Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Meni je pa zelo toplo-hladna tale serija. Na momente res mi je legendarna potem pa neke hudo amaterske scene, ki uničijo vzdušje. So mi pa tile mini time-skipi totalno mimo. Boljše bi blo mal razvlečt stvari.

- Kralj govori kak bo naslednjih sedem dni samo slavje ter turnirji. Potem pa skipajo do neke boge poroke brez nobene žive duše kot, da bi se na skrivaj ženila kot Rhaegar ter Lyanna Stark sredi vojne. Faking heir to the Iron Throne je.

- Christon pohaja princeso oz. ona njega. Naslednji del pa pune zalubljen ponuja, če pobegneta  skupaj, se poročita ter potujeta po svetu. Čez pol ure pa se mu utrga. Ubije gej ljubimca od njenega ženina ter brez bilokakšnih poslednic.

- Sicer so namigovali že v prvem delu, da ma Kralj neuzdravljivo rano ampak mi je smešno kak je dejansko "čez noč" tipson na pol mrtov.

 

Deamon sicer pa vsak del boljši. Creme de la creme serije. Vsaka čast Matt Smith. Velik dreka je požrl ko so ga najavli za vlogo. Tamala sicer mi je tudi bila odlična ampak mo vidli kaj bo zdaj ko se igralka menja.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

- Christon pohaja princeso oz. ona njega. Naslednji del pa pune zalubljen ponuja, če pobegneta  skupaj, se poročita ter potujeta po svetu. Čez pol ure pa se mu utrga. Ubije gej ljubimca od njenega ženina ter brez bilokakšnih poslednic.

To je mene na hard zmotilo. Najprej modelček on duty edini brez čelade, ker pač, je treba videti da mu bedira na faci. 

Potem se mu odpelje, for no real reason, pač, se mu. 

Nokavtira Laenorja (kar nobenih posledic za to), fenta tam tega Joffreja (slabo gre tem tipom na porokah :D) i nikome ništa. 

Pri tej sceni so ga res zafukal na polno, a je to delal kak gostujoči pisec iz Rings of power? :D

Povezava do prispevka

 

Tijuana reče pred 2 urama:

- Kralj govori kak bo naslednjih sedem dni samo slavje ter turnirji. Potem pa skipajo do neke boge poroke brez nobene žive duše kot, da bi se na skrivaj ženila kot Rhaegar ter Lyanna Stark sredi vojne. Faking heir to the Iron Throne je.

Čakam na pojasnilo v naslednji epizodi, ampak meni je to delovalo kot posledica uboja in kaosa ter luži krvi na kraljevi mizi. Fast forward imo zato, ker je bilo videti, da kralj umira. In zveza bi utrdila claim Rhaenyre.

Tijuana reče pred 2 urama:

- Christon pohaja princeso oz. ona njega. Naslednji del pa pune zalubljen ponuja, če pobegneta  skupaj, se poročita ter potujeta po svetu. Čez pol ure pa se mu utrga. Ubije gej ljubimca od njenega ženina ter brez bilokakšnih poslednic.

Ok no, dokaj jasno je, da kings guards ne bo pofukal princese, ker mu je tič stopil no. Že prej je bil očitno zaljubljen pa je to skrival.

Zakaj bi bile posledice? Tip je fakin Kings guard. Mislim, da v srednjeveškem svetu ne rabu pojasnjevati, če koga ubije. To je praktično njegov job.

Tijuana reče pred 2 urama:

- Sicer so namigovali že v prvem delu, da ma Kralj neuzdravljivo rano ampak mi je smešno kak je dejansko "čez noč" tipson na pol mrtov.

Ti si slabo gledu serijo no. V vsakem delu so prikazovali, da razpada. Samo v zadnjem delu mislim, da je dvakrat padel skupaj.

apovsic reče pred 9 minutami:

jaz upam da res, da so to naredili, kot nek mini visec, ki se potem razreši drugu epizodo, ker drugače je res wtf

This.

Povezava do prispevka

Ni naslednjo epizodo ta dolgi time skip? Če je takoj že nevem kak smisel ima razrešiti neki umor, ki se je zgodil na poroki pred 10timi leti :D 

tyne reče pred 15 minutami:

Zakaj bi bile posledice? Tip je fakin Kings guard. Mislim, da v srednjeveškem svetu ne rabu pojasnjevati, če koga ubije. To je praktično njegov job.

Commander of the City Watch Jason Slynt je moral pojasnevati posledice svojih dejanj Tyrionu.

 

tyne reče pred 27 minutami:

Ti si slabo gledu serijo no. V vsakem delu so prikazovali, da razpada. Samo v zadnjem delu mislim, da je dvakrat padel skupaj.

Očitno mi je to ušlo. Morem pa rečt tu sem zelo pristranski, ker njegov lik mi je daleč najslabši v pesmi ledu in ognja. Tudi igralec mi je zelo anti. Robb Starku je verjetno idol bil.

