Skoči na vsebino

[multi] Forza Horizon Serija


Priporočeni prispevki

Cel svet: najboljša arkadna dirkačina zadnjih 20 let, mega odlom špil, 10/10, najhitreje prodajan xbox naslov vseh časov, triumf xboxa, absoluten goty 2021

 

Mnenjalnik:

amnesia reče pred 4 urami:

uvod ---------------

 

fh5 je zame eno najvecjih razocaranj ever

 

sem level 230+, oddirkal sem vse, kar je mozno, speed traps/zones 3 stars itd (edino, kar nisem, so drift zones, ker whatever)

 

sesul sem vse table, kupil vse bajte, imam 350+ avtov, po (mislim da) 400 wheelspinih je koncno padel sesto elemento FE, moj najljubsi lambo ever (sicer sem ga ze zdavnaj kupil v AH, ampak mi je slo na zivce, ker v detajlih avta pise ime prvega lastnika), na bancnem racunu je 13 mio

 

farmal sem custom race za skill pointse + kupovanje porche cayman 2015 (odklenes 1 navaden in 1 velik spinwheel za 14 perk pointsov)

 

hint: ce te avtomobile darujete novim playerjem, cez nekaj dni dobite povrnjene perk pointse (na zalost sem to ugotovil prepozno, bi lahko manj farmal ta boring crap)

 

 

 

mapa ---------------

 

glavna zvezda (poleg avtomobilov, seveda) vsake FH igre je naravnost katastrofalna in dobesedno smrdi po lenobi in/ali nesposobnosti

 

vse je prazno, jebena đungla, trava in pesek, en hotelski kompleks in ene 3 malce lepse bajte, ki si jih verjetno lastijo lokalni dilerji koke

 

povsod same kolibe in mikro mestece (bolj natacen opis bi bila vasica v spodnjem dupleku), v katerem so bajte narejene iz kartonastih skatel in oslovskega dreka

 

sploh ne dojemam, kako smo lahko v letu 2021 pristali na tej tocki

 

v FH3 je bila mapa raznolika, cudovite plaze, visoki neboticniki, ki so se ponoci krasno osvetljeni vzpenjeli v nebo in si jih lahko videl s prakticno kateregakoli dela mape, hud dizajn open air party sotorov itd, predmestje z vrstnimi hiskami, ni da ni

 

absolutno porazno, sploh ne najdem besed, ki bi opisale to dolgocasno gnilobo

 

 

 

vozni park ---------------

 

v fh4 imam po moje 700+ avtov

 

seveda v fh5 startas z nule, kar samo po sebi ni problem, le-ta pa nastane, ker je 99% avtomobilov istih kot v prejsnji igri

 

kako naj bom vesel audija RS6, ce pa ni najnovejsi model, pac pa neka 5 let stara jajca, ki sem jih fural ze v prejsnji igri?

 

zakaj bi hotel furat tisoc in eno verzijo amerskih muscle cars, vse je isto sranje

 

tudi nasploh je sodra mnogo prevec, veliko bolje bi bilo, da se fokusirajo na 200 res dobrih/novih/unikatnih avtov, vec kot ocitno sem jim gre samo za golo stevilko

 

vozni model je malenkost boljsi kot v fh4, jebene feltne se vedno spadajo pod performance upgrade in ne pod kozmetiko, meh out of 10

 

 

 

d(i)rkanje ---------------

 

v celi igri ni niti ene same dirke, ki bi si jo zelel ponoviti, kaj sele, da bi jo drkal nonstop in poskusal izboljsati rezultat

 

vse je brez duse, malo na random postavljeni checkpointi in to je to

 

goliath dirke so bile vedno carske, ker so dolge in te peljejo po celi mapi, tokrat pa temu ni tako, ker je mapa bedno bedna

 

offroad je lol, sploh ne vem, zakaj se to tlacijo v spil, samo ctrl + a, delete, ce bi bil na njihovem mestu

 

 

 

AI ---------------

 

na visjih tezavnostih je AI totalno broken

 

rubberbandig je hujsi, kot v neki random dirkacini iz leta 2005 (made by gumiplast d.o.o.), ki so jo prilagali pralnemu prasku

