Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Sem prebral Fire&Blood in še World of ice and fire. Imajo zadosti detajlno podlago, da je to epska serija, pa še zmaji zraven. Tega pa še Dumb&Dumberju ne bi ratalo zajebati.

 

Nekako pa še vedno upam na zgodbo o Aegonu the Conquerorju v prihodnosti.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Če bo na nivoju, se veselim česarkoli GoT (oz. AoIaF) related.

Sem bil razočaran, ko so skenslali prequel na temo the long night. Med razlogi naj bi bilo tudi to, da enostavno ni nič konkretnega spisanega na to temo (Martin => knjige), čeprav jih v preteklosti to ni ustavilo....

 

Anyway, high hopes :)

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 14 urami:

Če bo na nivoju, se veselim česarkoli GoT (oz. AoIaF) related.

Sem bil razočaran, ko so skenslali prequel na temo the long night. Med razlogi naj bi bilo tudi to, da enostavno ni nič konkretnega spisanega na to temo (Martin => knjige), čeprav jih v preteklosti to ni ustavilo....

 

Anyway, high hopes :)

Tukaj je spisana 1 knjiga in to kar bo v seriji je 1/4 knjige 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Bil sem fan GoT, za tale prequel mi pa kar malo dol visi, žal se je Martin pri meni s svojim odnosom zelo slabo zapisal in me ne mika nič, česar se on dotakne. Ne vem niti če bi šel brat novo knjigo Got (če jo slučajno kdaj res spiše).

uredilo bitje kr'en
Povezava do prispevka

Škoda, ker na začetku pokažejo, da je pequel, ker čisto komot bi bil A Song of Ice and Fire samo tist premonition in bi furali naprej nekaj čisto novega. Mene je pustilo precej ravnodušnega, noben lik za enkrat ni niti približno zanimiv, kaj šele, da bi bil dobro odigran. Ne vem kaj folk tolk motijo lasulje, ko je obupn CGI (ne samo zmajev) veliko bol bode v oko.

Povezava do prispevka

Kr kul, sicer malo OTT turnirsko klanje, tam boleče očitno zgolj z namenom 1uppanja GOT ala Obrynova grafična smrt vas je šokirala ampak za nas je to a Tuesday.

 

Sem nameraval preskočit in furat surlo naprej ampak milim da bom kr skočil na vlak

 

gledat westeros spet z nič oziroma malo pričakovanji je prav osvežujoče =P

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...