 

Pol pa še reče, če se ga bojo spominjali kot dobrega kralja :D 

Povezava do prispevka

Pa čaki no, govoriš o tipu, katerega se je the Hand močno trudil znebit :D sranje je bilo priročen izgovor

Sej je tut mene zmotilo, da je tip kar lagano šel na vrt, če ne bo pojasnila v naslednjem delu, bo tudi z moje strani minus za to. Ampak ni pa to zdej major luknja.

 

Jst mislim, da je poanta Viserysa, da ni nesposoben, ampak šibek kralj. In da igralec dobro opravi vlogo. 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

Sicer pa ne vemo zakaj je do tega prišlo. Lahko bo še kaj na temu, lahko sploh ni on začel :)

Iskreno na to nisem niti pomislil, to bi bilo pol veliko bolj smiselno. Pa bil je kaos, in se ni videlo kaj dejansko se dogaja. 

Dvomim, da bodo kdaj razložili, lahko si vsak pol predstavlja po svoje. 

 

Povezava do prispevka
tyne reče pred 21 minutami:

Ampak ni pa to zdej major luknja.

Se strinjam, da ni velika luknja to. To je pač posledica tega, da so določene stvari rezali, ker ni časa in šibajo dalje. Serija je še vedno mi dobra ampak se mi zdi da bi vse skupaj boljše izpadlo, če bi pač dali več delov v sezono. Določene like bolj spoznali, druge bolj izkoristili etc.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 25 minutami:

Jst mislim, da je poanta Viserysa, da ni nesposoben, ampak šibek kralj. In da igralec dobro opravi vlogo. 

je slab kralj ker ma kralj samo en job sprejemat odlocitve, on jih pa zelo tezko kar je pol udejanjena metafora tega da gnije pri zivem telesu in nikol ne rece dejte mi prst odsekat pa mir, alpa dejte mi roko odsekat pa mir, skos samo upa da bo ze nekak ... pa pol ni

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 18 minutami:

a ni fora da ga majstri zastruplajo oz nočjo (al pa ne znajo) pozdravit

vsaj tak občutek sm dobu pr uni sceni, k je en hotu neko alternativno žavbo uporabit za kraljeve rane pa ga je taglavni zavrnu

ja mal je tko izpadl ampak mislm da ni blo misljeno, sam kao da so nesposobni dost in itak ne vejo kaj bi pocel,  in je samo se bolj ocitno da bi mogu sam ukrepat pa pac ni bil zmozen in je prepozno

Povezava do prispevka
apovsic reče pred 2 urama:

Dobro? Model je fakin izjemen, model je enega bolj medlih kraljev iz knjige, dvignil v enega (meni) najblj fascinantnih kraljev

Nisem še bral knjige. Ampak meni je zelo kul :) 

Okult reče pred 2 urama:

je slab kralj ker ma kralj samo en job sprejemat odlocitve, on jih pa zelo tezko kar je pol udejanjena metafora tega da gnije pri zivem telesu in nikol ne rece dejte mi prst odsekat pa mir, alpa dejte mi roko odsekat pa mir, skos samo upa da bo ze nekak ... pa pol ni

Je slab kralj, ker je šibek. Ni pa nesposoben v smislu da ni neumen, načeloma razume situacije in kaj je potrebno storiti, ampak nima cojones oz. odločnosti za resne akcije.

kid666 reče pred 43 minutami:

a ni fora da ga majstri zastruplajo oz nočjo (al pa ne znajo) pozdravit

vsaj tak občutek sm dobu pr uni sceni, k je en hotu neko alternativno žavbo uporabit za kraljeve rane pa ga je taglavni zavrnu

Pa ne vem, men so majstri vedno delovali nesposobni, že v GoT. Pač srednjeveška Evropa medicina. Puščanje krvi in pijavke v skladu s teorijo štirih humorjev.

Povezava do prispevka

Brez pojasnila kaosa prejšnjega dela :wacko: kralj še živ.

 

Zakaj je daemon naenkrat ratu family man, a sem kej falu? No saj ni family, ampak bere knjige v Pentosu, what.

Ser Criston salty :D

Zakaj naj bi hotla kraljica zažgat kraljevega fukača, a ni bolj smiselno, da je živ, če hočeš čim bolj razširit govorice, ki ti morda rešijo otroke?

Also Aegon :rofl: proper madman

Povezava do prispevka

 

tyne reče pred 1 uro:

Brez pojasnila kaosa prejšnjega dela :wacko: kralj še živ.

sej je blo pojasnilo, v prejsnjem delu skor crkne, mu odrezejo roko in jo nadomesti g. Roka

men najbolsi del do zdej, nadomestki so kul,
skoda  mi je edin k nista power-couple z zmaji dl casa ostala na sceni, pa skoda za spodvitega spacka
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...