 

modeli imajo vec kot ocitno raketni pogon (se posebno, ce imas X class avto), ki njihove avtomobile pozene do warp 9

 

ne znam si drugace razlagati situacije, da po ravnini tiscis avto 430, nasprotnik pa mimo tebe dobesedno svigne kot nek SR-71 (potovalna hitrost) in je v trenutku 100m pred tabo

 

zaletavajo se vate itak nonstop, obcasno zapeljejo mimo checkpointa in jih igra ne kaznuje in podobne neumnosti

 

 

 

online (broken as fuck) ---------------

 

na mapi prakticno ni folka, ker igra vse igralce nonstop premetava s serverja na server (res carsko, ko delas skill chain, si random prestavljen in se chain resetira lol)

 

stojis na mestu, malo stran od teme se teleportira avto, 2 sekundi fura mimo tebe in spet izgine

 

nadcarski efekt, ce bi se igra imenovala back to the future MMO

 

forzathon so preimenovali v forza arcade (WHY), namesto enega dogodka na mapi (vsako polno uro) so zdaj trije (na treh razlicnih tockah ob istem casu) vsakih 15 minut

 

ni mi uspelo koncati niti enega eventa, ker je folk razdrobljen na treh koncih in dobesedno izgine, because fuck you (isto velja za convoy)

 

prometa na mapi ni, dobesedno ni nikjer NITI ENEGA avta, razen, ce igras solo/offline

 

11 milijonov playerjev, pocutis se pa, kot si v neki dolini smrti, kjer v radiju 1000km ni zive duse

 

pvp sploh raje ne probavam, ker so isti problemi, v dirkah ljudje vs drivatar pa noobi uletavajo z x class avti in so potem nasprotniki nepremagljivi

 

 

 

ostali debilizmi ---------------

 

spansko govoreci ljudje po celem svetu organizirajo obrede, v katerem se hitrostno krizajo in molijo k mariji zaradi ogabno prisiljenega spanglisha, ki je tako cringe, da te po nekaj sekundah prime srat (v 2021 liki se vedno ne odpirajo ust lol)

 

liki, ki jih imas na izbiro (player character) imajo se 10x grse face kot v fh4, imamo pa zato umetne ude in they/them pronouns, how progressive

 

playground masovno bana livery creatorje (bani so za 9999 let) zarad logotipov ala martini, jägermeister in marlboro (rip legendarno polimani avti iz zgodovine dirkanja), zajebantskih kombijev z napisom free candy, anime likov (tudi, ce ni nobene golote), bani padajo zaradi stevilk 69 in 420 (kot livery ali registrske)

 

banane so fasali znani kreatorji, ki so leta ustvarjali umetnine v forzah, ko odprejo support ticket po nekaj minutah dobijo avtomatiziran email, da je closed

 

 

 

odvod ---------------

 

res katastrofa od spila, ki so ga verjetno spackali v nekaj mesecih (predvidevam, da forza motorsport ni bila dobrem stanju in so na silo porinili ven novi horizon, ceprav se ni bil na vrsti)

 

dejansko upam, da je bilo tole na hitro narejeno po sili razmer, ker ce so delali na igri od izida fh4, lahko kar zaprejo firmo

 

naj se jim zalomi novi fable, mamu jim jebem britansko

 

 

 

:D:D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Cel svet: najboljša arkadna dirkačina zadnjih 20 let, mega odlom špil, 10/10, najhitreje prodajan xbox naslov vseh časov, triumf xboxa, absoluten goty 2021

 

pisuni v gaymerskih cajtngih (ki multiplayerja niti sprobal niso pred izidom) in folk, ki igra preko game passa

 

folk, ki je dejansko igral vse horizon igre, tega nikoli ne bi napisal

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 4 minutami:

Hehe men je bil najboljši ta kontrast med "igrica je totalne smeti" in "sem level 230+, oddirkal sem vse, kar je mozno" :D

 

Me pa ne čudi, že štirka je bila samo more of same po odlični trojki, petka mi deluje kot več istega, samo v Mehiki. Mogoče probam, ko bo po mefisto ceni.

