Skoči na vsebino

Bill & Ted Face the Music


cin der

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

Once told they'd save the universe during a time-traveling adventure, 2 would-be rockers from San Dimas, California find themselves as middle-aged dads still trying to crank out a hit song and fulfill their destiny. And always remember: be excellent to each other.

 

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2020/first-full-trailer-for-bill-ted-3-face-the-music-with-reeves-winter/

Povezava do prispevka

Bill in Ted sta zakon. Meni osebno 100x boljša kot Wayne in Garth, Myers mi gre itak na živce. Tale film grem definitivno gledat, saj sta mi prva dva dela še danes zelo nadkul.

 

"I believe colonel Mustard did it in a lobby with a candlestick."

 

"Sorry Death, you lost, it was professor Plum."

 

"I said Plum!"

 

hahahaha

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
Assembly75 reče pred 22 urami:

spacer.png

 

Once told they'd save the universe during a time-traveling adventure, 2 would-be rockers from San Dimas, California find themselves as middle-aged dads still trying to crank out a hit song and fulfill their destiny. And always remember: be excellent to each other.

 

 

 

Wikipedia

 

IMDb

 

https://www.firstshowing.net/2020/first-full-trailer-for-bill-ted-3-face-the-music-with-reeves-winter/

 

 

bil sem velik fan orignal filma oz ce se prav spomnim sta bila dva. Ampak ne vem no,ne mores dveh postaranih tipov dat v vlogo teenakgerjev...
Vcasih se sprasujem cemu je to treba. Pa novi rokiji in temrinatorji in podobna jajca. Pusti legende naj pocivajo v miru, ne pa ustvarjat zombije.

Povezava do prispevka

Wayne's World je bil kulten za našo generacijo takrat. 

Bill in Ted tudi.

Takrat ni bilo interneta al neki, smo ves sleng in fraze iz takšnih filmov pobirali :)

Ne želim si pa videti ne enih ne drugih v novih filmih :)

 

ayrton79 reče pred 32 minutami:

"IRON MAIDEN!?!?!" EXCELLENT!!!!!"

 

Še nekaj je bilo v stilu: this metal is heavy. HEAVY METAL!!! :worship:

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...