Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto: The Trilogy


gojc

Priporočeni prispevki

Evo, cca eno uro v trojki, dEfInItIvE eDiTiOn

 

Dobre stvari: updejtali so mapo, lahko postavljas lastne waypointe po njej, radar kaze pot do cilja, jeeej, trikrat hura za Rockstar*. Barvna paleta je za par odtenkov boljsa od originala, vsaj po mojem mnenju no. Teksture so lepse, pa se vseeno dost arhaicne, da niso nekak zgubile na starinskosti. Vec al manj lepo za gledat, razn draw distance. Mislim, vidi se v daljavo, sam vse skup zgleda kot nedokoncan level v Goldeneye za N64. Ki bi ga sprogramiral jaz

unknown_2021_11.12-13_44.thumb.png.6e0ff7cf32f9e38fef8dcc92c24b122e.png

unknown_2021_11.12-13_46.thumb.png.603939fe890e1c0cdae5461a68e2aab6.png

unknown_2021_11.12-13.55_1.thumb.png.a10bd6f9fc90c45f4cc41d28b877abba.png

 

Gameplay vobce je popolnoma isti kurac kot prej. Avti se se vedno obnasajo fizikalnemu modelu iz leta 2001 primerno, kamero se zej lahko obraca okol avta kot v GTA V recimo, to ne vem, ce je original mel, verjetno ne. Hoja naokrog, isti filing, nikakrsnega obcutka, da je karkoli bilo remasterano v tem aspektu. Also, zakaj se kamera vedno resetira na originalno pozicijo, cetud jo zavrtim za 360°? Blesavost.

Gunplay je totalen rofl kartofl. "Controls are the same as in GTA V", so MOJ KURAC ISTE KOT V GTA V, PROKLETA GAMAD LAZOVSKA. Popolnoma nobene spremembe. Kaj, a to, da zej lahko drzim RMB in aimam, kar prej nisem mogel? To je ta edina velika sprememba, ki je je gunplay control bil delezen? Pa da vam jebem mater no :rofl: :rofl: Combat je popolnoma isto wonky kot je bil ob izidu originala, nic prevetrenega. Aja, weapon wheel, big whooptie fucking doo. Pa tut samo merjenje z RMB je ful cudno narjeno. Ceprav sem na peceju in freeaimam, je se vedno prisoten filing kot da mi igra samodejno snappa na najblizjega NPCja

Modela, ki si je namislu taksen dez, kot je na spodnjih slikah, pa je treba dobit, prvezat na kriz, mu zalepit veke na oceh z ducktapeom, da jih nikol vec v lajfu ne bo mogu zapret, pa mu till end of eternity dat za gledat neverending gif tega vomit inducing dezja, fuck me sideways, koji kurac je to no. Prav tezko je ubesedit, brez da vidis na lastne oci. Ko se vozis po dezju, kaze posamezne kaplje, kako padajo na havbo, a se potem med voznjo premikajo naokol namest da ostanejo na mestu in da je nek efekt zlivanja dezja po avtu, al karkoli faking drugega od tega jebenega skropucala. Najjacije je pa itak, ko pade mrak in nevihta ter ekran popolnoma zafila z dezjem, da me je dobesedno zabolela glava ob igranju, kar me ni ze ohoho let. Dfuq so sploh razmisljali R*?

unknown_2021_11.12-14_13.thumb.png.4f1b47aa39a333a9d1399164deaca5f4.pngunknown_2021_11.12-14.13_1.thumb.png.92bc365186bdaee52ad236cd362077ad.png

Isuse pomuzi, pardon bilokomu, ce slucajno fase bozjastni napad ob temle. Menjam za one screenshote iz Switcha, da se mi oci mal odpocijejo.

 

In conclusion - lowest of the lowest efforts od remasterja. Mislim, ze zarad tega jebenega dezja se verjetno ne bom prpravu, da trojko odspilam do konca, kar mi je bil plan, ko te tri pridejo ven remasterane. Slisim, da sta Vice City in San Andreas baje bla mal boljs tretirana kot trojka pri remasteringu, tako da preigram verjetno preostali dve, trojko pa ko jebe IMO. Infact, ce je isti kurcev dez v vseh treh, ko jebe se preostala dva naslova. Nekak se bojim, da ju je doletela ista usoda :/

Povezava do prispevka

Odgovor s strani Nintenda na zahtevek za refund

 

Navedek
Thank you for contacting the Nintendo Contact Center regarding your Nintendo eShop purchase.
 
We are sorry to hear Grand Theft Auto: The Trilogy has not met your expectations but do not worry as we are glad to help you.
 
First and foremost, we'd like to recommend you getting in touch with the developers/publishers and inquire if they're aware of the issue and planning to resolve it.
 
If they're not working on a fix, please provide us with a statement from them and we'll escalate your request to the relevant department.
 
Should you have any further queries regarding this, or any other subject, please do not hesitate to contact us again
 
We wish you a great day!
 
Kind regards,

 

Tej so majkemi tudi užagani. Zdaj bi jaz moral pridobiti izjavo od developerja? WTF? To je oboje (GTA in odgovor) že tragikomično.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...