 

ma ja, preigral sem vse po dolgem in pocez, ker trenutno ni igre, ki bi me res zanimala (in ker so mi bili FH-ji vedno carski, kljub napakam), v destiny pa do naslednjega tedna ni nic za delat

 

ko sem bil ze tako dalec z odklepanjem in dirkanjem, sem se pac prisilil, da grem do konca in samo lep lp do fh6

Povezava do prispevka

Jaz se tudi precej strinjam z amnesia...sem preigral FH4 po dolgem in počez in med igranjem FH5 sploh ne opazim neke razlike...kot bi nek expansion igral...pa te bugi s serverji in posledično arcade dogodki..pa v vsaki sezoni bug z nedokončanjem nekega tournamenta..3x naredil in mislil, da sem fuknjen, tudi menjava avta ne pali..

 

Dal sem 100 eur za komplet paket in se počutim malo nategnjenega, ampak po drugi strani pa za 10 min malo sprostitve, ne vem kaj bi drugega igral..pogrešam pa res tisti ranking vsak teden za online, ker zdej ne vidim čara..pač furaš in to je to...avte imam itak vse kar je kul razen za lambota fe se se še ne mislim izprsit na ah..na kolesih pa ni sreče..vse evente opravim s tremi avti..edino da zamenjam je ko queste delam in je pač pogoj kateri avto moraš izbrati...ampak potem za nagrado dobiš neko hupo..vau pizdarija....

 

Pod črto..online bi morali dodelati / spremeniti, drugače bom čez en mesec pozabil na to igro...oziroma verjetno bom za vse storije ob delanju tedenskih questih rabil kakšen teden več...potem se pa tudi tistih 100 eur za čas igranja ne zdi več tako veliko...

Povezava do prispevka

Nekaj delam narobe, a ne vem kaj. Če igram na Above average z avtom C ali D kategorije, sploh nisem konkurenčen AIju, pa tudi če vozim domala perfektno. Vsi avtomobili me prehitevajo po ravni liniji za keks tudi če skos tiščim gas. Zmagati mi uspe samo z enim Mercedezom B kategorije, a ne vem, zakaj. Ali je treba avtomobile upgrejdati/tunati, da si lahko konkurenčen na višji AI težavnosti? Nek haklc mora bit, ki ga ne poznam. 

Povezava do prispevka

Ja v nastavitvah avta...pejt pod "Find tune" pa vzemi klaso, ki jo želiš..pa zloadaj od tistega ki ima največ downloadov...pa tudi razlike so med avti..imaš 5 avtov ene klase, isto pik, pa bo med njimi po sekundo razlike na krog..in pol je problem, ker jaz imam enga evota za offroad, astona vulcan za mešane, pa audija r8 za cestne, vse ostale avte imam na stock, ker jih praktično nikoli ne furam, razen ko je v questu, potem ga pač malo prilagodim zahtevani klasi..freeroam pa arcade pa furam v mclarnu senna...kaj ti bo 700+ avtov, če itak je brezveze imet npr. 30 bmwjev...

uredilo bitje dzuko
Povezava do prispevka

@twEEneRja, kot sem napisal na prejšnji strani, tunanje je absolutno nujno. sam so res dobri tuni od drugih, tko da se ne rabiš ukvarjat s tem, če te ne zanima. jaz nisem niti menija odprl :D 

 

@Šimšalamima Huhua ni to pol edini pravi pokazatelj kakšen je res špil!? pač ljudje smo grinderji, tko smo zgrajeni. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

meni je v fh4 uspelo sam narest tune da sem zmagoval tudi v visjih tezavnostih in v multiplayerju, sedaj pa je prevec opcij, prevec sort gum, prevec sort menjalnikov in pol se tocno nastavljanje vsega, bom res moral ze narejene mape uporabiti,

drugace pa res senna je nenormalno hiter avto in tisti 90s dirkalni jag iz skednja je tudi nenormalen, pa welcome pack lancer naj bi bil nadpovprecen za to klaso, isto pa bronco

 

povzamem ce komu pomaga:

senna, 90s barnfind jag, welcome pack lancer, bronco

 

za ostale boljse mi se ni uspelo nasparati, ker ocitno zbiram smeti od avtov, razne r8 pa lfa pa 911 itd pa jih predelam da so na 700, 800, 900, samo da ugotovim da nimam sans z njimi proti AI 

Povezava do prispevka

Z amnesia-o se žal moram strinjat.

