Skoči na vsebino

[Troubleshooting tema]Težave z monitorjem


Strubsi

Priporočeni prispevki

Pozdravljeni,

 

ker nočem smetit monitor teme, kjer se bolj kot ne predlaga pravo izbiro monitorja, sem raje odprl novo, kjer bi izpostavil svojo težavo, ki jo imam z monitorjem.

Lastim si Samsung CF971 ultra wide screen monitor iz leta 2017, do pred kratkim mi je monitor deloval bp, zadnji teden pa, brez kakšne posebne spremembe v nastavitvah windows-ov ali monitorja, v kotih in na levi in desni strani opažam deformacijo barv in same oblike slike. Posnel sem kratek video za boljšo predstavo: 

 

 

Se posipam s pepelom zaradi vertikalnega videa:sick:.

 

Na internetih nisem našel ničesar podobnega, tako da se obračam na vas mojstre, preden grem v abstinacijo od domačega pcja zaradi servisa.

 

Prosim za pomoč.

 

Hvala in lp

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pod zaščitno plast na monitorju mi je zlezu žužek. Ker sem mislil, da je na površini, sem ga hotu potisnit stran/zmečkat in je valda umrl pod plastjo, tko da mam mrtvega žužka pretty much na sredini ekrana. 

 

A priporoča kakšen servis kdo? A bi se dal to doma popravit al so take stvari načeloma kr težke za razstavljat? 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

@Šimšalamima Huhu nisem še rešil, poklical sem na servis in jim poslal video problema in so komentirali, da je najverjetneje zanič panel. Od takrat sem fasal še kakšnih dvajset novih vertikalnih črt, ki se najbolj vidijo na rumenem ozadju. Nisem prepričan če se mi splača menjat panel, zato sem gledal zamenjavo Huawei MateView GT 34, samo se še nisem odločil za nakup, ker trenutno 500€ povsod drugje bolj prov pride:closedeyes:. Pa pri Huaweiu mi manjkajo USBji, prov pride za miš in tipkovnico.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...