, lepo pa da je final boss pol 1hit kill hehe

mi je pa najbolsi del do zdej, ker vsaj obeta mal spletk in politicnih svinjarij

na 49:18 reče tamal dragon rider archers hold the high positions.... in pol njegov fotr/stric reče, da kdo je dost neumen, da gre umret v tak hellpit. mogoče te je preveč zamotilo, da je to izustil ČRNEC in je zbrisalo iz tvojega spomina. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 22 minutami:

na 49:18 reče tamal dragon rider archers hold the high positions.... in pol njegov fotr/stric reče, da kdo je dost neumen, da gre umret v tak hellpit. mogoče te je preveč zamotilo, da je to izustil ČRNEC in je zbrisalo iz tvojega spomina. 

govorim o tem da bi loh mel razlago zakaj so archerji tolk bedni, ne da obstajajo

Povezava do prispevka

Mene niti ni motilo to z archerji, oziroma je bilo dovolj stvari za upravičit suspension of disbelief. Ko čepi tam preden charga tista bela zastava precej plapola v močnem vetru, kar pomeni da niso bili najbolj ugodni pogoji. Ne teče po odprtem polju ampak ima precej zavetja z raznimi predmeti po obali, ki jih puščice zadevajo. Nasploh je razlika med streljanjem na eno majhno hitro premikajočo tarčo ali streljanje v zrak nad množico kakor so bili lokostrelci navadno uporabljeni. Pa tudi ko se je dejansko ustavil za borit, jih je kasiral in ne samo eno. Tako da plot armor gor ali dol, vse skupaj se mi ni zdelo tako nerealno.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 urami:

sm se hotu spravit brat Fire & Blood pol pa ugotovu, pa tut to še ni dokončano + niti dunk end egg ni fertik  :avadodo:

kdaj je grrm nazadnje kej do kraja napisal??

 

Je celotna 300-letna Targaryenska zgodovina. Celota ni končana ma del z Rhaenyro in ostalimi iz tega obdobja je zaključen. Vsaj tako izgleda glede na kazalo. Nisem še prebral, ma ga imam doma (tnx multiple bon21). Je pa to history book varianta ne roman v stilu ASoIaF.

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 20 minutami:

 

Je celotna 300-letna Targaryenska zgodovina. Celota ni končana ma del z Rhaenyro in ostalimi iz tega obdobja je zaključen. Vsaj tako izgleda glede na kazalo. Nisem še prebral, ma ga imam doma (tnx multiple bon21). Je pa to history book varianta ne roman v stilu ASoIaF.

jap, zdaj ne bi rad preveč spoilal, tako da bom samo rekel, da se knjiga konča z začetkom vladavine naslednje generacije

Povezava do prispevka

Upam, da se po time jumpu malo umiri tempo in dobimo več delov, ki se dogajajo en za drugim. Zdaj je praktično pred vsakim delom nek mini time jump od par mesecev do par let in imam občutek, kot da plot samo skače od eventa A do eventa B ala zadnje GoT sezone, samo z boljšimi pisci. Vem da mnogim verjetno paše tako, da se stalno nekaj dogaja, ma jaz imam rajši da zgodba malo zadiha in dobimo več od vsake situacije.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...