Po začetnem navdušenju je količina neumnosti očitna in ogromna.

Nobenega prometa, redko vidiš folk na mapi, Eliminator greš lahk celo rundo pa al ne vidiš nobenga al pa challenge ne dela, Trial sploh ne morem odpeljat ker ne najde folka.

 

Delovanje je isto kot FH2-FH4. Vse se zgodi v prvih nekaj urah igre, bombardirajo te z dogodki, barn finds drug za drugim fašeš, neprestani wheelspini da ni nobenega klasičnega FM užitka ko kupiš nov avto (jaz osebno bi iz wheelspinov umaknil 99% avtov in notri pustil ducat epskih z majhno šanso zadetka), ostale pa kupi po želji (razen spet kakšnega ducata k jih osvojiš). Avtov je pa res preveč kot ponavadi in cela štala sranja vmes. Pa še VIPERja mam lahk sam enga :( k je barn find.

 

Sem glih včer reku amnesia-i, FH1 je najbolj pure izkušnja. Vsi ostali so narejeni po današnjih modernih trendih grindea, brezumnega level-upanja,... So nardil zdej nekaj stvari, k so korak naprej, sam k je celota res slabo formirana.

 

Glede mape ne vem, ja je ogromno praznine, ampak je vseen lepo se mi zdi. Narava plus vreme je čudovita kombinacija da ves čas kamero obračam in fotoaparat vklapljam.

Je pa res, da vi vsi špilate na drugačen način kot jaz. Vi zdrvite skozi evente, jaz če seasonalov ne štejem, se mi zdi da sem opravil en event, 6 ekspedicij, en del enga storyja, prevozil vse ceste, ter podrl večino tabel, to je pa to se mi zdi. Ostalo je ogromno prevoženih kilometrov joyridea. To že od FH1 pravim, to ni FM, to je chill špil, vozačina, take it easy. Jaz po treh? letih še nisem čist zaključil FH4, da o obeh razširitvah ne govorim 😅

FH in TDU sta drgačen tip igre. Če norite skozi evente, da bo čimprej vse opravljeno. Pol sami sebe zajebete oz. pač niste tip človeka za tako vrsto igre. Ja, devi itak sami zaserjejo, ker zarad današnjih trendov forsirajo tak način, ampak igra v osnovi pač ni taka. #vozačina #notdirkačina

 

Znajo izbrat lokacije in naredit mape, v kombinacijo z dnevnim ciklom in vremenom, čudovite izkušnje. Za vse ostalo bi pa rabl pomoč, da rata res top paket.

 

Upam da jim rata rešt tale špil.

2679f8e8-b933-40ed-9e30-01f6945aa7a9.png

2b06cceb-debe-456e-8f3a-e32b2477d5d7.png

uredilo bitje VIPER SVB
Povezava do prispevka

Ne vem kaj vsi vi pohate, da vozite na highly skilled pa above average, da rabite tune pa točno določene avte, da zmagujete?

Nikol ne tuniram, ker mi je to debilnost, zmagujem vse na unbeatable, s stock avti, vse difficulty nastavitve na off oz. na max, pa za vsak event drug avto. Tako zdaj, kot FH4-1 in vsi FMi. FMi so težki ja, kšne kombinacije so take grde da več ur eno drajsam. FH je v primerjavi easy. Občasno dam restart, večinoma ker jaz zaserjem. Zelo redko da moram zgrindat ker sem si naredil težko kombinacijo.

 

Vozni model je bolj zahteven, to je dejstvo, jaz osebno se še zmer nisem čist navadil, teža avtov in zavorna pot me dostikrat pošljeta mimo ovinka ali križišča.

Sam vseen to kar pišete bi prčakval kjerkol na netu, ne pa tule. Ne vem, a FM pol na super easy vozte?

