Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto: The Trilogy


gojc

Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 3 urami:

po videnem me tole bolj kot na en resen job spominja na projekt mularije, ki je šla portat tri špile na Unreal Engine. Ubistvu so notri ostali vsi hrošči iz mobilnih verzij špila lol.

 

da se zadeva zatika na PS5/XSX je pa itak smeh vseh smehov

To sm ze od nekdaj sumil da je nek trend mobitel portov

 

Rtw rome je prsu remaster na mobitel, par mescov kaznej hd na pc

 

Coh remaster na mobtel, takoj remaster na  pc

 

Many such cases

 

To padajo neki copy paste_i

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Men te obrazi in modeli človečkov v remastru res izgledajo ko ena cheap mobilna knock-off igrica :sick:

 

Taka pootročena, amatersko nenavdahnjena in ogabno prebarvana kraja likov/assetov iz kake uveljavljene franšize

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

HDR je totalno sfukan na Xbox verzijah, tudi na XSX se vse tri igre začnejo zatikat po 30 minutah igranja

Zatikanje na PS5, kupi grafičnih gličev

Switch verzija komajda dosega 20 fps,zgleda pa kot ps2 verzija

hude težave z zvokom na vseh verzijah

 

tole je pa definitivni wreck of 2021

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Za switch je to dobesedno polizdelek. Frame dropi na Lite sicer niso tako problematični, kot opisujejo interneti, je pa zelo čudna grafika (nekje so sence, nekje manjkajo, črte na cesti so postrani,drevesa tu in tam lebdijo, teksture na določenih mestih so zmazki...), prisotni so čudni bugi (vsake toliko kakšen avto izstreli v zrak kar med opravljanjem misije) in podobne zadeve, ki se ne bi smele dogajati.

Povezava do prispevka

Mind you, da je to remaster, katerega častni pokrovitelj in izdajatelj je firma z enim najuspešnejših zabavniških produktov v zgodovini entertainmenta, igrico GTA 5, in da gre za remaster 20 let starega produkta, ki na high end hardwaru iz 2020 ne more laufat s 60 FPS :lol:

 

To, da te teami nimajo nobenega občutka do izvirnih izdelkov, še manj pa do vizualnega designa, mi je jasno. Pač pojači distance view in odstrani meglo, to je to v lajfu, nek se vidi razkošje. Le da se ne in da mapa iz GTA 3 zaradi neobstoječe megle izpade kot level iz Super Mario 64. Čeprav je del megle bila tudi takratna realnost hardwara, je le-ta pomagala ustvariti vtis, da gre za večje mesto, kot je bilo v realnosti. 

 

Prav tako mi ta goofy estetika likov ni všeč. V izvirni trilogiji so bili modeli realistični, morda rahlo popačeni zaradi ironične drže celotne serije, ne pa neki liki iz animiranega filma. Nasploh so bile vse tri igrice zelo resne in so se zgledovala vsaka po svojem vajbu akcijskega filma, GTA 3 bolj noir/heist drama, GTA Vice City po bolj obmorskem Scarface/Miami Vice vajbu, San Andreas pa po hood filmih. 

 

Saj je nek humor bil vedno del serije, ampak vseeno sem prepričan, da se nas večina teh igric spominja kot nek testament prvih "realističnih" igric, kjer si se lahko prosto gibal in delal, kaj si želel. Povedano drugače, GTA 3-logija z goofy liki in cartoony izgledom ne bi bila tako uspešna, kot je bila, ker je zgledala pretežno realistično.

 

Tako da jaz nisem zadovoljen. Zelo bi bil vesel dobrega remasterja, čeprav jih ne maram preveč, saj te igre nujno rabijo par quality of life izboljšav, kot so recimo checkpointi med misijami ali če že to ne vsaj instantni restart misij. Ker ni restarta misij, se meni nikoli ne da obračati izvirne trilogije. 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

Kako pa je izboljšano streljanje?

 

Nikdar nisem igral konzolne verzije, ampak lahko izbiraš več načinov, assisted, manual in classic. Levi trigger je aim, levi stick je premikanje characterja med aimom (strafe in podobno), desni stick je free aim, desni trigger je streljanje. Lahko pa lockas tarčo in potem samodejno meri.

 

Glede draw distance pa, jaka muda imeti pogled brez megle, če se ti avti kljub temu materializirajo 5 metrov od lika. Samo še bolj čudno je vse skupaj.

 

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...