38003f27-688a-420e-b288-c057c9978da3 (1).png

84b39f4a-5c9c-4654-8d2f-dd3e5dcc5f40.png

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 33 minutami:

Eliminator greš lahk celo rundo pa al ne vidiš nobenga al pa challenge ne dela

 

 

Kako jim je ratal to zajebat ja..in ta eliminator je pol največja muka k se tam z enimi počasnimi jajci v drevesa zaletavaš pa čakaš da mine..

 

 

VIPER SVB reče pred 33 minutami:

Glede mape ne vem, ja je ogromno praznine, ampak je vseen lepo se mi zdi. Narava plus vreme je čudovita kombinacija da ves čas kamero obračam in fotoaparat vklapljam.

Je pa res, da vi vsi špilate na drugačen način kot jaz. Vi zdrvite skozi evente, jaz če seasonalov ne štejem, se mi zdi da sem opravil en event, 6 ekspedicij, en del enga storyja, prevozil vse ceste, ter podrl večino tabel, to je pa to se mi zdi. Ostalo je ogromno prevoženih kilometrov joyridea. To že od FH1 pravim, to ni FM, to je chill špil, vozačina, take it easy. Jaz po treh? letih še nisem čist zaključil FH4, da o obeh razširitvah ne govorim 😅

FH in TDU sta drgačen tip igre. Če norite skozi evente, da bo čimprej vse opravljeno. Pol sami sebe zajebete oz. pač niste tip človeka za tako vrsto igre. Ja, devi itak sami zaserjejo, ker zarad današnjih trendov forsirajo tak način, ampak igra v osnovi pač ni taka. #vozačina #notdirkačina

 

 

E točno to..tudi jaz imam fh4 še neizkoriščeno do konca, ampak je verjetno ne bom več zagnal, sedaj ko je fh5 tukaj...jaz se po 15 minut vozim po že vseh poznanih cestah, mal zavijem gor na vulkan..vmes en arcade event probam, če nas server slučajno vsaj ene 5 gor postavi..pol pa še eno dirko, pa ugasnem pa je to to za en dan...in me sprosti... :)

 

 

Povezava do prispevka

Jst sm mel težave na dirt progah, kjer so njihovi avti tok pospešval, da mi ni blo nič jasno. Zdej mam pa težave samo še na dirt progah, kjer je veliko asfalta. Ker pol njihovi avti na asfaltu pospešujejo kot rakete, moj Peugot 207 z 8+ dirt scorom pa to počne sam na blatu. 

 

@VIPER SVBse ne strinjam glede wheelspinov. Ne gojim nobenih čustev do raznih avto znak, niti jih ne poznam. Tko da bi pri tej poplavi avtov sam ne vedu kaj počet. Pa tudi počutim se, kot da sem imel srečo, če zadanem avto (sploh legendary seveda), denar je lame. Itak je to sam še en način kako te zasvojit z igro, da se vračaš na digitalno loterijo. 

 

Eliminator ti pa kaže puščice do avtov na zemljevidu, če si še kar blizu, tako da jih lahko loviš, če želiš. Me je pa parkrat dalo v match, kjer je v fightih že kazalo folk z lvl 6 avti in višje, jaz sem bil pa v hrošču. Predvidevam, da te včasih dofila v igro. 

Povezava do prispevka

@Lunco

Ja, dirt dirke so najtežje kar sem probal.

Kot prvo itak standardno vsi boljš speljejo. Obenem pa njim nič ne drsi na spolzkih podlagah.

A to misliš da imaš dirt gume?? Jaz z navadnimi k vozim, po blatu poskušam ne odletet, ne preveč izgubit in če je šansa kaj porezat in pridobit. Po asfaltu mi pa nč ne morjo, če se ne zabijem seveda 🙃

 

Vem kako deluje Eliminator. Sam če na lokaciji puščice ni nikogar... Če nekdo glih pobere nov avto, ampak tam ni nikogar... Če te nekdo izzove, ampak tam ni nikogar... Neki ne štima ne ;)

 

Nov avto imaš lahko v roku 2s ko je začetek Eliminatorja. Mal sreče in znanja kje si daš start. Jaz mam ponavad car drop tik ob sebi, pa še 1-3 v vidnem polju okol mene.

Dobiš lahko pa avte do Tier 8. 9 in 10 moraš zaslužit v dvobojih.

Povezava do prispevka

In seveda..prenese 15 GB..in ne dela..sploh ne zažene igre...upam, da se čez noč samo popravi...še kdo problem?

 

image.thumb.png.9cee7474f75526d98827f5c6883f1101.png

 

Naredim ticket na Forza Support in ga avtomatsko označi kot solved..poguglam in vidim, da se folku isto dogaja..kaj je pol fora ticketov?... :avadodo:

384462188_Breznaslova.thumb.png.bab5322e4df70d93dc5bf8d9baa19a50.png

uredilo bitje dzuko
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 1. 12. 2021 at 22:34:

Hehe men je bil najboljši ta kontrast med "igrica je totalne smeti" in "sem level 230+, oddirkal sem vse, kar je mozno" :D

 

 

Raje preberem review nekoga, ki je preigral toliko kot on, kot pa recimo bigbossa ki spiše parvrstični reveiw po tem ko naredi svoj obligatory speedrun.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 urami:

@dzuko

 

men dela normalno, win store verzija, win11

 

edino kar je, v dveh urah sem srecal cela dva playerja :D

 

probi tole

 

 

 

najprej repair, ce bos dal reset, ti bo potem moral syncat save game, kar zna mal trajat

 

Prej mi je odprlo okno od Microsoft Store, tisto prvo, sploh ne od FH5..sem dal ponastavi oziroma reset, zdej se pa sploh nič ne zgodi..pa resetiral sem tudi store..

 

Ne spoznam se glih najbolj, ampak tukaj mi kaže tole..ampak če poženem na novo, se ne doda noben log.

image.thumb.png.6c3a5170cfb66000ee3aac5adc53371e.png

image.thumb.png.487f722693bd231b16fbaa0958003db0.png

 

A je tukaj kaj čudno?

 

V Knjižnici od Micorsoft Store pa pokaže tole

image.thumb.png.e783a9c001728bc8bb4d6a4e895b2a2f.png

če dam poskusi znova

image.thumb.png.3c372e062e643b22710633aa2a45ae3f.png

 

pa potem isto kot zgoraj..

 

v xbox aplikaciji pa 

image.thumb.png.64d66527cb45239330ead7bb73a743c3.png

 

Sem pa sedajle našel, da nisem edini

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/games-wont-update/deaa6d31-6f8e-49bf-8d2c-6cc0a8525aad

 

Bom še počakal do jutri, preden fuknem dol in grem naložit na novo celo igro...

 

 

 

 

image.png

uredilo bitje dzuko
Povezava do prispevka

Evo ravnokar mi je uspelo.. :wacko:

 

Sem zbrisal xbox, store, vse spet ponastavil..nato pa mi je enkrat izginila fh5 iz aplikacij..enostavno ni je bilo več..sem resetiral..v store ni šlo, nič se ni zgodilo če sem klikal na aplikacijo, v xbox mi je pa pokazalo, da je kupljeno in da lahko namestim..seveda nisem imel več 130 gb prostega (ker inštalacija je pa ostala gor očitno na ssd disku), po malo kreativnosti mi je uspelo dobiti prostor, da je xbox začel namestitev...je kao štartalo od začetka, skočilo na 103 gb, se zaprlo, podobno z update in expansion 1..in to je bilo to..sem kliknil na igraj in evo vse kot da ni nič, razen sinhronizacije in štimanje grafike...

 

Tnx pomoč.. ;)

Povezava do prispevka

Grem probat arcade event..na celi mapi nobenega online playerja, med eventom po točkah z enim ali dvema, po 8 minutah, tik preden bi končal, pa connection lost, you failed...ma ko jih j***...

 

Aja vidim pa, da se je vrnilo iz FH4, da če imaš podvojen avto po wheelspinu, da ga lahko prodaš direktno... :happy:

 

Povezava do prispevka

Kaj je to nek exploit, ko so vsi playeri v multiplayerju na miru, sam so vseeno prvi. A je sam visual bug?

 

Mimogrede, če želite več avtov na cestah, se prestavite na horizon solo v online meniju. Jaz sem čez nekaj časa šel kar nazaj na online, ker se mi ni dalo češ čas izogibati avtom na cestah.

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...